Výborná komunikace, vřele doporučuji.

Zboží, které jsem si objednala a bylo v nabídce obchodu nakonec obchod již nenabízí.

• Cena, dostupnost zboží

Doporučuji.

• Nedokazi zatim rict, zbozi jeste nemam :-(

• Nejlepsi ceny
    • neni

Nejlepsi ceny a dodani druhy den po objednani

• Hlavnou slabinou su vase zamestnankine, ktore by mali komunikovat so zakaznikmi. objednala som si tovar, ked mi ani po 6. dnoch neprisiel e-mail o expedicii, informovala som sa telefonicky (v utorok), ci mi tovar stihne prist do piatku). Pani povedala ze ste mali dovolenku (o tom nebola nikde zmienka - ziadny info mail..) Ale ze samozrejme pride, ze najneskor do 48 hod (aj ked na stranke uvadzate ze je to 24). Tovar neprisiel, takze som opat volala (vo stvrtok). Ubezpecila ma ze v piatok uz naozaj pride, ale ze dva produkty, ktore som si objednala v jednej objednavke mi pridu v dvoch balickoch a ten druhy sa posielal este len vo stvrtok. Tento balicek samozrejme nestihol prist v piatok, co bol moj hranicny den, dokedy som produkty potrebovala. V piatok som pani volala asi 30x, pre istotu mi uz ani nezdvihla telefon. Vas obchod nebudem odporucat rozhodne nikomu a vsade budem sirit tuto zlu skusenost.
    • Davam vam -5 hviezdiciek.

Na zaklade zlej osobnej skusenosti neodporucam. Viazne komunikacia so zamestnancami, ktori su svoju pracu nerobia poriadne.

• -
    • Guys, any idea where to make a complaint? I haven't received the goods for a month already. I asked for money back and they don't reply to emails. Unbelievable there are companies that can function like this!

Terrible!Don't waste your money on this crappy website!

• Zatím nic
    • Objednávka zaplacená již měsíc, zboží nedorazilo, těžko se dovolat. Asi jsem také přišla o prachy....za blbost se holt platí.

Obchod rozhodně nedoporučuji.

• x
    • x

o.k.

• Stránky přehledné, mail o objednávce přišel ihned a to bylo vše.
    • Zaplatila jsem objednávku, psala během dvou týdnů dvakrát a žádná odezva že strany obchodu. Asi jsem přišla o 500 Kč a nemám nic. Chápu, že je čas dovolených a p.Sikorová si užívá zaslouženého odpočinku, ale není problém napsat to na stránky obchodu. Já tam žádnou takovou poznámku neviděla. A člověk by v klidu počkal, ale teď opravdu nevím na čem sem.

Zatím nedoporučují, ale třeba dojde k nějaké změně.

• I can come right in the store and make a choice.I can taste cosmetics here.
    • I was waiting very long time on e-mail unswer.

Good professional cosmetics by real prices.

• rychlost komunikaci,ochota
    • nemá

vřele doporučuji

• dobré ceny
    • špatná komunikace při reklamaci -zaslali mi výrobek, který jsem si neobjednala

lepší komunikace

• velmi spatna komunikace
    • zbozi tzv. skladem skladem neni

Tento obchod v zadnem pripade nedoporucuji. Objednala jsem si tri vyrobky zn. Tigi, u vsech bylo uvedeno, ze jsou skladem. Po sesti tydnech mam pouze jeden. Na me e-mailove dotazy nikdo nereagoval. Damy v salonu Roland, kam jsem si vyrobky nechala poslat a kde jsem se byla dvakrat informovat, v cem je problem, vzdy slibily napravu, ale skutek utek, jak se rika. Pristup obchodu se da charakterizovat jako naprosty nezajem o zakaznika.

• Nabízí zatím nejkvalitnější produkty vlasové kosmetiky, jaké jsem poznala (alterna).
    • Vyšší cena (ale tato investice se vyplati).

• špatný elektronický objednávkový systém - nekomunikuj se skutečnými zásobami ve skladu

nedoporučuji

• Levné poštovné
    • Velmi rychlé dodání (druhý den)
    • Informace o stavu objednávku mailem i sms
    • Super ceny
    • Možnost osobního odběru

Určitě doporučuji všem.

• Dobre znacky.
    • (Ne)komunikace a skudleni na i na velkych objednavkach.

Maji zajimave produkty, ale bohuzel si spatnou komunikaci nici klientelu.

• velmi pružné vyřízení objednávky,zboží bylo připraveno ještě týž den k vyzvednutí
    • personál při výdeji zboží mi nedokázal odpovědět,jak výrobek vůbec správně použít,návod u výrobku nebyl přiložen v českém jazyce a samostatně také ne,odkázal mě opět na NET,což mě dost překvapilo

rychlý a pohodlný nákup pro někoho,kdo ví co chce a jak prvně použít tento výrobek

• velký sortiment, jako jediný obchod měl mé zboží...
    • zboží jsem objednal v neděli a k vyzvednutí bylo připraveno až ve čtvrtek odpoledne (i když bylo dle prodejny na skladě)