• dobrá zkušenost kamaráda s nákupem
    • nic zásadního

Prozatím spokojenost, prodávající ochotný, dostupnost jsme řešili telefonicky a bez problémů

• dobré ceny a přehlednost, rachlé dodání
    • neshledal jsem

byl jsem s nákupem spokojen a nebál bych se opět tímto způsobem nakoupit

• Má skladem to, co uvádí, že má skladem :)
    • Ochota

Vše ok, jen bych rád dostal návody ke dvěma telefonům, které jsem u vás koupil, bohužel součástí batení nebyly. Jednalo se o samsungy s5830 a s wawe7230 .
    Tímto žádám o dodání návodů.
    tel. : 608 70 1215. Myšák.

• zadna komunikace se zakaznikem

• Objednal jsem si balíček telefonu Nokia E52,který zahrnoval kromě telefonu ještě držák na navigaci a micro SD kartu o velikosti 2GB. V balíčku však chyběla zmiňovaná karta a manuál v češtině. Přiložený manuál v polštině je mi k ničemu. Když jsem o tom prodejce informoval mailem,tak se ani neobtěžoval k tomu vyjádřit. Takže doporučuji v tomto případě si zakoupit telefon v Polsku,protože tam bude taky s polským manuálem,ale cenově levnější!

Rozhodně nedoporučuji. Nebo jestli chcete nakoupit,tak si budete muset zajet až na prodejnu a osobně si zboží zkontrolovat. Ale myslím si,že je na internetu více firem,které nabízejí kompletní a zároveň taky kvalitní služby!

• posílá použíté zboží

jako špatný obchodník

• Řadne vyhody jsem jsi nevšimla...
    • Slibil mi pan osobně do telefonu že v baličku toho bude o hodně vic než jsem obdržela,jen proto jsem objednala v tomto obchodě,jinak bych odjednavala jinde,normalně mi lhal...

Lhaly mi a jsou nezodpovědne...

• v e-shopu napsáno skladem a zboží dosud nemám

spokojena

• Po týdnu se nebyli schopni ozvat co je s objednávkou, třeba že jsem jim 3x v průběhu týdne psala email.

Po přečtení recenzí níže se nedivím, že lidi nadávají

• Přestože v původní nabídce objednaného zboží bylo uvedeno "skladem", doposud tj. druhý týden marně na dodání narozeninového dárku čekám, a to bez jakékoli odezvy z obchodu (přes dvojí e-mailovou urgenci). Prošvihl jsem den narozenin dcery a nedodání mobilu je pro mne opravdový průšvih!

• komunikace se zákazníkem

nedoporučuji

• žádný
    • slabiny sou takový že si objednáte mobil jako dárek se zaručením že to přijde do vánoc ted je 19. leden a furt mi nic nepřišlo, příště se vám na nějakou objednávku můžu vysrat, dostala sem doporučení e ste kvalitní obchod a musim nesouhlasit...a ted mi ještě pošlete stupidní dotazník, provokace?

je na hovno!!!!!

• nízké ceny
    • neseriózní jednání
    • špatná komunikace

Tento obchod nedoporučuji. Slíbili dodání telefonu ještě tentýž den, bohužel se nikdo ani neozval. Po třech dnech čekání jsem se pokusila dovolat - bohužel neúspěšně. Objednávku jsem zrušila.

• NIC !!!!!
    • Telefon z polské distribuce s polským návodem a BEZ JAKÉHOKOLIV DOKLADU !!! Komunikace nulová.

V žádném přídapě tyto "obchodníky" nepodporujte!!

• výborná komunikace
    • rychlé jednání
    • dobrá cena

• telefon z polské distribuce, bez návodu

nedoporučuji!!!!!!