• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• slibují servis, ale nedělají elektro

Zboží zatím nedošlo.

HRUZA

Výhoda: možnost osobního vyzvednutí, cca 10 km do obchodu

Nevýhoda: zboží nepřipraveno, po příjezdu začali připravovat.
    Objednávka učiněna přes e-shop, tak bych čekal, že jim bude stačit
    sdělit číslo objednávky a ne se dotazovat co chci za zboží. Naprostá neprofesionalita.
    Po příjezdu domů jsem zjistil, že v kufru auta nemám 0,6 l motorového
    oleje (149,- Kč).
    Druhý den jsem zajel zpět do prodejny a daný pracovník mě tvrdil do obličeje, že olej dal do kufru. Někdo z nás dvou lže!
    Ostatní zboží v pořádku.

• V eshopu zboží označeno skladem, ale ve skutečnosti skladem není. Neuvěřitelně drahá doprava (238Kč za standardní balík s platbou předem). Po telefonátu od prodejce, že ani jedna z objednaných položek není skladem (i když na eshopu označena jako skladem) jsem objednávku zrušil.
  • Prodávají zboží, které nemají!

Uvedeno zboží skladem a týden se nic neděje. Jen počkejte s platbou na vystavení faktury a ta stále nepřišla

Ten obchod prostě nefunguje. Inzerují, že mají zboží skladem a potom se vymlouvají na to, že jde o rezervované zboží a že neví kdy další zboží přijde. Nekomunikují. Když jsem si přečetl recenze ostatních zákazníků tak mi to hned bylo jasné. Tito podnikatelé by měli skončit.

Po více než dvou týdnech stále bez reakce na email i na objednávku přes eshop

• Obvykle navyšují po uzavření objednávky cenu… jak loni tak letos !!!

Po objednání dvou druhů zboží u jednoho navýšili telefonicky cenu a u druhého oznámili, že jej nemají vůbec, případně pouze větší množství za výrazně vyšší jednotkovou cenu.. dopravu požadují na každé i drobnější zboží zvlášť .. opravdu nechápu jejich fungování..

Když jsem po 2 dnech od objednání chtěl zjistit, zda je zboží k dispozici, bylo mi arogantně vysvětleno, že mám čekat, až mě obchod kontaktuje sám. Po 14 dnech mi sdělili, že výrobek je vyprodán a nabídli alternativu, která absolutně neodpovídala původnímu zboží. Nedoporučuji.

25.05.2022 jsem objednal sekačku. Jednalo se o model, u kterého jiní prodejci uváděli buď nedostupné, nebo férově dodání do měsíce. Hobbycentrum jsem si vybral z důvodu toho, že v e-shopu měli uvedeno, že zboží je skladem. Upřímně jsem se zaradoval, že jsem našel obchod, který má ještě nějaký kus na skladě!
    26.05.2022 mi volali z obchodu, aby mi oznámili, že sekačka skladem není a zdůraznili, že to mají na internetu napsáno. Sekačka by prý měla přijít následující týden. Tedy otevřel jsem znovu jejich e-shop, vyhledám danou sekačku a v pravém horním rohu na mě svítí obrovský zelený nápis "SKLADEM". Hledám tedy, kde je údaj o tom, že tomu tak není. A hle v opačném rohu je políčko s nadpisem "Výhodná nabídka", zde je uvedeno: "Přechodně vyprodáno. Na objednávku do týdne (prý začátkem června 2022)".
    Zatím 01.06.2022 nemám další informace. Na stránkách je stále hrdě uvedeno SKLADEM.
    Tohle beru jako neférové jednání!!! Buď mám zboží na skladě a můžu ho okamžitě vyskladnit a nebo je to cokoli jiného, ale určitě ne skladem!

K vlastní sekačce nemohu zatím nic říct.

Zboží skladem objednáno před 14 dny a stále nic, na email nikdo nereaguje.

• žádná komunikace

• Krajně nesolidní prodejce, přišlo jen potvrzení od robota, mezitím zvýšili cenu! Za nabízenou původní cenu to jiní dovezou až domů.

Zřejmě začínající internetový prodejce. Po 12-ti dnech žádná výzva k oběru ať SMS nebo šetřílkové píšou do emailu. Ti solidní posílají SMS i email. Mezitím došlo k navýšení ceny!!! Na internetu pořád svítí 4 ks na prodejně, 4 ks na meziskladu.

Měli skladem, objednal a pak volali a že nemají...

• žádný
    • nekomunikují
  • S obchodem, po objednání, byl telefonicky dohodnut převoz stroje ze skladu v Lubenci do Radotína s tím, že ho následně technik doručí na adresu a předvede. Po téměř týdnu, při urgenci dodávky, sděleno, že stroj je prodaný a další možná dodávka je bez záruky za skoro měsíc. Příšerný systém vykryti objednávek, nesolidní jednání. Je mi to líto. Nedoporučím ani známým.