Zboží, které je nabízeno není v dostatečném množství a neoznámí to včas!!! Musíte urgovat

• Šestý den a zboží nemám. Nedorazilo z Mostu na pobočku v Ústí nad Labem.

• E-shop po týdnu od zaplacení objednávky zatím vůbec nereaguje ani po telefonu, mailu i chatu...:-(

• Přišlo mi jen potvrzení objednávky a dále se už nic neděje

Už bych si tam nic neobjednal

2x objednávka, 2x problémy se zbožím, Sklad nesedí se skutečností na webu, Dlouhá dodací lhůta - Týden a více

Nelze se jim dovolat. Zkoušel jsem mnohokrát a telefon nikdo nebral. Určitě to nebylo o tom že by operátorka nestíhala. Jinak problém nebyl, akorát že jim zboží skladem trvá o den déle.

• přišel jiný typ

Zboží nebylo skladem k dispozici. A přesto bylo uvedeno na stránkách že je skladem.

• Zboží je až do expedice majetkem ielektra.cz, což umožňuje s ním libovolně manipulovat i po zaplacení zákazníkem. Tak se to stalo i v mém případě - objednávka 61544.
    • V programu pro skladovou evidenci chybí rezervační systém, který by nedovolil prodávat zboží z potvrzené objednávky jinému zákazníkovi.

Výběr zboží, závěrečná rekapitulace objednávky a zadání ostatních voleb probíhá dobře. Problémem je výše zmíněný právní nedostatek, kdy zboží patří až do expedice společnosti ielektra. To je umožněno chybějícím nebo nefunkčním modulem rezervace zboží z potvrzených objednávek. To se stalo i mně. 8.5. jsem si objednal zboží, 15.5. jsem ho zaplatil přes banku a dnes 23.5. mi volala paní z e-shopu, že část mého zboží prodali na prodejně a proto musím ještě týden čekat na dodávku. No jestli by vás to taky nenaštvalo! Kterému XXL-VIP to asi prodali?
    A k tomu ještě: Obchodní podmínky jsou staré 10-let. V případě vrácení zboží uvádějí jen jediného dopravce Českou poštu.
    Další doporučení: Nehořlavé kabely uvést do seznamu nabízených typů, aby bylo jednodušší se k nim dostat.
    Takže: Je mi to líto, ale e-shop na iElektra opravdu doporučit nemohu.

• Snad to, že vůbec dodal zboží, už jsem v to ani moc nedooufal
    • Informační systém jak za krále Klacka-objednám, zaplatím kartou, nepřijde ani potvrzení objednávky, ani platby, ani do mailu, ani na mobil
    • Drhý den na chatovací aplikaci jsou strašně vytížení, tak zanechte mail, ozveme se, v poledne laskavě dali vědět
    • Absolutně nedodržují inzerované dodací lhůty

Jestli tohle bude poslední obchod, kde koupit lišty, tak si je asi radši vydlabu z bambusu. Měl jsem týden dovolené, objednal první den u obchodu, co sliboval druhý den dodání, do konce dovolené nepřišli, včera jsem musel poprosit souseda, zda by mi to převzal, už jsem byl v práci. Dnes by se mi ani nedovolali, protože mám celý den jednání. Dodací lhůta pro mě byla klíčová, zklamali na celé čáře

• Doprauje pouze Česká pošta aty balík nedoruči

• neavizované zdražení produktů až o 40%

Zboží jsem objednala 21.1.2023, řádně zaplatila a dosud nedorazilo, nevím, v čem je problém, obchod na mne kontakty, nikdo mi nic neoznámil.

• Na e shopu inzerované zboží skladem,navíc telefonicky potvrzeno zboží skladem a další den se ozval prodejce že zboží nemá SKLADEM!!
  • Zatím bych nedoporučil, objednáno před 6dny a zboří ještě nedorazilo i když na eschopu vše svítilo skladem.

• Nutno překontrolovat dodané zboží.
    Bohužel zboží překontroloval elektrikář nyní a to je chyba.

• Asi je to problém zabalit a poslat věc velikosti psacího pera.

Týden od objednání zboží a nemám žádnou informaci, že by bylo expedováno. Urgováno e-mailem, zatím bez odpovědi. Zatím velké zklamání.

• OK

katastrofa, misto 20tek plastovych trubek dodány 16ky, čili kabeláž tam nedostanu, dále objednany hnědé hranaté lišty, dodány bílé obyčejné, navíc rozlámané, obchod k h... u