Zboží jsem objednávala cca před 3 týdny. Měl mi přijít e-mail, až bude objednávka připravena k vyzvednutí. Ani po týdnu žádný e-mail nepřišel. Volala jsem tam 3krát, nikdo mi to nezvedl. Poté mi tedy volali zpět s tím, že produkt není na skladu, ale že ho objednávali atp atp....že maximálně týden. Ani po 3 týdnech se nic neděje. Žádná omluva, nic! -_-

• Nic.
    • Tento e-shop nedoporučuji!!! Velká nespokojenost!!! Záměrně zasílají jiné zboží, a to i opakovaně, zkouší, zda zboží opět uhradíte dobírkou. Zasílají také zboží poškozené. V listopadu 2015 jsem si v tomto obchodě objednala zboží a do dnešního dne, tj. 6. ledna 2016, jej nemám. Zboží je samozřejmě uhrazeno. Zasílám upozornění na Českou obchodní inspekci.

Objednejte si v jiném e-shopu, tento je špatný.

• -
    • Nemá pravdivé údaje o dostupnosti zboží, a hlavně ani při zjištění nedostupnosti produktu nebyla jeho dostupnost na webu upravena; ve chvíli, kdy se takto chová 30 % e-shopů a zároveň je možné se stejnou dodací dobou a za nižší cenu zboží koupit přímo od distributora (který o dostupnosti nelže), to považuji za velký problém.

raději neplatit předem hned po dokončení objednávky

• Poloha kamenné prodejny
    • internetové stránky-nepřehledné, ošklivé, potřebují vylepšit

• Velice příjemné jednání.
    • Nabízí zboží, které nemá k dispozici a které se již nevyrábí, ale i "mistr tesař se někdy utne"...

Dobrý internetový obchod. Doporučuji.

• přehledné,skvělé ceny

• - (k obchodu nedošlo vinou klamných informací na e-shopu)
    • E-shop zcela jasně hlásí zboží na skladě, generuje mi pokyny k platbě, avšak až dodatečně s časovým odstupem dostávám e-mail, že zboží na skladě není a příští 4 týdny ani nebude. Naštěstí jsem chtěla odebrat osobně, jinak by už bylo dávno zaplaceno :(
    • S podobným přístupem se nesetkávám poprvé, dokonce se už takto obchoduje i na aukru (zkušenost příbuzné).

Pokud nakupujete, neplaťte ihned. Mohou vás čekat komplikace.

E-shopům s touto taktikou doporučuji zamyslet se nad poměrem pozitiv a negativ - šance uzavření obchodu je dle mého malá, naopak zcela jistě to povede ke škraloupu na pověsti, negativním referencím, nepřímým nákladům /vaši zaměstnanci musejí ty maily a storna v placené pracovní době vyřizovat/. Protože mi tato podivná taktika z etického hlediska hodně smrdí, storno bych provedla i v případě, že bych už zboží stihla zaplatit.

• nedostupne ostatni zbozi, o ktere jsem mela zajem

• nabízí co nemá (a nebyla to jedna věc)

můžete být nepříjemně zklamáni

před 2 roky nákup proběhl bez komplikací, nyní naprosta katastrofa, objednávka dorazila po mesici rozdelena po týdnu do dvou baliku, zbozi dorazilo spatne, komunikace s obchodem velmi spatna, temer nikdo se problem nesnazil resit (pouze jedina omluva ze je personal nemocny a dale bez jakekoliv odezvy), vyreseno az po osobním dorucení do salonu...
    Vetsinou negativní recenze nepisi, ale tentokrat se jednalo o velmi slaby a neochotny pristup...

• špatná komunikace, výrobky nejsou skladem

• Objednane zbozi nemeli skladem, ale na webu je napsano "skladem"
    • Tyden jsem cekala na dodani, ale nic.
    • Nedoporucuji obchod, 3 krat je stejna situace.

• Široký výběr vlasové kosmetiky za dobré ceny

• Zaslali jine zbozi. Vymenu ne provedli. Telefon ne zvedaji. Podvodnici!!!!!

nikomu ne doporucuiji!!!!

• osobní odběr
    • skladem = u dovozce

Takže, při nákupu dvou položek z obchodu, obě skladem a telefonickém hovoru bylo řečeno, že je to doplňkový sortiment a skladem to není. Promptně vyměněno za jiný co skladem je (na můj popud).

Co se mi ale nezdá je to, že koupím 5.11.2015 za 199 Kč čokoládu, co má expiraci 9/2014!

Na email nikdo nereagoval, po urgenci emailu nikdo nezavolal (11 dnů).

Takže za mne, můžete mít obchod plný šamponů a vymazlený jak chcete, podle mého nemáte na trhu co dělat!

• Nákup z domova

Bez prolémů

• Zásadně varuji před tímto obchodem!!! Zboží, které bylo objednáno a zaplaceno 23.10., dosud nedorazilo. Nejprve mi odepsali, že 1 výrobek nemají skladem a čekají než dorazí (na e-shopu je ovšem stále skladem...), ale že mohou objednávku rozdělit a zaslat to, co skladem je. Já jsem souhlasila, ale od té doby se nic neděje. Napsala jsem jim email a žádám o storno objednávky a vrácení peněz. Pokud se tak nestane, budu kontaktovat ČOI a media, zabývající se ochranou spotřebitele. Doporučuji tento postup všem zklamaným zákazníkům. Pokud nás bude víc, třeba se ledy pohnou.

Bohužel jediný obchod, prodávající značku Rolland
    Špatná komunikace
    Velmi neprofesionální
    Zásadně nedoporučuji

16.10.2015 jsem si objednala zboží, zaplatila předem,bezmála 1700kč bohužel zboží doposud nedorazilo,komunikace na bodu mrazu.Škoda,že jsem si nepřečetla recenze předem.

Zbozi jsem objednala, zaplatila a 10 dni se nic nedeje, neodpovidaji na mail nic.

• Velký výběr zboží
    • Mizerná komunikace se zákazníkem

Na zboží jsem čekala měsíc, poté mi bylo sděleno, že není na skladě. Po dohodě o vrácení peněz mi nebyly ještě ani po dvou měsících připsány na účet. NEDOPORUČUJI