• Místo dodání do 48 hodin,jsem obdržel až za 5 dní,prodražilo se mě čekání v opravně.

Reakce obchodu Kupuj-pneu.cz

Dobrý den, velice se omlouváme za nestandardní dobu doručení.

Vaše Kupuj-Pneu.cz

Zatím zboží nedorazilo.

Objednávka po více než 14-ti dnech nevyřízená, žádná komunikace...
    1x jsem se dovolal, bylo přislíbeno prověření objednávky, které nepřišlo ani po několika dbech.
    Dále se není možné do e-shopu dovolat a na emaily neodpovídají.
    To vypovídá za vše.

• Pneumatika přišla do tří pracovních dnů, což je v pohodě. Nicméně bez štítku výrobce, nezabalená do fólie a špinavá, zahnědlá, jako by jí tři roky skladovali někde ve stodole.

• Dot
    • Vedeli dohodnut nahradny termin v pneuservise
    • Pri osobnom odbere mi gumy nevydali lebo ich stratili, musel som prist na dalsi den
    • Ziadna kompenzacia za 2x cestu a zabity cas
    • Platit sa da iba hotove

Obchod vyzeral ok, personal fajn. Standardne drzia objednavku na osobny odber 3 dni po prichode na ich sklad. Po dohode mi slubili ze vyzvednuti presunieme na dalsi tyzden (termin v pneuservise). Po prichode a zaplateni objednavky mi v sklade oznamili ze gumy uz vydali niekomu inemu a ze budu az v nasledujuci den..
    Pozitivne je ze slovo dodrzali a nasledujuci den gumy boli a este mi aj dohodli nahradny termin v pneuservise.
    Inac su gumy ok, Dot: oktober 200, kupovane v novembri 2020.

Objednávku mi po několika dnech zrušili, přestože inzerovali dodání zboží do 3 dnů.

Dobrý den pane Chvojko,

děkujeme za Vaší recenzi, která není úplně pravdivá.
    Zboží jste si objednal dne 22.10. 2020, druhý den jste byl již našim zaměstnancem informován, že Vámi objednané pneumatiky byly bohužel vyprodány tuto informaci jste dostal druhý den od objednávky tedy 23.10.2020 . Bohužel nás samozřejmě mrzí, že zboží již není skladem a tedy jsme nemohli uskutečnit Vaši objednávku, byl jste ale informován zda chcete objednávku stornovat nebo upravit na jiný produkt. Vaše reakce byla, že chcete objednávku zrušit. Proto na základě této informace byla objednávka stornována. Jinak standardně při objednávce nyní trvá doručení cca 3 pracovní dny.

Tým kupuj-pneu.cz

Nabízí, ale nemají.

• Po sérii podivných výmluv ze strany obchodu jsem po 16 dnech marného čekání objednávku stornoval.

• Na stránkách tvrdí že zboží je skladem ale po přijetí na centrálu vám oznámí že je buďto v Praze anebo Jihlavě
  • pneu byla o tři roky starší, než bylo deklarováno a v servisu trvalo 24hodin, než naskočila pod maximálním tlakem na ráfek

• slibné podmínky
    • nedodržování termínu, pozní reakce i infomace

• Hlavní výhodou obchodu je získat peníze od odběratele a zboží nedodat a nekominikovat ani telefonicky ani e-mailem!!!
    • Nekomunikují ani na telefon ani na e-mail!!!

Neplaťte zboží předem nekomunikují a na zboží čekám zatím marně!!! Bude nahlášeno na policii dokud mi nebudou vráceny peníze nebo zboží!!!!

• Absolutně žádná komunikace o průběhu objednávky, ani po 10 dnech nevím, jestli vůbec zboží dostanu. Nikdo nebere telefony na stránkách eshopu, ani nefunguje chat, neodpovídá nikdo na mail. Prostě hrůza!! Takže jestli pneu dorazí, tak to ani nepřevezmu, protože jsem objednala na jiném eshopu.

Firma duchů, neexistuje nikdo, s kým se dá spojit.
    Absolutně žádná komunikace o průběhu objednávky, ani po 10 dnech nevím, jestli vůbec zboží dostanu. Nikdo nebere telefony uvedené na stránkách eshopu, ani nefunguje chat, neodpovídá nikdo na mail. Prostě hrůza!! Zboží mělo dorazit za 3-4 dny.Takže jestli dorazí, tak ho ani nepřevezmu, protože jsem objednala na jiném eshopu.

• Žádné jsou neschopni dodat jednu pneumatiku, nedávají telefon na dopravce, nedá se s ním domluvit. Slíbili doručit ve večerních hodinách, pak řekli, že to nejde, ale 100 Kč za tuto služby si do faktury napsali.
    • Neschopnost doručit zásilku ve večerních hodinách, kdy jsou lidi doma z práce.

Vyvarujte se této společnosti.

• nepřesnost na webu(mapa adresa Jihlava)
    • nejhorší odběrové místo v Jihlava nelze najít v arealu,neoznačeno,nepřítomnost vídejce.katastrofa

Reakce obchodu Kupuj-pneu.cz

Děkujeme za Vaši objednávku na autobaterii. Adresu odběrného místa jste měl napsanou v instrukcích. Bohužel v objednávce nebylo Vaše telefonní číslo, takže se s Vámi nedalo spojit. Pro baterii jste si přišel až po týdnu od oznámení, že je připravena.

Tým www.kupuj-pneu.cz

Dorazily pneumatiky s jiným rychlostním indexem a bez ochrany ráfku, než bylo objednáno. Když jsem se ptal proč, tak odpověď byla - skladník se přehlédl, tyto pneumatiky tam mohou být také a tím to skončilo.

Reakce obchodu Kupuj-pneu.cz

Velice se omlouváme za způsobenou chybu. Místo 91H Vám přišly pneu s indexem 91V. Vyšší index rychlosti můžete mít. Ochrana ráfku je u obou pneumatik.
    Rozdíl je pouze v rychlostním indexu.

Věříme, že příště budete spokojen.

Tým www.kupuj-pneu.cz

• V pátek jsem objednal zboží, po víkendu jsem volal, kde je zboží, řekli, že měli nějakou chybu v systému a budou odesílat v pondělí, když zboží do čtvrtka nedorazilo, volal jsem znovu a zjistili jsme, že je zboží stále u nich na pobočce,

Reakce obchodu Kupuj-pneu.cz

Velice se omlouváme za způsobené komplikace způsobené systémovou chybou. Pneu byli skladem , pouze se neodeslaly. Zboží jsme dovezli osobně do 190 km vzdáleného města aby jste pneu dostal včas.

Věříme, že příště budete s nákupem spokojen,

Tým www.kupuj-pneu..cz

Potřeboval jsem urychleně na nové auto plechové disky na zimní gumy.Dodací lhůta 1-3 dny. Po objednání a zaplacení kartou, již žádná komunikace ze strany obchodu. Kdybych se nepoptal tak do dnes zboží nemám. Po 3 dnech čekání jsem volal, kde jsou disky a bylo mi zděleno, že asi přepravní společnost DPD disky zašantročila, ale že se poptají a dají mi za chvíli vědět. Samozřejmě jsem si zase, asi za 3 hodiny musel zavolat jak se věcí mají. Prej ještě neví, a tak jsem objednávku zrušil, jen jsem se obával , jestli mi pošlou zpět peníze, ale částka byla vracena v pořádku.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Predajca zavádzal v údaji o roku výroby pneumatík.

Reakce obchodu Kupuj-pneu.cz

Děkujeme za Vaši recenzi. Pokud máte požadavek na určitou DOT nebo rok výroby stačí zadat do poznámky v objednávce tento požadavek. Jakmile jsou konkrétní pneu připravené přímo pro Vás, skladník nám nadiktuje údaje a my se spojíme se zákazníkem a informujeme ho o stavu. Pokud odsouhlasí odesíláme , pokud ne domlouváme se jinak nebo stornujeme objednávku.

Většina pneu je s rokem výroby 2015/2016. starší pneu jsou označené přímo v popisku.