• Rychlost a poradenstvi...
    • Žádné

Velice ochotni, vyhoví požadavkům, rychlá zpětná vazba a profesionální poradenství.

Spokojenost s nakupem nicmenne rozpoustedlo na vlasy mi dorazilo bez navodu k pouziti jen cista neoznacena lahev.Pri aplikaci mi spoje stvrdly a nesli z vlasu vubec dolu pani mi telefon nebrala takze jsem byla velice nespokojena

• Lidský přístup a možnost přímého kontaktu s obchodníkem prostřednictvím emailu. Možnost komunikovat individuálně. Vstřícnost a ochota vyhovět zákazníkovi.
    • nemá

Rozhodně tento obchod doporučuji, jsem velice spokojená

• velmi prijatelne ceny a dost prehledne webovky
    • navic pred objednavkou jsem si nevedela rady a prodavajici mi aniz jsem si nic jeste neobjednala, velice ochotne ve vsem odpovedela, proste naprosta spokojenost!

Obchod bych urcite doporucila, velka spokojenost.. dobra a rychla komunikace, priznive ceny dobra kvalita

• Zboží nedodali a do teď čekám na navrácení peněz!

• Nasla jsem tady zbozi, ktere jinde nebylo.
    • Barva zbozi opravdu neodpovida obrazkum, a to je podle me u e-shopu s vlasovymi doplnky problem!! Zbozi vracet nebudu, protoze mi to za tech 40 Kc, co to stalo, nestoji, ale priste uz tady nakupovat nebudu. Je to zajic v pytli.

Doporucuji kupovat zde jen to, u ceho nevadi, ze to ma jiny odstin barvy...

Reakce obchodu Krásné vlasy

Bereme na vědomí, že syntetické pramínky po 20Kč za kus se mohou v odstínech lišit, každopádně nikoliv markatně. Pokud je pro vás rozdíl velký, určitě se ozvěte, celou situaci dovyřešíme.

• Rychlost, výborná komunikace se zákazníkem a kvalita nabízených produktů.
    • Zatím žádné.

Určitě doporučuji.

• Rychla dodavka zbozi

Vlasy jsou nekvalitni vycesavaji se po nekolika umyti.

• Prehledny web
    • zbozi dorazilo. Suchy sampon byl evidentne pouzity, nezabaleny v celofanu ani v krabicce. Kolem strikatka mel zaschle fleky, takze z nej bylo strikano.

Obchod ok, velky vyber zbozi, ale ten pouzity sampon je prusvih. Proto nedoporucuji!

Reakce obchodu Krásné vlasy

Snažili jsme se s paní domluvit na nějakém řešení, protože zboží na objednávku pouze přebalujeme od dodavatele a kontrolujeme kvalitu a neponičení obalu. Bohužel jsme se nedočkali zpětné vazby. Velice nás to mrzí.

• Přehlednost a levné zboží

Vřele doporučuji o prodloužených vlasech jsem snila už delší dobu a jsem maximálně spokojená.

Super obchod spokojenost nejvetsi doporucim dal.

• Poměrně dlouha dodací lhuta

Reakce obchodu Krásné vlasy

Zakaznice objednala zbozi, ktere je na objednavku. O dodaci dobe, ktera je v rozmezi 14 dni az 3 tydny byla informovana (i mame tuto informaci uvedenou na webovych strankach). Vlasy byly poslany 8.6.2015 - tedy v terminu. Do dnesniho dnes si je zakaznice nevyzvedla. Z duvodu uvedeni firemniho mailu hodnoceni psala kolegyne. Velice nas tato cela situace mrzi, jelikoz se snazime vyhovet vsem zakaznikum a neztratit jejich duveru.

• Dobrá komunikace

Zboží jsem potřebovala aby dorazilo do určitého datumu,a byla jsem velice spokojená s rychlostí,vyšli mi vstříc,za což jim děkuji

• Barva vlasů na fotografiích neodpovídá skutečnému odstínu.

• Dobrá cena
    • Jednoduchost nákupu
    • Možnost využití výdejních mýst

Doporučuji zboží vám přinde do 24 hodin je to výborný obchod

• rychlé dodání,nízká cena

Doporučuji,rychlé dodání a nízká cena oproti ostatním..

• Nelze se dovolat na obchodníka a domluvit se o produktu který nabízí

Nedoporučuji

• nevím