• skvělé ceny
    • osobní odběr

Rozhodně doporučuji!

• zajímavé zboží
    • žádné mě nenapadají

velmi dobrý obchod, možnost osobního vyzvednutí, což oceňuji, určitě doporučuji

• Parádní cena
    • Objednaná barva vlasů neodpovídá popisku - přírodní černé jsou tmavě hnědé.

objednaná barva vlasů neodpovídá popisku - přírodní černé jsou tmavě hnědé. Takže pokud už má někdo svoje černé vlasy, musí ty umělé dobarvit :(

• Možnost výběru .

Dostatečná nabídka produktů,doporučuji všem.

• Osobni vyzvednutí
    • Zboží bylo trošku odřené, což jsem si všimla až po jeho rozbalení doma, ale asi to byla chyba výrobce, nikoliv obchodu. Není možné platit kartou

Docela levné zboží, výběr, dobrá dostupnost pro osobní vyzvednutí, jak autem tak mhd

zajímavé zboží, dobré ceny, výborná komunikace, rychlá doprava

• Velmi dobrá komunikace
    • Přehlednost produktů
    • Dobře zabaleno
    • Kvalita
    • Žádné

Doporučuji, velká spokojenost a poslali mi i něco navíc jako pozornost.

Děkuji

Vše v pořádku, dobrá komunikace, rychlé zaslání i přesto, že nebylo zboží na skladě.

• Nízké ceny, možnost osobního vyzvednutí.

• Dobra a rychla komunikace
    • Zbozi bylo skladem
    • Ruzne moznosti dopravy
    • Na iPadu neslo proklukavat menu v podslozkach, ale na PC to bylo v poradku

Doporucuji - prijemna a mila kominukace, zbozi dorazilo v poradku a odpovidalo objednavce a popisu na webu.

• dobré ceny
    • dražší poštovné

vše dorazilo v pořádku, kvalitní, cena nízká.. byl to pouze jen nárazový nákup, ale nebráním se tomu v tomto obchodě nakoupit znovu

• první nákup a spokojenost
    • obchod nic, jen česká pošta.

Vše v pořádku, příznivá cena. Doporučuji.

• Rychlost dodávky, bezproblémovost...
    • 2 křídy byly zlomené, ale to se nedá ovlivnit.
    • Nejsem spokojená s dodáním Českou poštou - nebýt toho, že jsem si mohla zkontrolovat on-line, kde je dodávka (tedy, že už leží na poště), ani bych nevěděla, že už došlo - neobtěžovali se ho doručit, ale za to obchod nemohl. S obchodem jsem spokojená.

Obchod vynikající, rychlá dodávka, dobře se komunikovalo. Vřele doporučuji.

• příznivé ceny

• Dobrý den, velmi nepříjemně mě překvapilo, že dva výrobky nebyly zabaleny v originální balení (kartáč pro děti s krabičkou na sponky) - byly vloženy pouze do velmi poškrábaného nevzhledného a odpudivého obalu a obaleny neoriginálním igelitovým sáčkem. Lze jen odhadovat, zda výrobek před nákupem někdo používal. Bohužel jsem tak nemohla tyto kartáče věnovat jako dárek, což jsem uvažovala. Měla jsem srovnání, protože předmětný výrobek jsem objednala v počtu 4 ks a 2 z nich byly zabaleny zcela v pořádku v původním obalu. Výrobky jsem se ale rozhodla kvůli tomu nevracet, protože cesta na poštu je pro mě komplikovaná - pohybuji se na vozíku. Předávám jako zpětnou vazbu, že tento způsob balení je pro zákazníka velmi nepřehlédnutelný a zcela jistě si toho všimne a odradí ho pořizovat si u stejného prodejce další výrobky, což jsem potenciálně původně uvažovala. Jinak ostatní kartáče byly v pořádku a bez problémů.

Viz můj komentář výše.

Velmi ochotna pani se kterou jsem resila reklamaci zbozi, ocenuji jeji silne pro-zakaznicky pristup a jeji koretni jednani. I pres nedorozumeni na zacatku jsem byla ve vysledku spokojena.

Vše super!!!

• levné

Doporučuji obchod, levné pěkné zboží i doprava.

• Skvělá komunikace. Paní zvedla telefon i v 9pm a vyšla vstříc na maximum. Velmi spolehlivá a velmi profesionální. Nákup doporučuj

velmi doporučuji- z hlediska komunikace a vyjítí vstříc potřebám zákazníka je to na nejvyšší úrovni