• NIC
    • Rozhodně u nich nic nenakupovat. Reklamace se nedočkáte a zboží prodávají kazové. Raději se tomuto obchodu obloukem vyhnout. Je to banda podvodníků!!!

Odstrašující jednání se zákazníkem!!!

• Potřebuji reklamovat mobilní telefon a firma nekominikuje. Jediný kontakt mám emailovou adresu, na kterou jsem napsala a nic.Webové stránky mají zaheslované. Tak co teď?! Nic nekupujte abyste neměli problém z reklamací. Takhle se nechovají profesionálové ale hochštapleři. Jsem znechucená přístupem.

Hnus

• žadné
    • zrušit

nic nekupovat

• snad jen to, že jsou osoby dohledatelné a tudíž jim lze rozbít držku
    • Naprostý výsměch všemu. Zloději a podvodníci.

Toto je vrchol? http://www.hmmobil.cz/hmmobil/eshop/2-1-Nokia/4-2-Klasicke-konstrukce/5/302-Nokia-E52-Gold-All-Navi-drzak-do-auta-2GB-micro-sd

Příjde Vám polský mobil bez jediného dokladu s polským manuálem. Takže když se Vám porouchá, tak Vám nezbyde než si pány najít a aspoň si ulevit a zlámat je.

• Žádné
    • Při komunikaci stále hlasová schránka

Nedoporučuji!!!!!

• vše.

Přítelkyně si u tohoto dodavatele objdnala telefon, ten byl ale určený pro německý trh. Nešla wifi, tak jsme volali na helpdesk výrobce, ten nám poradil přeinstalovat, to jsme udělali, jenže čeština zmizela a wifi porad nejela, tak jsme volali, co to? tam nam pan podle IMEI rekl, ze je pro nemecky trh a reklmace neni mozna, jedine od dodavatele, jenze ten NEKOMUNIKUJE, tak jsme telefon poslali zpět v ramci 14i denní záruky. Peníze nikde a telefon také ne. Sepisujeme žalobu!

• cena, kvalita, ochota prodejce
    • neznám

doporučuji nákup.

• velmi nízká cena, rychlé doručení, cz návod
    • horší komunikace - běžné u všech e-shopů

telefon přišel v pořádku a není s ním zatím vůbec žádný problém ;-)

• dobra cena
    • nekomunikuje se zakaznikem

pockate si na zbozi ale dostanete to co chcete .To ze je zbozi s Polska mne nevadi.

• Bohužel nemohu vyzdvihnout nic k tomuto internetovému obchodu.
    • Poté co telefon přišel a samozřejmě se zpožděním, tak jsem se nestačil divit, že udávaný dárek, který již byl psaný na jejich stránce v balení nedorazil. Nic méně jsem situaci neřešil, dále se telefon po 2-3 dnech vypínal a nešel vůbec zapnout. Zasláno na reklamaci, po reklamaci vrácen a pořád blbnul, nyní zasláno opět na reklamaci, a nikdo nezvedá telefony, během několika týdnu se telefony na internetových stránkách změnily a nikdo nereaguje ani na emaily a telefon u sebe bohužel nemám.

Jsou to podvodníci, kteří se chtějí obohatit, bohužel ne prodejem a podnikáním, ale obelháváním a okrádáním lidí.

• prehlwdne strankz, cena, skladova dostupnost
    • ....

po precteni nekterych recenzi jsem nakup Zvazoval,nakonec vse probehlo jak melo, doporucuji...

Nakoupila jsem v tomhle obchodě, protože podle vzhledu jejich sránek se mi zdál důvěryhodný. Mobil mi byl doručen velice rychle ale v balíčku nebylo vše, co jsem si objednala. Zaplatila jsem za mobil a paměťovou kartu, která v balíku chyběla. Dále chyběl i záruční list a mobil nebyl celý černý ale černo- zelený. Na www stránkách obchodu nebylo uvedeno možnost výběru barev. Po snaze 3x se telefonicky dohodnout o zaslání chybějících částí objednávky jsem se ani po dvou měsících nedočkala požadovaného. Mobil mám bez záručního listu a až se pokazí tak peníze, které jsem za něj dala vyletí komínem.

• Obchod jsem vybral přes portál Heureka, pro nákup jsem se rozhodl z finančního důvodu
    • Bylo by vhodné, ale nikoli nutné, při nákupu přidávat český manuál. Mám manuál v němčině, ale na nettu se dá stáhnout v češtině. To je jen detail.

Můžu doporučit

• nulová komunikace se zákazníkem, kromě automatického potvrzení objednávky, žádná komunikace ani mail ani telefon

vybrala jsem tento obchod, protože vyhlédnuté zboží měly skladem, kromě automatického potvrzení objednávky se mnou nikdo nekomunikoval, objednávka byla týden stále evidována jako nová objednávka, neodpovídal mi nikdo na mail ani telefon. Z TĚCHTO DŮVODŮ BYCH ZNÁMÝM TENTO OBCHOD NEDOPORUČILA.

• U zboží chybí český návod !!!

• dlouhá dodací lhůta
    • doklad o zaplacení obsahuje pouze částku celkem
    • absence návodu k použití v českém jazyku

nedoporučuji,tento obchod nepokládám za seriozní

• -mobil během 3 týdnů po druhé nefuhguje a již víc než týden nkdo nereaguje

nedoporučuji

• Špatná komunikace.
    • Dlouhá dodací doba.

Nedoporučuji. Rozhodně jsou na trhu pružnější společnosti.

• špatná komunikace se zákazníky

• Po potvrzení objednávky je nadále obchod zcela nekontaktní, telefóny nikdo nebere nebo jsou nedostupné, na vzkazy nereagují.

Zásadně nebrat!