• obchod na objednávku nereaguje

• Žádná
    • Žádná komunikace

Objednal jsem,zaplatil jsem,zboží nikde,komunikace žádná,telefon neexistuje,podvodníci a hajzlové!!!

Zboží ani po 12 dnech nedorazilo, pokus i kontakt obchodu, obsaženy telefon

• sada nepřišla kompletní
    • Zboží mi nepřišlo

Dobré ponaučení pro dallší nákupy. Objednávat pouze na al.., nebo ma..

• I když inzerují sledování zásilky tak toto mi nebylo umožněno.
    • Před doručením zásilky jsem vůbec nebyl informován že je kurýr v dosahu!
    • Zásilku jsem si musel nakonec vyzvednout na České poště,což není zrovna solidní partner.

Nepravdivé a zavádějící inzerce a doručování není provedeno podle dojednané služby!

• Zásilka dosud nedošla.

• Výběr zboží dle množství.
    • Obaly na barvu-netěsní,prasklý uzávěr.Část barvy vytekla do balíčku.
    • Nevhodné obaly.

mám potvrzenou objednávku a dál žádná reakce, zboží nemám

• Nevím
    • Skoro před měsícem,jsem si objednal barvu do tiskárny od té doby žádná komunikace.Při volání do obchodů to pán zvedl a řekl že asi někde zapadla a že zavolá zpět asi kdy by ji našel(nezavolal a telefon nezvedal.)Jediné co mi přišlo na email bylo tohle hodnocení na základě mého nákupu barvy za 54kč.
  • Doposud jsem nedostal ani potvrzení objednávky

• Zvolil jsem variantu vyzvednutí na uvedené adrese. Žádný obchod tam nesídlí!

Reakce obchodu Inkousty.cz

Zákazník si objednal produkt, byly mu zaslány instrukce k vyzvednutí sms a emailem včetně adresy k vyzvednutí, kontaktní telefon a více než 14 dnů nebyl schopen si vyzvednout zboží!!,K Vašemu komentáři sídlíme v 1.patře a že neumíte jasně najít provozovnu tak stačí zavolat a zeptat se. Každý jiný zákazník si zboží vyzvedl v pořádku tak přestaňte lhát.

+++

Rychlost,super ceny

• Objednal jsem 3.1. Je 15.1. a zatím nic nedorazilo

Reakce obchodu Inkousty.cz

Zásilka je na vyzvednutí na odběrném místě a zákazník si do dnešního dne zásilku nevyzvedl.

zboží zatím nedorazilo

Reakce obchodu Inkousty.cz

Zásilka na dobírku byla odeslána, možná chyba na straně dopravce.

• Zboží nedorazilo, firma nekomunikuje a nelze se dovolat.

Reakce obchodu Inkousty.cz

Informace o zásilce a stavu zásilky byly sděleny. Kontakty na webu.

• Parodie na obchod. Personál obchodu si asi myslí, že jsem si u nich objednal něco z dlouhé chvíle a je tedy jedno, kdy mě to dodají.

Reakce obchodu Inkousty.cz

Informace o stavu zásilky Vám byly sděleny emailem, email se vrací jako nedoručitelná zpráva zpět, tudíž chyba není na straně obchodu.

• Rychlost !

Zbozi skladem. Dobra domluva. Pohodicka.

• Věčně zavřeno

Přestože jsem obdržel SMS že je materiál k vyzvednutí (datum, od-do), v uvedené době byl na dveřích lístek "dnes zavřeno". Následující den: dnes začátek pracovní doby o hodinu později. Na třetí pokus jsem inkousty obdržel. Po instalování tiskárna netiskla, přes několikeré čištění hlavy. Spásná myšlenka-použít soubor Správa barev - výsledek: inkousty byly vyrobeny v letech 2011,2013 a světe div se! dokonce 2009!

Reakce obchodu Inkousty.cz

Klientovi byla zaslána sms o vyzvednutí zboží, v termínu si jasně inkousty nevyzvedl!!!, zboží je blokováno pouze po dobu 3 dnů a pokud cartridge náhodou nefunguje je právo klienta objednávku reklamovat k čemuž nedošlo. Naprosto lživá recenze.