• Nedostatečné info o zboží

Chybí země výrobce. Většinou Polsko

Reakce obchodu Kupuj-pneu.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení jsme rádi, že jste byl s nákupem spokojen.

Zemi původu zjištujeme před odesláním na vyžádání zákazníka, stačí poznámka v objednávce. Při velkém množství pneu není možné u každé pneu evidovat a uvádět zemi původu.
    Většina pneu není ze země, kterou uvádíte .

Těšíme se na další spolupráci.

• dodaci doba, dotazniky

Reakce obchodu Kupuj-pneu.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení. Pneu, kterou jste si objednal byla skladem na externím skladě, což bylo u produktu označeno proto byla expedována do 48hodin. Ovšem jste byl informován, Mrzí nás, že jste nebyl spokojen, ale bohužel nebyl v ČR ani jeden ks Vaší pneu.
    Dotazník pro vyplnění se odesílá automaticky a není povinností ho vyplňovat,

Věříme, že s příštím nákupem budete spokojen.

Tým www.kupuj-pneu.cz

• Internetový obchod uvádí, že zboží je skladem, ale bohužel není

V pondělí jsem objednala pneu, které mělo být údajně skladem.
    V úterý žádné info o expedici, ve středu jsem se dopoledne ptala, zda stihnou expedici dnes, protože zboží potřebuji nejpozději ve čtvrtek.
    Ujištění, že ano, že zboží bylo na externím skladu.
    Odpoledne kolem 15hod email, že bohužel zboží nestihnou vyexpedovat - zřejmě skladem nebylo.
    Nabídka náhradního zboží.
    15.48 jsem objednala u konkurence, zboží na druhý den ráno v pořádku a bez problémů dorazilo.
    Opět platí, že nejlevnější nebývá nejlepší...
    I příště raději objednám o 100Kč dráž, ale s jistotou, že dostanu zboží včas.

Reakce obchodu Kupuj-pneu.cz

Děkujeme za Vaši recenzi. Pneu jste objednala v pondělí v 22:03, objednávku jsme tedy přijali následující ráno tedy v úterý a ve středu expedovali, kdy jste objednávku sama stornovala, že je již pozdě. Mrzí nás, že jste nebyla spokojena a věříme, že příště bude splněno vše k Vaší maximální spokojenosti.

• levnejsi nakup
    • absolutni nemoznost domluvy na terminu dodani

doporucuji vymenu dopravce

Reakce obchodu Kupuj-pneu.cz

Děkujeme za Vaši recenzi. Mrzí nás, že jste byl nespokojen a zboží nepřevzal z důvodu nemožnosti domluvy na termínu převzetí s kurýrem přepravní služby.
    Termín dodání není problém domluvit, nicméně časový harmonogram se pohybuje v rozmezí hodin, kdy přesný čas určuje kurýr přepravní služby.
    Vaše objednávka přišla 27.5. v 22:33, 28.5 jsme zboží odeslali a následující den jste zboží odmítl převzít.
    Číslo zásilky zasíláme zákazníkům přímo do emailu,aby mohli sledovat svoji zásilku online.
    Mrzí nás tedy, že jste nezvolil ani možnost doručení jiný den, změnu adresy případně osobní vyzvednutí na depu.

• Dlouhá čekací doba

Reakce obchodu Kupuj-pneu.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení. Vaše objednávka byla přijata ke zpracování 24.3 bohužel následující den byl státní svátek + Velikonoce a to přepravní služba nejezdí, proto se doručení zpozdilo.

Tým www.kupuj-pneu.cz

Obchod inzeruje a to i dle foto plášť, který má čtyři obvodové drážky, obdržel jsem plášť se třemi obvodovými drážkami.V dané značce a typu pláště existuje více variant, což není složité zjistit u dalších prodejců stejného typu a značky pláště, není mi proto jasné, proč o této skutečnosti e-shop neinformuje..je zřejmé, že mezi jednotlivými plášti je i cenový rozdíl. Pro mne jako zákazníka byla samozřejmě zajímavá i nabídka e-shopu "dopravy zdarma". Mám na to názor, že pneu, které jsem obdržel jsou z kategorie levnějších, proto je nabídka dopravy zdarma. Jenom doufám, že jsou zaslané pláště alespoň tak kvalitní, jako inzerovaná varianta.

Reakce obchodu Kupuj-pneu.cz

Děkujeme za Vaši recenzi. Objednal jste si 2ks 195/65 R15 91H GOODYEAR EFFICIENTGRIPPERFORMANCE, Foto dezénu máme přímo od výrobce pneumatik, proto je všude stejný.Z důvodu kvality obrázku používáme foto přímo od výrobce a ne vlastní pro každý rozměr. Na Váš rozměr se bohužel čtyři drážky nevejdou z důvodu velikosti pneu, pokud by jste měl větší rozměr pneumatik tak bude mít pneu 4drážky dle obrázku. Nejedná se tedy o žádnou ,,levnější,, kategorii,ale pokud si objednáte tento dezén a rozměr vždy obdržíte pneu se třemi drážkami.
    Doprava zdarma je u všech produktů. Pneu jsou přímo z výroby a odpovídají všem inzerovaným parametrům.
    Pokud máte i zbylé 2ks stejné značky a dezénu, zjistíte, že pneu mají též pouze 3 drážky ( není to žádná levnější varianta, ani vada z výroby,). Pouze na menší velikosti se více drážek nevejde.

• Komunikace se zákazníkem
    • Dlouhá dodací doba
    • Zboží staršího data
    • Zboží je špatně skladované

Po objednání došel email o termínu asi pravděpodobného odeslání zboží a poznámka, že se ozvou, ale už se neozvali. Pak přišla poloviční sms od dopravce, že zboží dodají další den a upřesní dobu dodání, ale už se neozval. Zavolal až byl u domu.
    Po převzetí jsem zjistil, že pneu byla vyrobeny 20/14( dvacátý týden roku 2014), a to už máme prosinec 2015.
    Další zděšení mě čekalo v pneu servisu, kde mi bylo sděleno, že pneu bylo špatně skladováno(na plocho). Pneu nešlo po nasazení nafoukat, museli pneu rozpínat dřevěnými špalíky. Místo 30 minut v servisu tam byly dva dny. Opravdu jsem se zklamal, ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI!!!!

Reakce obchodu Kupuj-pneu.cz

Děkujeme za Vaši recenzi. Objednávku byla vytvořena v sobotu,v pondělí jsme ji přijali ke zpracování a odeslali email s datem odeslání. V den odeslání Vám přišla sms z našeho systému a následně pak sms od přepravní služby, která zboží dovezla. Kurýr přepravní služby kontaktuje zákazníka pomocí sms nebo telefonicky, bohužel před Vánocemi byl velký nápor zásilek na přepravní služby takže se mohlo stát, že kurýr volal až těsně před doručením. děkujeme za Vaši připomínku budeme řešit s přepravní službou.
    Objednal jste si starší dezén pneumatik DUNLOP WINTER RESPONSE 2 u kterých novější rok výroby nebyl k dispozici. Pneu přišly přímo ze skladu výrobce.
    Za komplikace se omlouváme a věříme, že příště budete spokojen.

Tým www.kupuj-pneu.cz

• Po telefonátu, že si můžu přijet auto přezout, jsem se v servisu dozvěděl, že pneu nemají ( a to byly skladem) a možná přijdou druhý den, a možná ne. Tak jsem musel jinam. Po dvou hodinách jsem měl pneu na autě, ale v jiné firmě.

Už nikdy více...

Reakce obchodu Kupuj-pneu.cz

Děkujeme za Vaši recenzi a zároveň se omlouváme za komplikace.Pneu nebyly nachystány na servise, ale ve skladu, protože jste nebyl objednán na přezutí a odmítl jste počkat než se uvolní místo na servise dříve objednanými zákazníky. Mrzí nás tedy, že došlo k nedorozumění v komunikaci a že jste nebyl spokojen.

Tým www.kupuj-pneu.cz

• Klamne uvadi, ze ma zbozi skladem, i kdyz nema a pockate si na nej.
    • Dokonce Vam i operator lzive sdeli datum odeslani a zbozi neodeslou.
    • Navic ani neni nejlevnejsi, takze nemam duvod u nich nakup opakovat.

Reakce obchodu Kupuj-pneu.cz

Děkujeme za Vaše hodnocení. Operátor sděluje vždy datum odeslání všem zákazníkům po vytvoření onjednávky, nemá důvod si vymýšlet termín odeslání. Následující pracovní den je zboží dodáno přepravní službou. U Vašeho zboží byly poslední 2ks skladem a čekalo se na další 2ks z výroby. S posečkáním na další kusy jste souhlasil.
    Mrzí nás, že jste byl s nákupem nespokojen, zboží bylo doručeno v pořádku.

• Slibují a nemají

Zaplatil jsem předem a už jsem jenom čekal... :-(

Reakce obchodu Kupuj-pneu.cz

Děkujeme za Vaši recenzi. Objednal jste si 4ks. skladem byly pouze 2 ks a na další 2 ks se čekalo z výroby. Informaci o stavu objednávky jste dostal na email ihned po přijetí objednávky.S čekáním na další dva kusy jste souhlasil.

Věříme, že příště budete s nákupem spokojen.

• Neaktuální nabídka.

Reakce obchodu Kupuj-pneu.cz

Děkujeme za Vaši recenzi. Zboží, které jste si objednala bylo označeno červeně skladem u dodavatele. Bohužel se jedná o nový dezén na který se čeká z výroby.
    Velice nás mrzí, že jsme nebyli schopni zboží dodat, bohužel výrobu neovlivníme.

Věříme, že příště budete s nákupem spokojená.

Tým www.kupuj-pneu.cz

• Nabídka na stránkách neodpovídá skutečnosti.

Reakce obchodu Kupuj-pneu.cz

Děkujeme za Vaši recenzi. Objednal jste si moto pneu, která byla označena červeně jako skladem u dodavatele, bohužel po prověření dostupnosti nám bylo sděleno, že pneu skladem není. Na jarní sezonu 2016 však dostupná pneu určitě bude.
    Mrzí nás, že jsme Vám nemohli nyní vyjít vstříc , příště to napravíme.

Tým www.kupuj-pneu.cz

• Pneu jsem objednal, protože bylo deklarováno, že je skladem. Po několika dnech mi "obchod" sdělil, že je problém u přepravce a po dalším týdnu mi sdělila operátorka, že pneu teprve přijde ....

Reakce obchodu Kupuj-pneu.cz

Děkujeme za Vaši recenzi. Pneumatiky, které jste si objednal bylo skutečně skladem, bohužel přišlo na tento rozměr a dezén více objednávek než bylo množství na skladě. Objednávky vyřizujeme dle toho jak přišli. Jakmile se zboží vyskladní nastane určitá prodleva než se to projeví na eshopu z důvodu vysokého počtu položek. Omlouváme se Vám tedy za komplikace a pozdní reakci, věříme, že příště budete již s nákupem spokojen.

• prehlednost
    • uvadeni skladove dostupnosti, i kdyz zbozi neni skladem

pokud na gumy nespechate, doporucuji, v opacnem pripade se podivejte jinam

Reakce obchodu Kupuj-pneu.cz

Děkujeme za Vaši recenzi. Skladové dostupnosti odpovídají,ale ve velkém náporu objednávek je časová prodleva než se projeví a z aktualizuje aktuální stav. Každopádně o stavu objednávky zákazníky informujeme okamžitě.
    Při velkém náporu objednávek docházelo ke zpoždění expedice z důvodu omezených kapacit a čekání na nové zboží z výroby.
    Standardně expedujeme do 24-48hodin.

Tým www.kupuj-penu.cz

Pneu byly objednány a zaplaceny před 10-ti dny a zatím nedorazily. Obchod zaslal zprávu prostřednictvím operátorky, že z důvodů velkého počtu objednávek bude zboží odesláno v termínech od-do. Takže zatím čekám na objednávku, nebo další zprávu. Zatrhnul jsem, že nedoporučuji obchod z výše popsané situace. Jinak věřím, že zboží, které jsem objednal bude odpovídat tomu co dorazí a také se nebude prodlužovat délka dodací lhůty.

Reakce obchodu Kupuj-pneu.cz

Děkujeme za Vaši recenzi. Pneumatiky, které jste si objednal se vyprodaly a čeká se na nové kusy z výroby. O termínu odeslání jste byl předem informován.

Tým www.kupuj-pneu.cz

• dlouhá dodací lhůta, nekomunikace

nebrat

Reakce obchodu Kupuj-pneu.cz

Děkujeme za Vaši recenzi. Dlouhá dodací doba vznikla velkým náporem objednávek, kdy se dodací lhůty prodloužily o čemž byli zákazníci informováni. Standardní doba doručení je 24-48hodin.
    Věříme, že s příštím nákupem budete spokojen.

Tým www.kupuj-pneu.cz

• cena - pouze však sliby
    • nedodržuje dodací lhůty!!!!! Nespolehlivost

Objednala jsem 4 pneumatiky v pondělí 12.10.2015 ve čtvrtek jsem tam volala, kde je zboží, které měli dodat do druhého dne a bylo skladem, protože už jsem měla domluvené přezutí na pátek 16.10.2015. Pořád se vymlouvali, že zboží nemají na pobočce a dopravci nestíhají - tak jsem počkala do dalšího týdne a ve středu 21.10. mi došla trpělivost a objednala gumy na jiném eshopu a dorazily následující den. Operátorka to měla totálně na háku a prej je zvyklá, že po ní klienti křičí kde mají své objednané zboží. Takže rozhodně nedoporučuji!!!! Naprostá neprofesionalita a selhání.

Reakce obchodu Kupuj-pneu.cz

Děkujeme za Vaši recenzi. Vaše objednávka byla vytvořena 13.10. ve 21:17 . Vzhledem k velkému náporu objednávek se opravdu termíny expedice opozdily za což se samozřejmě omlouváme. Komunikaci operátorky prověříme, našich zákazníků si velice vážíme.

Věříme, že budete s příštím nákupem spokojena.

• Žádné.
    • V dodacích podmínkách mají : dobírku lze uhradit hotově nebo kartou. Kartou však platit nelze.

Nevěrohodné informace.

Reakce obchodu Kupuj-pneu.cz

Děkujeme za Vaši recenzi. Nabízíme tři typy plateb: platbu na dobírku , platbu kartou online případně zálohovou fakturu.
    Platbu dobírky kartou u přepravní služby nenabízíme z důvodu vysokých poplatků.

Tým www.kupuj-pneu.cz

• Nebyly schopné po 5 dnech od objednání informovat o termínu dodání.

Reakce obchodu Kupuj-pneu.cz

Děkujeme za Vaši recenzi. Informaci o objednávce odesíláme všem zákazníkům.

Tým www.kupuj-pneu.cz

Objednal jsem si německé pneu Dunlop a přišly mi Dunlop made in Poland.Dost mě to zklamalo.

Reakce obchodu Kupuj-pneu.cz

Děkujeme za Vaši recenzi. Bohužel u objednávky nebylo, že jsou pneu vyrobeny v Německu. Garantujeme rok výroby 2015 a na vyžádání kontrolujeme i zemi původu.
    Co se týče země původu, prezentace toho, že pneu z jedné nebo druhé země jsou špatné nebo naopak lepší je mylná.
    V každé zemi se musí dodržovat normy při výrobě. To, že se výroba z Německa přesunula např do Polska, je otázkou výrobních nákladů nikoliv kvality.
    Nemusíte se tedy obávat, že Vaše pneu jsou horší než ty z Německa.
    Samozřejmě nám od dodavatele chodí mix,takže jsme schopni reagovat na požadavky zákazníků u Vás bohužel žádný požadavek nebyl.

Děkujeme tedy za Váš nákup a těšíme se na případnou další spolupráci, kde se Vám budeme snažit maximálně vyjít vstříc.