• Když něco posílám, vyzkouším funkčnost, 1ks nefunguje

zboží bylo prošlé, vrátila jsem a po měsíci stále čekám na vrácení peněz.

• Nepoctivý obchodník

Obchod inzeruje a fakturuje originální zboží německého výrobce, zákazník ovšem obdrží špatnou napodobeninu, kvalitou naprosto nesrovnatelnou, od českého výrobce. Klamání spotřebitele jak vyšité....

"Obchodní praktika se považuje za klamavou, pokud obsahuje věcně nesprávnou informaci a je tedy nepravdivá, což vede nebo může vést spotřebitele k rozhodnutí ohledně koupě, které by jinak neučinil."

Zboží neodborně zabalené, přišlo poškozené.

• Vše špatně

• nelze se domluvit se zásilkovnou na času dodání, nikdo nekumunikuje

• Obchod je bez problému, ale zakoupený produkt je těžko upotřebitelný.

Nedoporučuji tento produkt.

• Nemá výhody
    • Zboží nedorazilo

• Falzifikát nabízeného zboží

• Koupil jsem v tomto obchodě dětem Pokémon karty, které jsou ale falešné, budu požadovat vrácení peněz. Děti zklamané.

Hodně dlouhá čekací doba prý až 18 dní

Jednalo se o pozdro na tomahawk Trail Hawk. Zapínání je příliš krátké, nejde zapnout, tudíž se domnívám, že je vhodné pro jiný tomahawk než je uváděný Trail Hawk.

Reakce obchodu HIGH LIFE Store

Vážený Pane D... pouzdro je pouze na přední část sekerky, poslal jsem Vám co jste si objednal. model SC90TH pouzdro na Trail Hawk. Nejsem výrobce a pokud byl výrobek špatný tak se to řeší formou reklamace, to se ale nestalo a rovnou píšete negativní recenze. Tomu nerozumím. Věc se dala vyřešit vrácením zboží na což máte právo. Takže dávat špatné hodnocení za to že jsme poslali to co jste si objednal mi připadá divné.
    Nehledě na to, že jste nebyl ochoten situaci řešit ani po telefonu.

• Mám jen potvrzenou předobjednávku, žádné další návazné informace - termín dodání, apod. NEMÁM.
    Jde ale o moji první zkušenost s tímto obchodem, tak nevím, zda je to takto O.K. Nicméně, na objednávce je uvedeno: PŘEDOBJEDNÁVKA.

Zboží mělo špatný popisek takže jsem objednal něco co jsem nechtěl

Reakce obchodu HIGH LIFE Store

Prosíme aby jste nám specifikoval co je nesrozumitelného na popisku RETRO MINT BOX-krabička s mentolovými bonbony.
    Pokud jste toto zboží nechtěl, proč jste si to objednal???
    Nechápeme tento komentář a hodnocení....
    Chyba není na naší straně.
    High Life

Obchod mi zaslal jiné zboží. Do doby než jsem začala řešit problém byla dobrá komunikace, pak už mi z obchodu neodepsali.

Reakce obchodu HIGH LIFE Store

U této objednávky: bylo Vám odpovězeno na email který jste nám zaslala, podali jsme Vám návrh na řešení a naopak Vy neodpovídáte nám.
    Nelze dořešit problém s touto nekomunikací.
    Děkujeme

• Přes telefonickou urgenci zboží bez vysvětlení nedorazila- téměř po 2 měsících objednávku rusim- nesolidní firma.

Velká nespokojenost, nesolidní jednání.

• Při objednání bylo zboží prezentováno, že je skladem, realitou bohužel je, že dosud nedorazilo a momentální deklarovaný stav je, že není skladem?!

• Nemohu hodnotit více, jelikož bohužel ani po týdnu není moje objednávka na zboží, které je stále vedeno jako skladem, připravena k osobnímu vyzvednutí na prodejně :-(

• Nedorazilo mi všechno zboží

Jedna položka z objednávky dorazila rozbitá, druhá nedorazila vůbec.
    Eshop nereaguje ani po dvou týdnech a třech reklamačních emailech.
    Rozhodně obchod nedoporučuji.