• Ochota

Reakce obchodu jascentrum.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení našeho obchodu. Budeme rádi, když se k nám vrátíte i při příštím nákupu. Přeji hezký den. Za jascentrum.cz, Andrea.

• Počkali na mě i po zavírací době

Reakce obchodu jascentrum.cz

Děkujeme za 100% recenzi. Snažíme se , aby zákazníci byli spokojeni. Jenom škoda, že zákazníci jsou velmi málo ochotni vyplnit krátký dotazník. Držíme Vám palce, ať se vám daří.

• Rychlá komunikace a doručení zdarma

Reakce obchodu jascentrum.cz

Příjemné a slušné chování k nám zákazníkům. Rád tam nakupuji.

Reakce obchodu jascentrum.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši opětovnou návštěvu našeho obchodu a Vaše hodnocení. Budeme rádi, když se k nám vrátíte i při příštím nákupu. Přeji hezký den. Za jascentrum.cz, Andrea.

Vše bylo v pořádku a rychle doručeno.

Reakce obchodu jascentrum.cz

Velmi děkujeme za Vaši recenzi. I díky vám jsme opět získali OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY.

Rád bych tomuto obchodu dal ještě minimálně jednu hvězdu navíc

Reakce obchodu jascentrum.cz

Velmi děkujeme za Vaši recenzi. Jsem ráda, že vše nakonec klaplo a jste spokojen.I díky vám jsme opět získali OVĚŘENO ZÁKAZNÍKY.

• naprostá spokojenost, ochota, rychlost dodání

• Vstřícnost a ochota poradit

Velmi slušné

• Vídím zboží.

Reakce obchodu jascentrum.cz

• Siroky sortiment. Velmi ochotny a zkuseny prodavac, ktery mi vse dukladne a erudovane vysvetlil.
    • Mimo namesti - obchod je zastrceny

Reakce obchodu jascentrum.cz

• naprostá vstřícnost, rada a ochota

V tomto obchodě nakupujeme opakovaně. Vždy jsme velmi ochotně a plně informováni o výrobcích.

Reakce obchodu jascentrum.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši opětovnou návštěvu našeho obchodu a za Vaše hodnocení. Budeme rádi, když se k nám vrátíte i při příštím nákupu. Přeji hezký den. Za jascentrum.cz, Andrea.

Rychlé a férové jednání. Zboží jsem vrátil, protože jsem až při prohlídce zjistil, že jsem objednal omylem jiný typ. Pro obchod to nebyl problém, rychle a lidsky bez formalit jsme se dohodli na vrácení zboží i peněz. Jednoznačně doporučuji.

Reakce obchodu jascentrum.cz

• dostupnost a kvalita zboží

Hezký a přehledný obchod, moc příjemné a ochotné jednání jak přímo v obchodě, tak i po telefonu.

• blízko bydliště

Reakce obchodu jascentrum.cz

• Byla to první zkušenost a byla jsem spokojená s vyřízením mé objednávky.

• Velmi milá komunikace
    • Okamžité info zda je zboží skladem

Objednavala jsem těsně před Vánoci. Obchod musel mít velký frmol, a i přesto byla paní po telefonu z obchodu velice milá a informována o zboží, které mají skladem.

Reakce obchodu jascentrum.cz

• Velice rychlé dodání (jeden den objednáno, druhý den doručeno). Maximální spokojenost. Vřele doporučuji.

Reakce obchodu jascentrum.cz

Děkujeme za kladnou recenzi. Stále se snažíme dělat svoji práci jak nejlépe umíme a tak nás opravdu potěší, když si zákazník udělá chviličku času a ohodnotí naši práci. V poslední době jste spíše světlá vyjímka. Malé e-shopy musí doručovat hned druhý den , aby obstály v silné konkurenci, přesto řada zákazníků dává přednost společnostem, které zboží pouze zprostředkovávají a na zásilku si potom musí počkat i několik dní , případně týdnů. Přejeme Vám krásné letní dny.

• - super rychlé dodání

Nákup mohu jen doporučit.

• Nízká cena
    • Ochota