• Nekomunikuje, nedodržuje obchodní podmínky

• Nezájem o zákazníka

• Nepoužitelný-hrôza

Určite nie !

• nejspíš nic
    • Objednala jsem si mobil Sony ericsson xperia neo a o několik dnů později mi došel balíček (s dodáním problém nebyl). V balíčku nicméně nebyl Sony ericsson xperia neo, ale xperia neo V. Dokážu pochopit tu chybu, protože jsou v podstatě stejné (až na to, že xperia neo má lepší fotoaparát než xperia neo V). Když jsem se chtěla dohodnout na vrácení, nikdo se mnou nekomunikoval, na email nikdo neodepisoval, na telefonu to nikdo nebral! Dokonce jsem posílala i dopis na adresu, ani tak se mnou nikdo nekomunikoval. Když jsem se konečně dovolala, třikrát mi položili telefon (očividně profesionální jednání!). Nakonec jsem se dohodla na vrácení telefonu s tím, že mi vrátí peníze za mobilní telefon a také peníze za poštovné a balné, protože to byla jejich chyba... Peníze mi přišly teprve před pár dny (a to jsem telefon objednávala 16. 11. 2011) a místo slibovaných 5854 Kč za telefon + 139 Kč za poštovné a balné mi přišlo jen 5800 Kč!

Rozhodně nedoporučuji!!! Pokud nechcete řešit několik měsíců jejich chybu a dostat za to méně peněz, než jste zaplatili (a to nemluvím ani o tom, že i vrácení telefonu přes poštu něco stojí), nenakupujte zde.

• POZOR!
    • Stejný obchod jako Mobilzababku!
    • POZOR!

Napřed čtěte recenze!!
    Nenechte se nalákat na nižší cenu!!
    Budete pak litovat!!

• největší slabinou tohoto obchodu je komunikace,na zboží jsem čekala 20 dní a to bez jediného ohlasu,že se objednávka zpozdí.

Názor na obchod-katastrofální.

• ceny
    • zboží uvádí skladem a nemají ho,absolutně
    • nekomunikují,neberou telefon a neodpovídajína mail,nedovedu si představit
    • případnou reklamaci

obchod považuji za naprosto nekorektní

• absolutně žádné
    • úplně všechno

Objednal jsem si mobilní telefon na splátky. Na internetovém obchodě byl skladem. Objednávka byla potvrzena a když jsem jim volal, tak telefon najednou skladem nebyl. Naskladnění do dvou dnů. Po dvou dnech jsem volal, když jsem se po x-tém pokusu konečně dovolal, Telefon nebyl stále skladem. Naskladnění za další týden. Od té doby nedostupné telefony. Zkusil jsem napsat mail, že bych měl zájem si u nich tento mobil koupit. Potvrdili mi, že je skladem, odpověděl jsem, že už ho mám dávno objednaný a kdy mi dojde - žádná reakce. Po 10 dnech od objednávky jsem vše zrušil. Naštěstí jsou to takoví lajdáci, že si ani nevyzvedli částku poskytnutou splátkovou spolěčností na zaplacení mobilu, tak v tom nebyl problém. Ze strany obchodu je to neskutečné chování. Takže všem dobře radím, ruce pryč!!!

• Vydřiduši v zastavárně na kuřím rýnku, čorky telefon do havířova neposlali příjdu tam a milion cikánů. Chybí mi manuál sluchátka kabel a poslali mě sprostě pryč. Vykašlat se na ně!

na pytel

• Nabízí telefony, které nemůže dodat.

Nejdříve na můj dotaz odpověděli, že telefon skladem mají, tudíž jsem ho okamžitě objednal a přibližně po 14 dnech mi oznámili, že již není k dodání.

• nekorektnost
    • nekomunikativnost
    • nezájem o zákazníka

ani o tom obchodě neuvažujte

• špatná komunikace , nedorazila mi faktura i po druhém zavolání

Až na daňové doklady to je dobré

Tímto doporučuji nakupovat v tomto obchodním zařízení,pro rychlost a kvalitu dodaného zboží.

Velmi špatná komunikace s prodávajícím

• Dodani faktury

Objednani a doprava zbozi rychla,ale nedostal jsem zadnou fakturu nejaky pofiderni ucet

• Kdyby obchod se zákazníky komunikoval a měl snahu zákazníkovi vyjít vstříc a prodat, byl bych spokojený,bohu žel takto jak jsem později zjistil nejsem sám,kdo je s mím nespokojen.
    • komunikaci se zákazníky

nedoporučil bych jim nákup v tomto obchodě,o proti jiným.Mám zkušenosti s jinými obchody a nedá se to porovnat. Byl jsem zklamán,neboˇměli jak meil,tak číslo na mobil.

• zadal jsem přepravu poštou, balik dovezla PPL

• 14.12. jsem si obědnal telefon, a dodnes mi nedorazil.Komunikace nulova.Nezvedaji telefony, nereagují na emaily. Humus. A ještě ktomu jsem ho bral na splátky, jednu splátku mam zaplacenou a telefon nikde.

Nenakupujte zde. Dopadnete jako já !!!!!!!!!!!

• super cena, dodání zboží 3. den - kurýrem PPL na místo kde jsem zrovna byl.
    • manuál pouze emailem nebo na cd.

Nákup jako takový proběhl bezproblémů, akorát český manuál zaslali na email, ale to je maličkost. V dnešní době si myslím, že ty manuály nejsou ani potřeba, člověk si stejně s novým MT pořád hraje a na vše příjde sám...
    DOPORUČUJI