• Zboží neposlali , ale peníze za platbu předem si vzali

Podvodný obchod ve kterém rozhodně NEDOPORUČUJI nakupovat! po uhrazení platby za zboží předem, přestali komunikovat, jejich internetová stránka obchodu není přístupná, telefonní kontakt který měli uvedený pro případný styk se zákazníky je taktéž nedostupný. Varuji při případném znovu otevření stránky obchodu JAKNAAUTO, ať se zas neobohacují a neklamou, podvodníci.

• Výběr zboží
    • Ceny
    • Rychlost dodání mezi lety 2019 až 2021 byla postupně horší, v roce 2021 to trvalo už hodně dlouho i u údajně skladových položek

Kdysi to pro mě byl skvělý obchod zejména kvůli rozsahu sortimentu a rychlosti dodání a přívětivých cen. Zákazníkem jsem v podstatě od roku 2016. Poslední roky, tak 2019 až 2021, docházelo k nečekanému prodlužování dodacích lhůt zboží a v roce 2021 byl problém už u většiny zboží, i když bylo označené jako "skladem".
    Vím, že v dnešní době už přešlo mnoho e-shopů na to, že "skladem" znamená, že se dané zboží ještě vyrábí, případně je ho možné někdy sehnat, ale už to neznamená, že to skutečně na skladě mají, v lepším případě je to u dodavatele.

P.S.: Dle OR: Insolvenční řízení bylo zahájeno na základě vyhlášky Městského soudu v Praze č.j. MSPOH 94 INS 13422/2021-A-3 ze dne 21.7.2021. Účinky zahájení insolvenčního řízení nastaly dne 21.7.2021 v 16:26 hod.

• Dobrá komunikace

• super obchod
    • velký výběr zboží
    • velmi příjemné ceny
    • rychlost dodání

Rád zde nakupuji, všem mohu jen doporučit

vse probehlo v nejlepsim poradku jako kazdy nakup u vas kez by byli vsichni jako vy jeste jednou moc dekuji tesim se na dalsi nakup HELCL

• Kdysi to byl spolehlivý internetový obchod. Teď? Objednal jsem 8. 6. 2021. Během tří dnů přišlo pět e-mailů s potvrzením objednávky, přijaté platby a odeslání zásilky s doručením do 48 hodin v pracovní dny. Je 15.6.2021 a ticho po pěšině. Nereagují na e-maily, neberou telefony. Tak si to přeberte sami. Bývalý zákazník Vladimír

• Misto dvou kusu poslali jeden.Neberou telefony,neodpovidaji na emaily...

Nebrat,nekomunikují

• dobra cena

mají tam chaos

Abych čekal na doručení běžné skladové položky (motorový olej) týden - to je trochu moc.

EShop mi poslal info že zboží posílá poštou ale nepřidal k tomu žádné číslo pro trackig zakázky.

• Cena,rychlost

dobré ceny i sortiment

dobré ceny a výběr zboží

Dobrý výběr, spolehlivé a rychlé dodání.

Už nikdy více, do krabice strčí co mají zrovna po ruce! A vesele odešlou.

• přesné a rychlé

Přestože jsem si telefonicky předem ověřil fyzickou dostupnost zboží na skladě (pracovník tvrdil: "Ano fyzicky máme, koukám přímo na ně"), tak zboží ani po více než týdnu nedorazilo. Zato každý pracovní den (celkem 8x) chodilo do mailu postupně stejné upozornění: "Vážený zákazníku, Vaše objednávka číslo XY se na stránkách www.JakNaAuto.cz právě kompletuje a připravuje na expedici. O dalších změnách Vaší objednávky budete informován(a) emailem." Po prvním týdnu jsem telefonicky ověřoval příčinu zpoždění dodání zboží a tentýž pracovník mi sdělil: "Je to zkompletované, dnes nejpozději zítra odesíláme". Když mi další dva dny přišly maily upozorňující na kompletaci dodávky a zboží nikde, došla mi trpělivost a opět jsem telefonicky urgoval problém. Tentokrát mi telefonní hovor přijala paní/slečna, která potvrdila, že jedna položka z objednaného zboží není dlouhodobě skladem a ani u dodavatelů. Domluvili jsme se na stornu celé objednávky (peníze přišly zpět do druhého dne). Když jsem se jí ptal, proč se obchod uchyluje k tak neserióznímu jednání v posílání mailů o přípravě zásilky na expedici, navíc za situace, kdy mi její kolega v obou telefonátech vyloženě lhal (v prvním, že má zboží fyzicky pod kontrolou a ve druhém, že se již zabalená kompletní objednávka připravuje k odeslání), tak mi řekla, že to není její problém, že se nemůže vyjadřovat k tomu, co mi do telefonu říkal její kolega, že u toho nebyla.
    Závěr nechť si udělá každý sám...

• zboží došlo včas a podle objednávky

• Rychlost a kvalita

• Včasné dodání,solidní jednání