• Nedodržení data expedice

Toto bylo naposled, co jsem na tomto eshopu nakupovala. Při objednání se expedice ukazovala již na druhý den (což byl můj záměr), bohužel jsem dosud zboží neobdržela i přes opakované telefonáty na zákaznické oddělení. Komunikace s nimi rozhodně není na úrovni slušného eshopu.

• Předpokládaná doba dodání nebyla splněna.

Jestliže to byl předprodej s datem vydání 31.8.2023, čekal bych dnes (3.9.) výzvu k vyzvednzí, nestalo se tak.

Reakce obchodu Kosmas.cz

jelikož byla expedice plánovaná na pátek 1.9., zásilka byla v uvedenou dobu na cestě na Vámi zvolené výdejní místo - kurýr v neděli nedoručuje, proto byla k vyzvednutí až po víkendu.
    Váš Kosmas

Zaplaceno doručení knihy domů prostřednictvím PPL, nicméně dodávka nebyla provedena.

Reakce obchodu Kosmas.cz

balíček s Vaší objednávkou jsme předali PPL a dle sledování zásilky Vás při doručování objednávky bohužel nezastihl v místě bydliště a proto byla zásilka uložena na výdejním místě PPL Parcel Shop, kde jste si ji vyzvedl.
    Poté, co balíček předáme dopravci, už bohužel nemáme žádný vliv na dohodu s kurýrem, který balíček doručuje.
    Váš Kosmas

• Vyhrála jsem poukaz na slevu 200,- údajně neplatnou, tak jsem objednávku zrušila

Zboží mi mělo být doručeno na uvedenou adresu.
    Kurýr mi volal, že je na místě (na dvoře nemocnice), ale nedodal zásilku na místo uvedené v objednávce, přestože jsem mu adresu znovu zopakoval.
    Nyní si mám zásilku vyzvednou v PPL, což je pro mě pochopitelně zbytečné zdržení, navíc to neodpovídá tomu, co jsem si zaplatil

trvá to hrozně dlouho

Reakce obchodu Kosmas.cz

Dobrý den, u této objednávky máte nastavenou platbu předem, která neproběhla a proto jsme ani nemohli knihy vyexpedovat.

• nedostacujici sortiment

Reakce obchodu Kosmas.cz

mrzí nás, že jste u nás nenašla, co jste hledala.
    Dostupnost je vždy uvedena u každého zboží na e-shopu a můžete se rozhodnout, zda je nabídka požadovaných titulů dostatečná.
    Váš Kosmas

23. 5. 2023 jsem si objednala a online uhradila knihu , aby mi emailem sdělili 31. 5. 2023 že je titul vyprodán.
    Takže sice mi paní napsala, ale po více než týdnu od objednávky. Když jsem se na tu informaci ohradila, napsali, že kniha je skladem na prodejně, kde jsem si chtěla objednávku vyzvednout......no to už jsem ale objednala u jiného obchodu. Škoda, že mi tu informaci nenapsali hned, byla bych spokojená a měla knihu.

Špatně zabaleno a poškozeno.

Špatně zabalené zboží bylo při transportu poškozeno. Vzápětí jsem jej musel reklamovat.

Zboží poškozeno.

• V tomto případě došlo k nějakému zmatku. Původně byla zásilka doručena jinam a pak jsem měla zaplatit nějaké cizí společnosti, k níž nemám důvěru. Takže jsem se nákupu vzdala.

• Komunikace a neochota vyjít vstříc při řešení dodatečného požadavku. Zasílal jsem knihu jako darek a omylem jsem neuvedl, ze nechci přikládat fakturu a už to byl problém. Když jsem psal hned po odeslání objednávky o tento požadavek, slušně jsem byl odmítnut, ze objednávka je zkompletovana a odeslána v časných ranních hodinách. Aby mi vecer provokativně dorazilo upozornění, ze zásilka je předána dopravci. Špatná zkušenost

Vadné zboží.

• Klamání spotřebitele, na eshopu uvedeno více zlevněných titulů za jiné ceny které ale nebylo možné reálně objednat

Po dvanácti dnech od objednání poslali email s tím, že z objednaných šesti knih z výprodeje byly tři označeny jako "skladem" omylem a jsou proto z objednávky odstraněny... nevím, co se v Kosmasu děje, ale buď ten bazar knih zakažte celý nebo ho mějte v pořádku a aktuální, tohle se prostě nedělá...

Poslali mi poškozené zboží, které musím reklamovat. Přitom to museli moc dobře vědět, už když tu knihu balili.

Poslali poškozené zboží.

• ????????????
    • stále čekám na doručení zaplacené knihy !

Kniha byla poškozena.