• skvělý obchod, prodává mojí oblíbenou značku goldwell a barvy elumen, které se jen tak nedají sehnat, ale tady ano! doporučuji

zboží dorazilo v pomačkané krabičce, né obal - krabice, ale krabička, ve které byla barva na vlasy. Zjistila jsem, že barva byla otevřená.

• uz je to 2 tydny co jsem objednla azbozi, ale do ted jsem nic nedostala.komunikace je pomala. dodani jeste pomalejsi.

Zboží jsem zaplatila převodem na účet v den objednávky,ale do dnešního dne jsem nic neobdržela,i když bylo zboží skladem (před 10 dny).
    Na emailový dotaz, v jakém stavu objednávka je,jsem nedostala žádnou odpověď.
    Mám obavy,že nebudu mít zboží ani peníze.
    Obchod v žádném případě nedoporučuji.

• Už několik týdnů čekám na šampon a stále nejsou schopni ani říct, kdy ho dodají. V e-shopu ho přitom pořád vedou jako „Skladem“!

Raději se jim vyhněte!

• Vůbec jsem neobdržela potvrzeni a vyzvu k vyzvednutí objednavky

farba na vlasy 3x predražená ako presne tá istá co som kupila potom v Bratislave, bohuzial moja chyba
    kurz 1 EUR 24 CZK ??- no comment

• možnost získání produktu, který jsem nemohla sehnat
    • nemožnost platit kreditní kartou

rychlé vyřízení objednávky, perfektní komunikace obchodu jak přes sms nebo e-mail tak i při osobním setkání při vyzvednutí zboží.
    Obchod bych doporučila.

• Zboží už melo dávno dojít a vy se ptate jak jsem spokojená?

• You have all what another shops hasn`t. And not sow many shops sanding to Norway.
    • I don`know yet.

You can always try first time to understand.

• Špatné informace o doručení zboží.

• 80% zbozi nemaji skladem, na webu pisou "skladem"

Nenakupujte, nedoprucume

• doba dodani zobozi

• bohužel žádné
    • rozhodně komunikace, neschopnost podat informace k obj.zboží, především termín dodání

nedoporučuji

• Dodnes mi nebol tovar doručený a na e-mail, kde som sa pýtala, kedy mi bude tovar doručený som nedostala žiadnu odpověď.

Z doterajšej komunikácie na mňa nepôsobí dôveryhodne.

• Po deseti dnech jsem se dotázala,co je s moji objednávkou, bylo mi sděleno, že mají pouze jeden kus mého objednaného zboží skladem a na druhý čekají.Jak dlouho se bude muset čekat to asi nikdo neví:-)Tak jsem objednávku zrušila.

• nekvalitně zabaleno

okamžité dodání
    velmi špatně zabalené zboží

• rychlá komunikace

vřele všem doporučuji

Obchod doporučit nemohu! Nakupovala jsem v něm sice už potřetí, ale tentokrát mi bohužel dorazilo jiné zboží než jsem si objednala. Po mém urgování - emailem a telefonicky - jsem se domluvila na vrácení zboží a zaslání zboží dle objednávky. Náklady na dopravu zpět mi měly být proplaceny, ale nestalo se tak ani po měsíci. Na mé emaily nikdo nereaguje. Nákup se mi tak nepříjemně prodražil. Proto tady už nikdy více!!!