Po týdnu čekání obchod sdělil, že objednávku ruší, protože kniha není na skladě.

Poplatek 49 Kč za to, že jsem si přišel do obchodu osobně pro knihu, mi připadá opravdu jako neskutečná drzost. Vzhledem k tomu že jsem knihu potřeboval, tak mi nic jiného nezbylo. To je jako kdybych si přišel do Lidlu pro mléko a naúčtovali mi 49 Kč navíc, že jsem přišel osobně a dovolil si zaplatit v obchodě kartou nebo hotově. Dost neoprávněná platba.

• byl problém s platbou

Vše bez problémů - všichni moji známí užívají při nákupu knih služeb obchodu KOSMAS

• Rychlost.
    • Absolutně hnusná kniha Andersonovych pohádek v angličtině. Kniha je neoříznuta, s některými stránkami roztřepanými, prostě hnus. Jak může Kosmas vůbec prodávat takový hnus, navíc skoro za 400,-Kč? Proto nebudu Kosmase doporučovat, ba právě naopak.

Napsali mi,že zboží budou expedovat 22 .2. Což i tak byla docela dlouhá doba.Zatím se tak ale nestalo.Chtěl jsem to jako dárek,tak snad příští rok?

Téměř nulová komunikace s obchodem......člověk zaplatí zboží a po pár dnech mu akorát přijde SMS že zboží má "někde", to je vše.....Příště nakoupím raději jinde.

Z nějakého důvodu přestal obchod používat kartonové obaly určené pro knihy. Kniha přijde poškozená - pomačkané rohy desek, rozviklaná vazba.
    Který i......t pošle 5 cm silnou, téměř kilogram vážící knihu v ceně 700 Kč zabalenou v kousku fólie a pouze v obálce...
    Během poslední doby již druhá reklamace z důvodu nedostatečně zabalené zásilky. Reklamovaná kniha přijde opět zabalená pouze v obálce. Řešeno s obchodem - odpověď: Balení je čistě v režii skladu....
    Toto byla moje poslední objednávka na Kosmas.cz

• Chtěl jsem na nákup uplatnit poukázky u nichž je uvedeno, že je Kosmas akceptuje. Jak jsem se však dozvěděl až při placení, poukázky lze uplatnit pouze na knihy v obchodě ne na knihy z eshopu, i když je vyzvedáváte ve stejném obchodě.

• Vůbec mi nebylo doručeno oznámení (e-mailem ani esemeskou) o tom, že kniha je již k vyzvednutí na prodejně. Přišel jsem na to jen náhodou.
    • Při platbě přes internetové bankovnictví systém neumožňuje platit kreditní kartou. Sice tuto možnost nabízí, ale vlastním-li u dané banky víc účtů, nutí mě použít běžný účet a vůbec nereaguje, když nabízím pouze účet spojený s kreditní kartou. To je hodně nepříjemné a je to velký rozdíl od toho, jak snadno šlo kreditní kartou platitNu dříve.
    • Nulová reakce na nespokojenost zákazníka: když jsem první výše uvedenou výhradu formuloval při nákupu nedávno, nedostal jsem žádnou odpověď. Kosmas tedy vyžaduje zpětnou vazbu, a když ji dostane, sám žádnou nedává. To špatné.

Všechny důvody nespokojenosti uvedeny výše. Jako pravidelného a dlouhodobého zákazníka (což můžete snadno ověřit) mne velmi mrzí zhoršení úrovně obchodu.

• 9.1 objednáno, 18.1 očekávaná expedice, 23.1 balík stále nedoručen

jakože vám přijde mailem zpráva, že zboží odesílají k vyzvednutí na prodejně 17.1. a 22.1. jsem musela osobně do obchodu, aby mi tam řekli, že se jim dodávky "nějak zasekly" a zatím neví, kde je moje zaplacená objednávka a kdy vlastně dorazí?....tak hlavně, že mi ještě přijde, abych obchod ohodnotila, haha

• nekomunikují
    • dlouhá doba dodání

Skvělé

Vlastní web - přičemž na prodejnu kniha dorazila až čtvrtý den po objednání (neděli nepočítám)... nikdy více

• Přestože v momentě objednání byla kniha skladem, po dvou dnech mi přišel e-mail, že je moje objednávka stornována, jelikož není na skladě. Toto se mi stalo 3x za sebou při objednání dalších jiných knih. Zřejmě jsou nabízeny tituly, které nejsou skladem. Bohužel, tuto zkušenost mám z předvánoční doby. Naštěstí jiné knihkupectví mi žádané knihy včas dodalo.

• Malý výběr E-knih a ani nabízené nejsou často dostupné

• Zboží jsem si objednala 11.12., v potvrzení objednávky bylo uvedeno očekávané datum expedice 13.12. Dnes je 18.12. a e-shop píše, že zboží teprve teď expedoval. Trasovací číslo zásilky nefunguje. Opravdu doufám, že expedice znamená, že dnes předali zboží přepravci a ne, že ode dneška čeká na svoz.

Obchod bohužel nekomunikuje, nevím, kdy balík dorazí

• Objednané knihy vůbec nepřišly.

Objednané zboží mně nebylo ani za více než týden doručeno.

Reakce obchodu Kosmas.cz

Dobrý den, u Vaší objednávky je vzhledem k předpokládané dostupnosti jednoho z titulů plánované datum expedice z našeho skladu 18. prosince. Bylo to uvedeno v průběhu objednávky i v potvrzovacím emailu k dané objednávce.
    Děkujeme za pochopení,
    Váš Kosmas