• Výběr zboží online
    • Příliš dlouhá doba dodání, věcí které mají skladem

Již podruhé a naposledy, jsem si objednal zboží. V prvním případě měli vše skladem na centrále a trvalo jim tři dny, než to dovezly na druhou pobočku (50 km)
    V druhém případě se opakovalo to samé, jen s rozdílem že část již převezli, ale jedna věc jim scházela. Takže na osobní dotaz, že si tedy zboží již v UL vezmu, mi bylo řečeno že to nejde. Roztrhal jsem tedy objednávku a chtěl jsem normálně koupit ty tři svítidla přes pult, tak s velkým nepochopením mi je tedy prodaly zvlášť a dráž přes pult. A prodavač se ptá ,, máte zákaznické číslo?´´ ano, jsem u vás registrován, máte to tady na objednávce. ,, Ale tahle registrace z našeho vlastního Eshopu u nás nefunguje..... Opravdu na ně nemám nervy, kdyby to byl eshop s tričkama, ale čekat týden než ti dopraví žárovky a zásuvky... to si to raději vezmu ve 100m vzdáleném velkoskladu s 10% slevou. MP

Zbozi jsem z tohoto eshopu objednal na doporuceni… Objednal jsem dve rozvodnice, obe skladem (5ks a 1ks). Druhy den mi prisel email a sms “zbozi jsme predali dopravci a zitra bude doruceno”, rikam si “super rychlost, skvele”. Treti den mi vola slecna, ze jeden kus neni dostupny a ze bude pristi tyden. Podivuji se, jak mi mohli tedy objednavku odeslat… “to bylo omylem”. Dobra, do pristiho tydne mohu pockat… O tyden pozdeji volam, jak to s moji objednavkou vypada, jestli zbozi uz maji naskladnene… “nemame” - “aha, co se tedy ted bude dit?” - nic - “muzete mi tedy doporucit nejakou nahradu? Minuly tyden jsem si kvuli vyzvednuti bral volno”… s trochou doufani, ze mi doporuci produkt totozny, pouze bez nutnosti sroubovat jistice (jen zaklapavaci) a pripadne daji nejakou malou slevu… doufal jsem naivne, slecna mi sdelila, ze mi posle nejakou pripadnou nahradu. Zminuji, ze je pro me dulezite, aby rozvodnici bylo mozne prekryt nejakym obrazem, zrcadlem a ze bych tedy prosil neco z te konkretni rady. Za asi 3 hodiny mi prisel email se zcela odlisnou rozvodnici od naprosto jineho vyrobce s nechutnym plastovym okynkem, precuhujici asi 2 metry pres omitku. Na to jsem si ani netroufnul odepsat, kazdopadne zbozi doposud nedorazilo… jeste, ze konkurence druhy den byla schopna obe rozvodnice bez problemu odeslat.

• Na zboží se dlouho čeká.

• zboží bylo na skladě, ale bylo odesláno až po urgenci 4. den po objednání a dorazilo až 8. den.

K dodání do dvou dnů, ale nakonec se ukázalo že zboží není na skladě

Dne 21.2. jsem podal objednávku, k vyzvednutí v Zásilkovně jsem byl vyzván dne 2.3.2021. Názor si udělejte sami.

• neuvěřitelné jednání se zákazníkem, jak ze strany telefonické recepce, stejně tak obchodního ředitele

Pozor na tento e-shop ! Paní, která telefonicky vyřizuje objednávky na
    e-shopu lže, jako když tiskne. Nejdříve mi přijde emailem potvrzení objednávky na průtokový ohřívač, druhý den přijde další email, že moji objednávku postoupili k dodání a za tři týdny mi tato paní zavolala, že mnou objednané a touto firmou potvrzené zboží za 5.796,-Kč mi mohou dodat za 12.000,-Kč !!!!!!!! (bez jakékoliv omluvy), tedy s více než stoprocentním navýšením ceny, údajně proto, že došlo k chybě v nabídce na e-shopu a tato nabídka je již stažena. Za 14 dní jsem se díval znovu na
    e-shop a kupodivu průtokový ohřívač byl stále v nabídce za původní cenu. Neuvěřitelné !
    Objednal jsem tedy znovu, stejný kolotoč o potvrzení objednávky atd.
    a měsíc ticho po pěšině. Za měsíc jsem zavolal, jak je to možné a bylo mi oznámeno, že už mají pouze jeden na skladě, ten je poškozený a jelikož
    se můj typ už nevyrábí, nemohou moji objednávku vyřešit k mé spokojenosti. Telefonickým dotazem přímo u výrobce Stiebel Eltron mně
    bylo potvrzeno, že se jedná o lež, mnou požadovaný průtokový ohřívač se stále vyrábí a je v nabídce výrobce ! Nejsmutnější na celé věci je ale fakt, že ani obchodní ředitel Václav Vávra, kterého jsem opakovaně žádal o telefonický kontakt, mi napsal e-mailem tu samou lež, navrhl sice jiný průtokový ohřívač, ale za podezřelých 1.844,-Kč, tedy třetinovou cenu, ale zcela nevyhovující, ke kterému bych navíc musel dokoupit tlakovou baterii.
    Místo, aby se k problému postavil čelem, dále dělá "mrtvého brouka".
    Prostě ukázkové klamání spotřebitele v přímém přenosu. Podklady celého více než dvouměsíčního martyria předávám České obchodní inspekci Ústeckého kraje.
    Rozhodně u nich nedoporučuji cokoliv objednávat !

Dobrý den pane Skálo,
    mrzí nás Vaše nespokojenost. Zakládáme si na kvalitním zákaznickém servisu a velmi nám záleží na spokojenosti všech zákazníků. Potvrzuje to více než 2500 pozitivních recenzí – ať již zde na Heuréce, nebo na Zboží.cz nebo Google.

Váš popis obchodního případu je však zavádějící. Ano, objednal jste si průtokový ohřívač a my jsme Vám ho nebyli schopni dodat. Důvod jsme Vám sdělili – produkt není dostupný (dejte si do googlu EAN zboží 4017212221518 a proklikejte se ostatními obchody), bohužel na eshopu nám zůstala produktová karta z roku 2016. Během pár dnů – než jsme ohřívač stáhli z nabídky – jste si produkt objednal znovu, ačkoliv jste si byl vědom, že zboží není dostupné a produktová karta obsahuje neaktuální informace. Naší prodlevu ve stažení produktu z nabídky jste zneužil, trval na vyřízení druhé objednávky a vyhrožoval předáním právníkovi. Moc nerozumím Vaší motivaci k takovému postupu. Odhalil jste nepřesnost na našem eshopu a na tomto zjištění jste rozjel „dvouměsíční martyrium“ zakončené předáním na ČOI. Možná Vás v minulosti nějaký eshop oklamal, pár jich na českém trhu působí. Můžu Vás ale ubezpečit, že my mezi ně nepatříme. Jsme solidní firma, na trhu jsme od roku 1995, ročně vyřídíme přes 30.000 obchodních případů. Nemáme absolutně žádný důvod klamat naše zákazníky.

Miroslav Mical
    jednatel společnosti

Zboží skladem a dodání za týden? Nikdy více!

Reakce obchodu iElektra.cz

prověřili jsme vyřízení Vaší objednávky. Objednávku jsme zaevidovali v úterý 9.2. a odeslali ve čtvrtek 11.2. - v daném případě šlo o zdržení na straně dopravce. Přesto nás mrzí, že Vám zásilka nebyla doručena obratem, byť doručení nemůžeme ovlivnit.

• Vyřízení objednávky trvalo týden, i když na internetu avizovali, že zboží je ihned k dizpozici.

Reakce obchodu iElektra.cz

děkujeme za zpětnou vazbu. Realizaci průběhu Vaší objednávky jsme prověřili a zjistili jsme, že skutečně došlo k nedodržení avizovaného termínu dodání. Omlouváme se a pevně věříme, že příště bude vše již naprosto bezchybné.

• Obchod zboží nedodal, nereaguje....

Zboží jsem obratem poslala zpět a do dnešního dne mi nebyla vrácena platba, takže se teď musím hrabat v e-mailech po dvou měsících a hledat potvrzení a dožadovat se své platby. Takové jednání se mi vůbec nelíbí.

Reakce obchodu iElektra.cz

prosím kontaktujte nás na [email protected] a vrácení peněz prověříme. V případě reklamace/vrácení zboží totiž odesíláme peníze ihned.

• nereagují na emaily, na uvedená tel.č. se nedá dovolat

Vytvářela jsem poměrně velkou objednávku, načež mi obchod poslal omylem jiné zboží než jsem objednala. Po marné snaze se do obchodu dovolat jsem zkusila napsat na email, na který se mi ozvali až po týdnu s tím, že následující pracovní den budou záležitost řešit. Od té doby se mi nikdo neozval a ani na další email nereagovali. Po tét zkušenosti s obchodem již nechci nadále spolupracovat. Jeví se mi jako nespolehlivý a neváží si zákazníků. Nejspíš pro ně objednávka v hodnotě 4tis je malá položka, ale bohužel pro ně, z jedné menší objednávky nemohou usuzovat, že se nejedná o potencionálního zákazníka, který jim přinese větší a větší obejdnávky.

• Žádná komunikace

Zboží nemám

• Přišlo jiné zboží

Objednávka neobsahovala mnou objednané zboží

dlouhá čekací doba

******************************************************************

Poslali mi něco jiného než jsem chtěl a není snadné sehnat telefonní spojení na vyřízení reklamace . Paní ze skladu mi řekla , že se mi ozvou a nic se nestalo !

• Z dovolené objednám 23.6. s poznámkou dodat od 29.6. !! Ten den se dotazuji na termín dodání, na to mi sle sděluji , že některé zboží nemají a budou teprve objednávat. Až chybějící zboží obdrží tak zase týden trvá než zboži začnou odesílat!!!! No prostě hrůza.

• Dlouhá dodací lhůta (týden). Problém byl v tom, že u zboží byla informace ( do druhého dne).

• Dlouhá čekací doba do expedice zboží. Jednalo se o balíček 18x8 cm . Objednal jsem před svátky a myslím si, že bez mojí intervence telefonem by objednávka stále "ležela" v obchodě. Zásilka dorazila stejně pozdě a byla uvnitř rozbitá. Nevím zdali byla rozbitá už v obchodě, nebo vinou dopravce. Možné jsou obě varianty. Každopádně toto křehké zboží bylo NEDOSTATEČNĚ ochráněno kvalitním obalem. Všechno ukazuje na LAXNÍ chování pracovníků tohoto internetového obchodu. Za svým názorem si stojím a všem svým známým doporučím, aby se této "skvělé firmě" vyhnuli širokým obloukem. Další důvod pro nenakupování tady je to, že nabízené doručení obsahuje pouze jednu soukromou firmu, která je pochopitelně dražší a Českou poštu, o které je známé že je nespolehlivá.