• žadné
    • zrušit

nic nekupovat

• Žádné
    • Při komunikaci stále hlasová schránka

Nedoporučuji!!!!!

Nakoupila jsem v tomhle obchodě, protože podle vzhledu jejich sránek se mi zdál důvěryhodný. Mobil mi byl doručen velice rychle ale v balíčku nebylo vše, co jsem si objednala. Zaplatila jsem za mobil a paměťovou kartu, která v balíku chyběla. Dále chyběl i záruční list a mobil nebyl celý černý ale černo- zelený. Na www stránkách obchodu nebylo uvedeno možnost výběru barev. Po snaze 3x se telefonicky dohodnout o zaslání chybějících částí objednávky jsem se ani po dvou měsících nedočkala požadovaného. Mobil mám bez záručního listu a až se pokazí tak peníze, které jsem za něj dala vyletí komínem.

• nulová komunikace se zákazníkem, kromě automatického potvrzení objednávky, žádná komunikace ani mail ani telefon

vybrala jsem tento obchod, protože vyhlédnuté zboží měly skladem, kromě automatického potvrzení objednávky se mnou nikdo nekomunikoval, objednávka byla týden stále evidována jako nová objednávka, neodpovídal mi nikdo na mail ani telefon. Z TĚCHTO DŮVODŮ BYCH ZNÁMÝM TENTO OBCHOD NEDOPORUČILA.

• dlouhá dodací lhůta
    • doklad o zaplacení obsahuje pouze částku celkem
    • absence návodu k použití v českém jazyku

nedoporučuji,tento obchod nepokládám za seriozní

• Špatná komunikace.
    • Dlouhá dodací doba.

Nedoporučuji. Rozhodně jsou na trhu pružnější společnosti.

• špatná komunikace se zákazníky

• Po potvrzení objednávky je nadále obchod zcela nekontaktní, telefóny nikdo nebere nebo jsou nedostupné, na vzkazy nereagují.

Zásadně nebrat!

• Nekomunikuje, nedodržuje obchodní podmínky

Nepoužívat

• Nezájem o zákazníka

• největší slabinou tohoto obchodu je komunikace,na zboží jsem čekala 20 dní a to bez jediného ohlasu,že se objednávka zpozdí.

Názor na obchod-katastrofální.

• ceny
    • zboží uvádí skladem a nemají ho,absolutně
    • nekomunikují,neberou telefon a neodpovídajína mail,nedovedu si představit
    • případnou reklamaci

obchod považuji za naprosto nekorektní

• absolutně žádné
    • úplně všechno

Objednal jsem si mobilní telefon na splátky. Na internetovém obchodě byl skladem. Objednávka byla potvrzena a když jsem jim volal, tak telefon najednou skladem nebyl. Naskladnění do dvou dnů. Po dvou dnech jsem volal, když jsem se po x-tém pokusu konečně dovolal, Telefon nebyl stále skladem. Naskladnění za další týden. Od té doby nedostupné telefony. Zkusil jsem napsat mail, že bych měl zájem si u nich tento mobil koupit. Potvrdili mi, že je skladem, odpověděl jsem, že už ho mám dávno objednaný a kdy mi dojde - žádná reakce. Po 10 dnech od objednávky jsem vše zrušil. Naštěstí jsou to takoví lajdáci, že si ani nevyzvedli částku poskytnutou splátkovou spolěčností na zaplacení mobilu, tak v tom nebyl problém. Ze strany obchodu je to neskutečné chování. Takže všem dobře radím, ruce pryč!!!

• Nabízí telefony, které nemůže dodat.

Nejdříve na můj dotaz odpověděli, že telefon skladem mají, tudíž jsem ho okamžitě objednal a přibližně po 14 dnech mi oznámili, že již není k dodání.

• nekorektnost
    • nekomunikativnost
    • nezájem o zákazníka

ani o tom obchodě neuvažujte

• špatná komunikace , nedorazila mi faktura i po druhém zavolání

Až na daňové doklady to je dobré

Velmi špatná komunikace s prodávajícím

• Dodani faktury

Objednani a doprava zbozi rychla,ale nedostal jsem zadnou fakturu nejaky pofiderni ucet

• Kdyby obchod se zákazníky komunikoval a měl snahu zákazníkovi vyjít vstříc a prodat, byl bych spokojený,bohu žel takto jak jsem později zjistil nejsem sám,kdo je s mím nespokojen.
    • komunikaci se zákazníky

nedoporučil bych jim nákup v tomto obchodě,o proti jiným.Mám zkušenosti s jinými obchody a nedá se to porovnat. Byl jsem zklamán,neboˇměli jak meil,tak číslo na mobil.

• zadna komunikace se zakaznikem