• Obchod nedoporučuji, objednala jsem si vystavené boty, další den mi přišel mail, že nejsou k mání /byly v požadovaném čísle vystavené/. Obchod mi za tu cenu nabídl jiné, neměla jsem zájem.
    Nyní však přišla žádost o hodnocení, že jsem si zakoupila samonafukovací karimatku. Vidím v tom jen nehorázný zmatek v e-shopu, který už pro ztrátu důvěry nikdy nevyužiji.

• dobré ceny
    • zatím nic

• Dodání ihned

• Perfektní komunikace a ochota.

I když jsem mikinu nakonec vracela, tak komunikace s obchodem byla perfektní. Zaslání velmi rychlé, všechno jak má být.

• Nikdy jsem zde nic nekoupil!

Nevím kde tento obchod bere emailové adresy, nikdy jsem tam nenakupoval, ale evidentně mají problém s uchováváním údajů o zákaznících. Kde jste vzali moji emailovou adresu?

Reakce obchodu jascentrum.cz

Dobrý den, my si mailové adresy nevymýšlíme. Nejspíše někdo u své objednávky zadal váš mail, ale s tím bohužel náš obchod nemůže nic udělat. Za jascentrum.cz, Andrea.

Rychlost ,komunikace a ochota

Reakce obchodu jascentrum.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení našeho obchodu a za Váš nákup. Budeme rádi, když se k nám vrátíte i při příštím nákupu. Přeji hezký den. Za jascentrum.cz, Andrea.

• Nikdy jsem si nic takového neobjednal.

Spolehlivý a rychlý. Bezkonkurenčně nejlevnější cena.

• dlouhodobě ověřený obchod

Kvalitní a hezké věci. Ochotní a nápomocní.

Reakce obchodu jascentrum.cz

+ zboží přišlo v pořádku
    - problém s vrácením. Zákazník si musí vše obstarat sám- kód pro vrácení
    - posílala jsem nakonec poštou - prý jim to má pošta dodat na firmu, nebudou přece lítat na poštu, nemají čas- poučení zákazníka po dotazu
    - zboží vráceno včas 18.3.2021, do 14 dnů měly být peníze na účtu
    - 20.4. jsem urgovala vrácení peněz telefonicky- opět paní nemělačas, prý má zákazníky a napíše mi
    - napsala bez omluvy, že peníze byly poukázány - více než měsíc po vrácení zboží
    - kladu si otázku, jestli by mi peníze vrátili bez dotazu...

• rychlost dodání

Reakce obchodu jascentrum.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení našeho obchodu. Budeme rádi, když se k nám vrátíte i příště. Přeji hezký den. Za jascentrum.cz, Andrea.

zásilkovna vyhovuje blízkostí k bydlišti.

Reakce obchodu jascentrum.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení našeho obchodu a využívání našeho výdejního místa pro zásilkovnu. Budeme rádi, když se k nám vrátíte i příště. Přeji hezký den. Za jascentrum.cz, Andrea.

Veliká spokojenost

• Rychlé vyřízení objednávky

Obchod doporučuji.

Reakce obchodu jascentrum.cz

Rychlá a bezvadná komunikace.

• Ochota personálu
    • Výběr zboží
    • Ceny

Super obchod, doporučuji.

Reakce obchodu jascentrum.cz

mohu jenom doporučit, ikdyž jsem si objednala špatnou velikost obchod mi vyšel vstříc

ok

Ochotní, rychlí, příjemní.

Reakce obchodu jascentrum.cz

Vždy jsem móóóc spokojená!!!

Reakce obchodu jascentrum.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení našeho obchodu a za Váš nákup. Přeji hezký den. Za jascentrum.cz, Andrea.