Objednávka 230004198. Popis produktu není pravdivý https://www.kompresory-vzduchotechnika.cz/tlakova-nadoba-stojata-vystrojena-500-l-11-bar/
    Již týden nemohou poskytnout kopii dokumentů předložených na webu. Chybí dokumentace dle směrnic SPVD 29/2014ES s tlakovou zkouškou TÜV

Vážený pane Reshetniak,
    je nám opravdu velmi líto, že jste se rozhodl pohřbít nás pod touto recenzí - ovšem musíme se ohradit, že jsme si ji opravdu nezasloužili. Naše firma se snaží vyhovět všem požadavkům zákazníků, a to i těm netradičním, jako je poskytnutí dokumentace k produktu, který ještě neexistuje, protože se vyrábí a vybavuje dle přání zákazníka. Produkt, o kterém mluvíte, v obsahuje všechny dokumenty, které jste popsal. Avšak tyto dokumenty se vytvoří až v okamžiku, kdy je produkt osazen a vyroben. Na tuto skutečnost jsme Vás taky jak e-mailem tak telefonicky informovali. Vaše objednávka byla zrušena a proto nám Vaše recenze přijde trochu zvláštní. Ale děkujeme za ni, skutečně nám pomáhá zlepšovat se. Příště, když budete mít jakýkoliv dotaz nebo požadavek, určitě nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám vysvětlíme všechny detaily.

• dobry den,
    Zboži jěste nemam. Stornuju objedanvku.
    Koupim jinde, jelkož zboži nedorazil a už pošlete anketu.....
    Vas byvali nespokojeni zakaznik
    RM

• lhali v termínu dodání na www stránkách

Reakce obchodu Kompresory vzduchotechnika

předpokládaný termín doručení je vždy vidět v našem internetovém obchodě. Dále jste pak informován o celkové dostupnosti objednávky v košíku v případě, že je produktů více.

Po 18 dnech ještě nedorazila, ale už posílají hodnocení i když jsem zakrizkoval, že si dotazník nepřeju.... Nechápu co mám hodnotit, když mi bylo při objednávce zdeleno, že mi to dorazí nanejdriv 23.11., tak nechápu proč mi posílají dotazník 21.11?

Reakce obchodu Kompresory vzduchotechnika

• Žádná komunikace objednávka po šesti dnech nedorazila

• Měsíc čekám na odpověď na reklamaci, před týdnem mi bylo řečeno že na druhý den se mi někdo ozve, stále nic. Komunikace naprosto nevyhovující
    • Dokud se člověk několikrát neozve a nevola skoro denně tak se nic neděje

• Zboží nebylo vůbec doručeno.

Bylo slíbení doručení do tří dnů.Ani po týdnu nedorazilo. Věci jsem docela nutně potřeboval.Komunikace s prodejnou vůbec žádná, volal jsem 3x,vždycky se ozval automat,že mám počkat,že jsem na pořadí v hovoru.Nebudu zbytečně provolávat peníze a čekat ,až se nekdo uráčí vzít hovor.Objednávku jsem zrušil,v tutu firmu jsem navždycky ztratil důvěru.
    I když je tam velký sortiment zboží,nedoporučuji objednávat.

• Výběr zboží je úžasný, vše krásně zpracované, popsané, byl jsem nadšen. Doporučuji.
    • Nulová komunikace. Na telefoním čísle, je nepoužitelný automat. E-mail,...čekám na odpověď již třetí den... Smutné.

Dobrý den pane Hruška,
    díval jsem se na Vaši objednávku a bohužel zboží které jste objednával nebylo na skladě. Tuto informaci jste dostal e-mailem 3.den od zaslání Vašeho dotazu. Ohledně telefonů tady z Vašeho telefonního čísla nic neevidujeme.
    V automatu který Vás jen navede na správné oddělení je zapotřebí zvolit 1-5.
    Zboží již bylo v pořádku doručeno přejeme Vám krásný den.

Dal jsem nedoporučuji, aby si to někdo přečetl. Objednáno a on-line zaplaceno 13. Veškeré zboží skladem v dostatečném množství. U všeho hrdě "doručíme 15.7." No, 15. to ještě ani neodeslali, ani 16., ale až 19. Takže doručení přesně týden po objednání.
    Neřešil bych to, ale takhle to u této firmy probíhá vždycky - prsí se dodávka okamžitě, v reálu týden. Tak buď začněte plnit, co slibujete, nebo na stránkách nelžete.
    Jinak bylo všechno v pořádku, celkově spokojenost.

Reakce obchodu Kompresory vzduchotechnika

děkujeme za reakci...vše jsme zkontrolovali a zboží bylo objednáno 14.večer a né 13. v 11:25 jak píšete. Objednávka u nás byla tedy následující den zpracována a připravena k přepravci. Bohužel se někdy stane, že se všechny objednávky nevejdou do auta. O této situaci víme a řešíme ji s dopravcem. Odesláno až 19. protože 17.18. byl víkend.
    Děkujeme za pochopení a děkujeme za reakci. Jistě povede ke zlepšení našich služeb.

• široká nabídka
    • termíny dodání

Týden po objednaní a okamžité platbě kartou mi teprve přišlo info, že zboží bylo zaplaceno a bude odesláno.... kdy přijde netuším. U jiných obchodů pri platbě kartou někdy i dodání do dvou dnů.

Dobrý den Radku,
    omlouváme se, ale rychlost platby neuspíší doručení zboží které v době objednání nebylo skladem. Kontrolou systému jsem zjistil, že Vám zboží bylo odesláno do 10 dní jak bylo predikováno i v internetovém obchodě. Vždy je zapotřebí se dívat na termín doručení.
    S pozdravem a přáním pěkného dne Kompresory Vzduchotechnika

• objednáno 13/21 dodáno 13/23

• Nemáme co hodnotit zboží stále nemáme....

Vzduchové tlumiče - objednán nerez dodá bronz - zboží bylo jiné než bylo objednáno. Z důvodu agendy s vrácením jsme ani nereklamovali. Možná použijeme. Nespokojenost.

Reakce obchodu Kompresory vzduchotechnika

v žádném případě jsme nikomu nedodali produkt z jiného materiálu než si objednal. Dále pak na jakoukoliv agendu ohledně vrácení, reklamací a jiných záležitostí s tím spojené používáme samostatnou a jednoduchou službu "RETINO" zde na našich stránkách : https://www.kompresory-vzduchotechnika.cz/nakupni-rad/snadne-vraceni-a-reklamace-retino/.
    Na Vaši objednávku nemáme jediný e-mail či jiný kontakt kde by jste chtěli zboží vyměnit nebo si na něj stěžovali.
    V případě, že bylo se zbožím cokoliv v nepořádku by jsme čekali, že nám to dáte vědět.

Protiprávně zadržují kompresor(v hodnotě cca 60tis.), který byl již před více než 5 měsíci odeslán na reklamaci. Po dvou měsících prokazatelně vadný kompresor uznali jako nezávadný. Každopádně vrácením kupní ceny si chtěli vynutit smazání recenzí(myslel jsem, že tato doba je již dávno za námi). I přes to, že jsem na všechny tyto podmínky se skřípěním zubů přistoupil, aby se celá záležitost uzavřela, nakonec svůj návrh dohody odmítli podepsat.
    Nyní požaduji vrácení kompresoru, který protiprávně zadržují a urgence mého právního zástupce již několikátý týden ignorují.

Dobrý den Radku,
    Za celých 10 let jsme nezažili tak arogantního zákazníka který si vymýšlí nesmyslné věci jako požadavek.
    Vrácení stroje na reklamaci Vám trvalo více jak půl roku. Nikdy jsme nic podepsat neodmítli. Vaše recenze je více jak lživá a také s ní bude tak naloženo.
    Pěkný den

Obchod mi nebyl schopen odečíst částku za uznanou předchozí reklamaci, ani po vzájemné dohodě. Očekával bych, že se pokusí napravit chybu co nejrychleji. Místo toho se náprava vlekla a nakonec završili chybnou fakturací. Měním dodavatele.

Dobrý den pane Kolář,
    snažili jsme se Vám několikrát dovolat a všechny telefony jste nám vytípl. Kolegové provedli záměnu zboží tak jak jim systém dovoluje. V případě, že je fakturace chybná nám stačilo tuto informaci předat pomocí mailu.
    Dávat za to celkové 20% hodnocení obchodu nám přijde dost drsné, ale je to Vaše rozhodnutí.
    Přejeme Vám krásný den.

• zboží jsem objednal 22.1 a je 17.2 a zboží nemam

Dobrý den Jaromírem,
    Dostupnost zboží je vždy vidět v detailu produktu. V případě, že jste zakoupil produkt který není dostupný a má dostupnost měsíc, není pak možné očekávat, že bude dostupný dříve. I přesto děkujeme za recenzi.

Při objednání bylo veškeré zboží skladem, bylo okamžitě zaplaceno online, přišly 4 emaily jak bude rychle odesláno, jak je zaplaceno atd. a po deseti dnech stále nic! Ani zboží, ani info proč.

Dobrý den pane Tyc,
    Vaše objednávka nebyla kompletně skladem při objednání a dodání se Vám zobrazovalo v košíku na 7 dní. Po této době byla objednávka expedována a v pořádku doručena.

• Nekomunikace
    • Arogance

Bezkonkurenčně nejhorší e-shop se kterým jsem se kdy setkal! Doporučuji se opravdu velkým obloukem vyhnout.
    Zakoupený kompresor byl zaslán před více než 3 měsíci na reklamaci pro obrovský únik oleje jak do okolí, tak celého systému. Do dnešního dne není celá záležitost uzavřená a tento prodejce již téměř měsíc nereaguje na urgence mého právního zástupce.

• obchod vůbec nekomunikuje

Nejhorší obchod z jakým jsem se kdy setkal. Nechá si zaplatit na účet a peníze nehodlá ani na opakované výzvy vrátit. Když delší dobu nebylo zboží dodáno, byl jsem objednávku zrušit, poněvadž díly nebyly na sklad, ale na opravu nákladního vozidla. Zboží samozřejmě po zrušení objednávky nepřišlo, ale firma si zaplacenou částku 1.298,- Kč ponechala pravděpodobně jako zpropitné.

• I přes sliby, že zjistí co je ze zakázkou, tak se zpět nikdy neozvali a zboží stále nemám.