Objednavka ZBOZI SKLADEM!
    1 x Elpumps JPV 1500 B zahradní proudové čerpadlo + ZDARMA doprava ! Cena 3589 Kč.
    Dokonceni objednavky neslo pokud se nevybrala doprava??
    Objednano tedy i s dopravou 99,-Kc.
    Pripojil jsem poznamka k objednavce: Dobrý den, předpokládám, že cena bude 3.589,- s dopravou zdarma jak je uvedeno u produktu. Děkuji za Váš čas a přeji pěkný den.
    Email z obchodu: objednaný produkt již nejsme schopni za uvedenou cenu a navíc s dopravou zdarma dodat. Je nám líto. Nová cena produktu je 4.398,- Kč s dopravou zdarma.
    TAK TAKHLE SE TO DELA.....
    Cerpadlo objednano v jinem obchode za 3 720,- Kc i s dopravou a co hlavne DORUCENO ZA OBJEDNANOU CENU.

• lžou porad

nedoporucuji vubec jenom lzou zbozi nemaji vubec skladem i po tel na firmu slibuji a vubec se neozivaji na zbozi jsem cekal vice jak mesic a do dnesniho dne nedoslo nikdo nezavolal ja tam volal 5 x

Nikdo na mou objednávku nereagoval

• nepravda o dostupnosti výrobku skladem

Žádná komunikace.Na stránce mají zboží skladem,ale když se to údajně rozklikne(což se mi nepovedlo) tak je tam napsáno"dostupné za 2-3dny".Po několika dnech jsem tam volal a vůbec nevěděli kdy křovinořez dorazí!!!?

• Neochota,neprofesionalita, sliby a kecy

• klamání zákazníka

Objednané zboží na stránkách označené skladem a nebylo. Obchod neměl snahu informovat. Po mém dotazu na objednávku bylo sděleno, že není ani u dodavatele a ještě , že bude dražší o cca. 20 % než mají na stránkách.
    U dalšího dodavatele jeden den objednáno a druhý den doručeno.

• Naprosto nepoužitelná prodejkyně na druhé straně telefonu!

Velký výběr zahradní techniky. Naprostá ignorace předem dohodnutých podmínek doručení a i když dohodnuté podmínky udáte do poznámek tak vás ignorují. Naprostá neschopnost prodejkyně cokoli vyřešit!!!

Obchod nebyl ani po týdnu od zaplacení faktury schopen odeslat objednávku. Nereagoval na emaily, po telefonickém kontaktu byli arogantní, vymlouvali se a stejně nebyli schopni informovat o termínu odeslání. Předpokládám, že objednávku zruší a vrátí peníze.

• nebyl jsem ochoten zaplatit vysokou zálohu bez garance dodání zboží ani termínu. Ani nevím, jestli obchod moji objednávku zrušil nebo ji vede jako vyřízenou (viz dotazník "spokojenosti"), zatím bez reakce.

Reakce obchodu Hobbycentrum Praha 5

Je nám líto, ale letos je složitá situace. Mnoho výrobků prostě není k dispozici. Když píšeme 3-5 dnů, tak to znamená, že není u nás skladem, a že zboží pro Vás musíme zajistit. Pokud ho dovozce také nemá, tak s tím nic neuděláme. Nemůžeme garantovat dodání. Dodací lhůta je u sortimentu na objednávku pouze orientační a platí jen v případě, že dodavatel má zboží skladem. Když není, tak není... A bez zálohy atypický stroj u dovozce neobjednáme, aby nám pak zbyl na skladě. Mnoho dodavatelů Vám v dnešní době není schopno garantovat přesný termín dodání zejména u zboží z dálného východu. Kontejnerová přeprava chodí se zpožděním a je hodně drahá. My jako prodejci /dealeři/ s tím nic neuděláme. JS

• neschopnost dodat objednané zboží

žádná komunikace se zákazníkem, musel jsem jim volat sám, za dva měsíce nejsou schopni dodat objednaný akumulátor a ani nejsou schopni zaručit jeho dodání, proto jsem objednávku zrušil, je to špatní vizitka pro Narex, který tkzv. zastupují

Reakce obchodu Hobbycentrum Praha 5

Je nám líto, ale letos je složitá situace. Mnoho výrobků prostě není k dispozici. Když píšeme 3-5 dnů, tak to znamená, že není u nás skladem, a že zboží pro Vás musíme zajistit. Pokud ho dovozce také nemá, tak s tím nic neuděláme. Nemůžeme garantovat dodání. Dodací lhůta je u sortimentu na objednávku pouze orientační a platí jen v případě, že dodavatel má zboží skladem. Když není, tak není kde brát...

• nejistota,obchod ještě nepotvrdil objednávku.

• Zboží, které je na webu prezentováno jako "skladem" je ve skutečnosti nedostupné. Tak nabízejí dvakrát dražší zboží jako náhradu

Obchod uvádí na svých webových stránkách a v reklamách nepravdivé skutečnosti.

• Nevím
    • Cena.
    • Doprava měla být zdarma.
    • Na webu má info, že je zboží skladem, ale nakonec napíše, že výrobce ho nemá skladem.

Proč nemají, stejně jako ostatní, aktuální info o stavu skladu. Když to můžou mít ostatní, tak snad i oni. Alespoň, že komunikovali a omluvili se.

NABÍZÍ ZBOŽÍ KTERÉ NENÍ SKLADEM

Nikdo se neozval i když zboží nebylo na skladě. Objednávku jsem zrušila.

Objednal jsem si vertikutátor ALKO 518,tento olej byl dodáván jako součást této objednávky. Objednávka byla vytvořena 21.6.2021. po odeslání objednávky se objevila informace, že je obchod zahlcen s prosbou o trpělivost. Dodnes 28.7. se nikdo neozval ani nepotvrdil objednávku.

Obchod nestiha, nekomunikuje, nulova reakce a informace o stavu objednavky

Do dvou týdnů zboží není k dispozici, dotazník spokojenosti s nákupem však ano ?!
    Navíc komunikace po telefonu při dotazech na stav objednávky není příliš proklientská.