• Špatná komunikace zboží po3 týdnech nedorazilo

Nedoporucuji

Reakce obchodu Levné Autodoplňky

Je třeba reagovat na maily, poslány celkem dva se žádostí o dodání podkladů pro ušití autopotahů na míru. Podklady nebyly dodány, proto ani nemohla naše firma dodat objednané autopotahy, u kterých je uvedeno, že se jedná o zakázkovou výrobu.

• nebyl to potah kuličkový na boční airback, v nabídce info nebylo !

• Špatná komunikace s obchodem
    • Dostal jsem informaci, že pracují na mě objednávce den po samotném provedení objednávky a za 6 dní dotazník spokojenosti, ale balík nikde i po 11dnech.
    • Žádný email, info ani odpověď na můj dotaz jak to vypadá s objednávkou.

• zboží je nekvalitni z tvrdého nepoddajného plastu, takže po montáži nebo při ní Vám chrániče prasknou.

K objednávce jsem psal poznámku že bych uvedené zboží chtěl doručit déle nikdo na to nereagoval a objednávku odeslali tak právě proto je kvůli nekomunikaci se zákazníkem nedoporučuji.

• neznalost problematiky

Inzerují autopotahy např. na Š Kamiq. Po několika dnech mne oslovili, abych zaslal fotky sedadel , že potahy dle toho ušijí. Jiné obchody, když nabízejí potahy na konkrétní značku, znají rozměry od výrobce aut.

Velikost na daný typ auta potahy nesedí

• Absolutně nic
    • vše

Zboží jsem objednal a zaplatil přes GoPay minulé pondělí (11.4.), doposud zboží nebylo odesláno. Do obchodu jsem několikrát volal, nikdo telefon nezvedl a ani nezavolal zpět. Když jsem se rozhodl objednávku zrušit a zboží objednat jinde (u konkurence vše v pořádku), tak na mou žádost zrušení objednávky také nikdo doposud nezareagoval (obchod jsem kontaktoval mimo sváteční dny). Doposud jsem bez zboží i peněz, naštěstí to byla objednávka "jen" za cca 200kč. Obchod garantoval dodání do 19.4.

Obchod vůbec nedoporučuji a všem radím vyhnout se mu velikým obloukem a raději nakoupit jinde.

• zrušená objednávka i když v nabídce mají ještě 8 ks

Nechápu proč byla objednávka zrušena,když obchod měl na skladě ještě 8 ks

• Žádná
    • Objednáno, ne doručeno. Žádný důvod nebyl sdělen. Nechápu, Za takovou dobu........

Pokud něco nepotřebujete, tak si zde objednejte......

Nedal mě obchod vědět proč mě zrušili objednávku.

Označeno skladem a nemají nic.

Objednáno a zaplaceno 2.12.2021, do dnešního dne tj. 14.12.2021 ani pes neštěkl, natož aby něco přišlo.

• Zaprvé jsem si žádný adaptér neobjednal a obchod nějak nereaguje co se týče objednávky

• Velmi špatný

Disky asi budou v pořádku, otázka je, kdy ke mě dorazí

• dlouha dodaci doba, objednal pred 7dny a do ted porad nic

Uvidíme až to dorazí, zatím je to týden.

Dne 5.9.2021 bylo objednáno zboží o kterém firma tvrdí, že ho má skladem.
    Ani po více jak měsíci (10.10.2021) nebylo zboží dodáno.
    Firma nereaguje na výzvu dodání zboží.
    Firma má problémy s komunikací směrem k zákazníkům.
    Po objednání neobdržíte od firmy potvrzení o nákupu.
    Po zaplacení předem neobdržíte od firmy potvrzení o zaplacení.
    Chování firmy vykazuje známky plánovaného podvodného jednání.
    Nedoporučuji cokoliv od této firmy nakupovat.

• Velmi špatná komunikace. Zboží zaplaceno 24.8. Telefonicky slíbeno dodání do 25.9. zatím nedodáno.