• obchod na objednávku nereaguje

Zboží ani po 12 dnech nedorazilo, pokus i kontakt obchodu, obsaženy telefon

• sada nepřišla kompletní
    • Zboží mi nepřišlo

Dobré ponaučení pro dallší nákupy. Objednávat pouze na al.., nebo ma..

• I když inzerují sledování zásilky tak toto mi nebylo umožněno.
    • Před doručením zásilky jsem vůbec nebyl informován že je kurýr v dosahu!
    • Zásilku jsem si musel nakonec vyzvednout na České poště,což není zrovna solidní partner.

Nepravdivé a zavádějící inzerce a doručování není provedeno podle dojednané služby!

mám potvrzenou objednávku a dál žádná reakce, zboží nemám

• Nevím
    • Skoro před měsícem,jsem si objednal barvu do tiskárny od té doby žádná komunikace.Při volání do obchodů to pán zvedl a řekl že asi někde zapadla a že zavolá zpět asi kdy by ji našel(nezavolal a telefon nezvedal.)Jediné co mi přišlo na email bylo tohle hodnocení na základě mého nákupu barvy za 54kč.
  • Doposud jsem nedostal ani potvrzení objednávky

• Zvolil jsem variantu vyzvednutí na uvedené adrese. Žádný obchod tam nesídlí!

Reakce obchodu Inkousty.cz

Zákazník si objednal produkt, byly mu zaslány instrukce k vyzvednutí sms a emailem včetně adresy k vyzvednutí, kontaktní telefon a více než 14 dnů nebyl schopen si vyzvednout zboží!!,K Vašemu komentáři sídlíme v 1.patře a že neumíte jasně najít provozovnu tak stačí zavolat a zeptat se. Každý jiný zákazník si zboží vyzvedl v pořádku tak přestaňte lhát.

• Objednal jsem 3.1. Je 15.1. a zatím nic nedorazilo

Reakce obchodu Inkousty.cz

Zásilka je na vyzvednutí na odběrném místě a zákazník si do dnešního dne zásilku nevyzvedl.

zboží zatím nedorazilo

Reakce obchodu Inkousty.cz

Zásilka na dobírku byla odeslána, možná chyba na straně dopravce.

• Zboží nedorazilo, firma nekomunikuje a nelze se dovolat.

Reakce obchodu Inkousty.cz

Informace o zásilce a stavu zásilky byly sděleny. Kontakty na webu.

• Parodie na obchod. Personál obchodu si asi myslí, že jsem si u nich objednal něco z dlouhé chvíle a je tedy jedno, kdy mě to dodají.

Reakce obchodu Inkousty.cz

Informace o stavu zásilky Vám byly sděleny emailem, email se vrací jako nedoručitelná zpráva zpět, tudíž chyba není na straně obchodu.

• Věčně zavřeno

Přestože jsem obdržel SMS že je materiál k vyzvednutí (datum, od-do), v uvedené době byl na dveřích lístek "dnes zavřeno". Následující den: dnes začátek pracovní doby o hodinu později. Na třetí pokus jsem inkousty obdržel. Po instalování tiskárna netiskla, přes několikeré čištění hlavy. Spásná myšlenka-použít soubor Správa barev - výsledek: inkousty byly vyrobeny v letech 2011,2013 a světe div se! dokonce 2009!

Reakce obchodu Inkousty.cz

Klientovi byla zaslána sms o vyzvednutí zboží, v termínu si jasně inkousty nevyzvedl!!!, zboží je blokováno pouze po dobu 3 dnů a pokud cartridge náhodou nefunguje je právo klienta objednávku reklamovat k čemuž nedošlo. Naprosto lživá recenze.

• Absolutně chybí komunikace

S něčím podobným jsem se dlouho nesetkala. Před 14 dny jsem objednala po předchozí tel. dohodě zboží. On-line převod nefunguje, každý den volám o zaslání zálohy, jsem ujišťována, že zboží je pro nás odložené, ale nic nepřišlo. Teď už ani telefon nezvedají. Možná by někdo mohl zavolat a aspoň se omluvit a oficiálně objednávku zrušit. Rozhodně nedoporučuji, pokud nezmění svůj přístup k zákazníkům.

Reakce obchodu Inkousty.cz

Naprosto lživý komentar, zbozi bylo objednano telefonicky,bylo sděleno, ze nebude zbozi dodáno ihned jak si zákaznice predstavovala,takže zákaznice byla. upozornena na delší termín dodání telefonicky předem, chtělo by to absolvovat lekce slušného chování.

• Tento obchod je seriózní protože jsem si tam objednal náplně a za 11 dní nebyli to schopni doručit Volal jsem jim slibovali že to odeslali nic neodepsali a nic mi nedorazilo Tak jsem tu zakázku zrušil protože Není s nima možné se domluvit i jiné lidi na jejích stránkách popisuji že zboží nechodí včas nebo vůbec mně nedorazilo nic za 11 dní Volal jsem tam slibovali že to že to poslali stejně nic nedorazilo tak jsem to zrušil dám si lidi nic neobjednávejte jestli má problém

Reakce obchodu Inkousty.cz

Zásilka zaslána zakaznikovi, zákazník nezastizen doma, pote snaha zajistit opakovane dodani a než zbozi bylo opětovné dodáno vulgární sms od zákazníka.Odporne jednání.

• Komunikace s prodejcem, 2 x jsem telefonicky domluvil vyzvednutí zboží, ani jednou nebyl v danou dobu v prodejně. Potřetí už preventivně nebral telefon.

Reakce obchodu Inkousty.cz

Zákazníkovi byl v telefonu jasne sdělen termin vyzvednutí zboží kdy si zboží muze vyzvednout a upozorneno predem,ze prodejna byla daný den uzavřena z technických důvodu.

Tato negatyvní zkušenost mě od dalšího nákupu odrazuje!

Reakce obchodu Inkousty.cz

Klient si objednal tiskárnu, u ktere bylo u statusu produktu jasne uvedeno skladem-ne, tudíž objednávka byla stornovana,staci sledovat status produktu u výrobku.

• Nekomunikují
    • Email nefunkční - vrací se

Fake obchod

Reakce obchodu Inkousty.cz

To by chtělo se podívat na stránky www.inkousty.cz, kde je aktuální uvedený email i telefonní kontakty plně funkční a ne tady lhát Vy lháři, že se nestydíte lhát dospělý člověk.

• Nefunkční zboží

Koupil jsem 3 barvy. Bohužel ani jednu cartidge tiskárna nevezme z důvodu prošlé exspirace.

Reakce obchodu Inkousty.cz

Pokud Vám cartridge nefungují je možnost je samozřejmě vyměnit, zatím nám na výměnu nic nedošlo.