Spokojenost s nakupem nicmenne rozpoustedlo na vlasy mi dorazilo bez navodu k pouziti jen cista neoznacena lahev.Pri aplikaci mi spoje stvrdly a nesli z vlasu vubec dolu pani mi telefon nebrala takze jsem byla velice nespokojena

• Zboží nedodali a do teď čekám na navrácení peněz!

• Nasla jsem tady zbozi, ktere jinde nebylo.
    • Barva zbozi opravdu neodpovida obrazkum, a to je podle me u e-shopu s vlasovymi doplnky problem!! Zbozi vracet nebudu, protoze mi to za tech 40 Kc, co to stalo, nestoji, ale priste uz tady nakupovat nebudu. Je to zajic v pytli.

Doporucuji kupovat zde jen to, u ceho nevadi, ze to ma jiny odstin barvy...

Reakce obchodu Krásné vlasy

Bereme na vědomí, že syntetické pramínky po 20Kč za kus se mohou v odstínech lišit, každopádně nikoliv markatně. Pokud je pro vás rozdíl velký, určitě se ozvěte, celou situaci dovyřešíme.

• Rychla dodavka zbozi

Vlasy jsou nekvalitni vycesavaji se po nekolika umyti.

• Prehledny web
    • zbozi dorazilo. Suchy sampon byl evidentne pouzity, nezabaleny v celofanu ani v krabicce. Kolem strikatka mel zaschle fleky, takze z nej bylo strikano.

Obchod ok, velky vyber zbozi, ale ten pouzity sampon je prusvih. Proto nedoporucuji!

Reakce obchodu Krásné vlasy

Snažili jsme se s paní domluvit na nějakém řešení, protože zboží na objednávku pouze přebalujeme od dodavatele a kontrolujeme kvalitu a neponičení obalu. Bohužel jsme se nedočkali zpětné vazby. Velice nás to mrzí.

• Poměrně dlouha dodací lhuta

Reakce obchodu Krásné vlasy

Zakaznice objednala zbozi, ktere je na objednavku. O dodaci dobe, ktera je v rozmezi 14 dni az 3 tydny byla informovana (i mame tuto informaci uvedenou na webovych strankach). Vlasy byly poslany 8.6.2015 - tedy v terminu. Do dnesniho dnes si je zakaznice nevyzvedla. Z duvodu uvedeni firemniho mailu hodnoceni psala kolegyne. Velice nas tato cela situace mrzi, jelikoz se snazime vyhovet vsem zakaznikum a neztratit jejich duveru.

• Nelze se dovolat na obchodníka a domluvit se o produktu který nabízí

Nedoporučuji

• Dobrý den, velmi nepříjemně mě překvapilo, že dva výrobky nebyly zabaleny v originální balení (kartáč pro děti s krabičkou na sponky) - byly vloženy pouze do velmi poškrábaného nevzhledného a odpudivého obalu a obaleny neoriginálním igelitovým sáčkem. Lze jen odhadovat, zda výrobek před nákupem někdo používal. Bohužel jsem tak nemohla tyto kartáče věnovat jako dárek, což jsem uvažovala. Měla jsem srovnání, protože předmětný výrobek jsem objednala v počtu 4 ks a 2 z nich byly zabaleny zcela v pořádku v původním obalu. Výrobky jsem se ale rozhodla kvůli tomu nevracet, protože cesta na poštu je pro mě komplikovaná - pohybuji se na vozíku. Předávám jako zpětnou vazbu, že tento způsob balení je pro zákazníka velmi nepřehlédnutelný a zcela jistě si toho všimne a odradí ho pořizovat si u stejného prodejce další výrobky, což jsem potenciálně původně uvažovala. Jinak ostatní kartáče byly v pořádku a bez problémů.

Viz můj komentář výše.

• levné zboží
    • nekvalitní zboží

již jsem zakoupila stejné zboží v jiném internetovém obchodě a byla jsem velice spokojená, teď to ale říct nemůžu, dodání zboží trvalo moc dlouho, nejspíš i proto, že bankovní účet obchodu se neshodoval s mým účtem. ALe vzhledem k odeslání platby by stejně mohlo být dodání zboží dříve. Zboží ale dorazilo v originálním balení, které bylo dost poškrábané. Zuby kartáče jsou ale příliš tvrdé, už doma jeden takový kartáč mám a jsem s ním naprosto spokojená, s tímto ale spokojená moc nejsem. Vzhledem k ceně se to ale dá pochopit, že kvalita bude o něco nižší než se dalo předpokládat. Obchod ale nedoporučuji a sama v něm již nakupovat nebudu.

Reakce obchodu Krásné vlasy

Dobrý den, po prověření Vašeho obchodu, musíme reagovat alespoň na ohodnocení dopravy. Platba za zboží byla připsána 17.3.2014 - posílali jsme zboží tedy hned 18.3.2014. V případě, že zákazníci na zásilku spěchají, přijímáme i potvrzení o platbě - následně zásilku pošleme. U balíčků posílaných prostřednictvím České pošty je někdy problém, že balíček dorazí poničený - vše ale balíme do bublinkových obálek. Ohledně jemnosti trnů kartáče je pak hodnocení velice subjektivní. Moc nás mrzí vyjádřený názor na kvalitu zboží, jelikož máme velké množství spokojených zákazníků.

• S xx polozek jedna neni, obchod sice informoval ze jak bude zasilka kompletni tak ji odesle. Ale pokud objednavam zbozi co je skladem a potom ho nedostanu tak to je spatne.

Na webu skladem, ale opak je pravdou. Nedoporucuji

Reakce obchodu Krásné vlasy

Velice nás Vaše hodnocení mrzí. Na stránkách uvádíme, kolik je aktuálně produktů skladem. Jelikož jich bylo objednáno více, další se musely doobjednat od dodavatele (o této situaci jsme Vás informovali do 24hod. po objednávce - z vaší strany nebyla následně žádná reakce o úpravě nebo storna objednávky).

• popis neseděl, zboží není možné vrátit.

Reakce obchodu Krásné vlasy

Dobrý den, mohu poprosit o informaci, proč jste se neobrátila na náš obchod? Zboží je možné vrátit - postup vrácení zboží je popsán na webových stránkách - ze zákona máte na vrácení 14dní. Děkuji za odpověď. Moc nás mrzí vaše vyjádření.