• rychlost dodání

Reakce obchodu jascentrum.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení našeho obchodu. Budeme rádi, když se k nám vrátíte i příště. Přeji hezký den. Za jascentrum.cz, Andrea.

• Rychlé vyřízení objednávky

Obchod doporučuji.

Reakce obchodu jascentrum.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení našeho obchodu a za Váš nákup. Budeme rádi, když se k nám vrátíte i při příštím nákupu. Přeji hezký den. Za jascentrum.cz, Andrea.

• Vše bez problémů, zboží dorazilo pečlivě zabalené a neuvěřitelně rychle. Díky a doporučuji.

• Rychlost dodání zboží

• Velký výběr
    • Ochota
    • Umí poradit

Skvěle poradí s nákupem a pomohou porovnat technické parametry zboží.

Reakce obchodu jascentrum.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení našeho obchodu. Budeme rádi, když se k nám vrátíte i při příštím nákupu. Přeji hezký den. Za jascentrum.cz, Andrea.

• Super cena
    • Super komunikace
    • Rychle doruceni

Objednala jsem si rukavice, šálu a čepici od Kamy. Rychlá odpověď na objednaní zboží, které nebylo skladem, velmi dobrá cena, kvalitní zboží. A jako vždy super komunikace.