• Dobrá komunikace

• super obchod
    • velký výběr zboží
    • velmi příjemné ceny
    • rychlost dodání

Rád zde nakupuji, všem mohu jen doporučit

vse probehlo v nejlepsim poradku jako kazdy nakup u vas kez by byli vsichni jako vy jeste jednou moc dekuji tesim se na dalsi nakup HELCL

• Kdysi to byl spolehlivý internetový obchod. Teď? Objednal jsem 8. 6. 2021. Během tří dnů přišlo pět e-mailů s potvrzením objednávky, přijaté platby a odeslání zásilky s doručením do 48 hodin v pracovní dny. Je 15.6.2021 a ticho po pěšině. Nereagují na e-maily, neberou telefony. Tak si to přeberte sami. Bývalý zákazník Vladimír

• Misto dvou kusu poslali jeden.Neberou telefony,neodpovidaji na emaily...

Nebrat,nekomunikují

• dobra cena

mají tam chaos

Abych čekal na doručení běžné skladové položky (motorový olej) týden - to je trochu moc.

EShop mi poslal info že zboží posílá poštou ale nepřidal k tomu žádné číslo pro trackig zakázky.

• Cena,rychlost

dobré ceny i sortiment

dobré ceny a výběr zboží

Dobrý výběr, spolehlivé a rychlé dodání.

Už nikdy více, do krabice strčí co mají zrovna po ruce! A vesele odešlou.

• přesné a rychlé

Přestože jsem si telefonicky předem ověřil fyzickou dostupnost zboží na skladě (pracovník tvrdil: "Ano fyzicky máme, koukám přímo na ně"), tak zboží ani po více než týdnu nedorazilo. Zato každý pracovní den (celkem 8x) chodilo do mailu postupně stejné upozornění: "Vážený zákazníku, Vaše objednávka číslo XY se na stránkách www.JakNaAuto.cz právě kompletuje a připravuje na expedici. O dalších změnách Vaší objednávky budete informován(a) emailem." Po prvním týdnu jsem telefonicky ověřoval příčinu zpoždění dodání zboží a tentýž pracovník mi sdělil: "Je to zkompletované, dnes nejpozději zítra odesíláme". Když mi další dva dny přišly maily upozorňující na kompletaci dodávky a zboží nikde, došla mi trpělivost a opět jsem telefonicky urgoval problém. Tentokrát mi telefonní hovor přijala paní/slečna, která potvrdila, že jedna položka z objednaného zboží není dlouhodobě skladem a ani u dodavatelů. Domluvili jsme se na stornu celé objednávky (peníze přišly zpět do druhého dne). Když jsem se jí ptal, proč se obchod uchyluje k tak neserióznímu jednání v posílání mailů o přípravě zásilky na expedici, navíc za situace, kdy mi její kolega v obou telefonátech vyloženě lhal (v prvním, že má zboží fyzicky pod kontrolou a ve druhém, že se již zabalená kompletní objednávka připravuje k odeslání), tak mi řekla, že to není její problém, že se nemůže vyjadřovat k tomu, co mi do telefonu říkal její kolega, že u toho nebyla.
    Závěr nechť si udělá každý sám...

• zboží došlo včas a podle objednávky

• Rychlost a kvalita

• Včasné dodání,solidní jednání

• Vyřízení objednávky bez problému
    • Zboží odpovídalo popisu

Vše v pohodě. Po telefonickém ověření dostupnosti zboží byla objednávka expedována a během 2 dnů doručena.