Měli napsáno modrý obláček ale přišel růžový, výměnu jsem neřešila a ponechala si růžový, protože bych skoro dala více za poštovné než za lampičku.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

inzerovan vyrobek jez neodpovida charakteru inzeratu

• Ochota při vrácení zboží
    • Zboží neodpovídá vyobrazení na webových stránkách

Dobrý den zboží přišlo poškozené konkrétně dinko je rozbité. Hodinky nefunkční.
    Pošlu zpět, již nebudu využívat Vaší firmy. Z pozdravem Petr Zezula.

Reakce obchodu foxstyle.cz

Moc se Vám omlouváme pokud zboží došlo poškozené ať už přepravou a nebo jinak, každopádně to vyřešíme k Vaši spokojenosti plnou refundaci platby.

Objednala jsem zboží před týdnem, hned zaplatila, dostala jsem informaci, že je na cestě ke mně.
    Doteď nic nedorazilo.
    Ve vybrané balíkovně
    Balíkovna - Plzeň BOX OX Point Americká (Lidl) si zboží musím vyzvednout do dvou dnů, což jsem zjistila až z dodatečné informace.
    Nic pozitivního na tomto nákupu jsem zatím neshledala.

Dobrý den
    Objednávku jste provedli 17.08.2023 (čtvrtek) dopoledne, hned druhý den (pátek) dopoledne 18.08.2023 jsme ji předali Vámi zvolenému přepravci Česká pošta = takže zpracováno/ odesláno to bylo ani ne do 24 hodin.

Ano a doba pro uložení je skutečně 2 dny - již při výběru pobočky ALZABOXU je na to zákazník upozorněn.
    Nyní 24.08.2023 dle stavu zásilky NB8908408124C je vidět status

Příprava zásilky k doručení - pokus o doručení neuskutečněn z technických důvodů na straně České pošty.

Je to tam napsáno a byli jste i upozorněná SMS+Emailem od ČP že "z technických důvodů na straně České pošty....

Takže nevidím důvod z toho obvinovat eshop, bohužel to jak Česká pošta někde doporučuje rychle / pomalu my jako prodejce neovlivníme ale to jistě víte, co týden se to řeší v TV jak to ČP nestíhá... takže jste si potřebovali vylít zlost = chápu a děkujeme za recenzi která snad bude něčím přínosná i pro ostatní zákazníky.

PS: Pokud se podobná věc z přepravce stane, zákazník nás kontaktuje a řešíme to = no vzhledem k tomu že nás nikdo nijak nekontaktoval soudím že to nebude tento případ.

Po objednání a zaplacení zboží mi přišla zpráva, že uvedený produkt již není na skladě. Na dotaz, kdy zboží opět na skladě bude, i bylo sděleno, že už se nevyrábí.

Reakce obchodu foxstyle.cz

Nastalá situace nás mrzí, již jsme se zákaznici v mailu omluvili - no dle negativní recenze chápeme že některé věci omluva nespraví :-/
    Batoh se doprodal 2 hodiny před zadáním objednávky (jednalo se doprodej), a jelikož se skladová dostupnost nepromítla do stavu na eshopu nastala tato situace o které jsme informovali zákaznici s nabídkou jiného batohu a nebo vrácením platby.
    Zvolila si platbu zpět a do 45 MINUT PLATBA ODESLÁNA ZPĚT na její účet.

Šperkovnice stála 1600 a je celá hnusná, odrbaná, vypadá jak používaná tak 10 let....
    Hrůza a děs.

Reakce obchodu foxstyle.cz

Pokud bylo něco po přijetí zboží od nás v nepořádku tak je potřeba kontaktovat prodejce - ať nakupujete kdekoliv.
    Nás jste nijak nekontaktovali ani telefonicky ani mailem. Pokud došlo k poškození při přepravě je potřeba podat reklamaci - s tím Vám rádi pomůžeme ale bez komunikace to nejde...bez fotek a řádného popisu vady to lze jen těžko . Bohužel nevíme co si představit pod "Hnusná, odrbaná "?

• Rychlé odeslání
    • Materiál uveden jako syntetika, ale je to textil. Kdybych to věděla, nikdy bych tolik peněz nevynaložila. Nechci vracet jenom z toho důvodu, že se mi nevyplatí znovu balit, odvážet na poštu a platit poštovné. Celkově zklamání.

např.neodpovídá barva batůžků(není tmavěmodrá) ani barva medvídka(byla bílá,dodána žlutá)
    Vrátit nemohu,jsem na vozíku A.

Dobrý den
    Batoh je tmavě modrý jako na fotu = každopádně pokud nevyhovuje není problém jej vrátit / odstoupit os smlouvy od toho to je dáno zákonem= aby se zákazník ve 14 lhůtě se zbožím pořízeným na dálku dostatečně seznámil a pak se rozhodl jestli mu produkt vyhovuje či nikoliv.

• Bryle jsou detske,jsou mi malé, budu posílat zpět

Dobrý den
    Brýle jsou pro dospělé a mají celkovou šířku 13,7 cm což je optimální u dětských brýlí to je 12  cm ale tento model máme jen pro dospělé / u produktu jsou i NAŠE FOTKY NA OBLIČEJI kde je dospělý muž a žena = každopádně pokud nevyhovuje není problém jej vrátit / odstoupit os smlouvy od toho to je dáno zákonem= aby se zákazník ve 14 lhůtě se zbožím pořízeným na dálku dostatečně seznámil a pak se rozhodl jestli mu produkt vyhovuje či nikoliv.

Zboží bylo v balíčku poškozené, a ne v důsledku přepravy.

Tak to nás mrzí měli jste zakoupené 2 produkty
    Puzetové Náušnice z chirurgické oceli Star + Sada šperků z oceli sluníčko s krystalem stříbrný

Pokud je cokoliv poškozeno není problém to vrátit a nebo vyměnit = no je lepší to řešit mailem či telefonicky, bohužel z Vaší strany se tak nestalo :-( ...

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Nekvalitní zboží

Taška přes rameno nepřežila první výlet. Popruh se odpáral.

Reakce obchodu foxstyle.cz

Tak to nás mrzí že taška nevydržela, nicméně tento model Pánská taška přes hruď INSTINCT (pořizovací cena 349kč) není přímo určená na outdoorové aktivity a náročnější terén... i kapacita je je zne vzhledem k velikosti omezena na mob. telefon, doklady, klíče a brýle... nevhodná na přenášení např. lahve s pitím a pod.

I bought cover for notebook, it's smells owful! And that chemical smell couldn't be removed or washed. I can't use it!
    Think twice before buying smt here!

Zboží dorazilo rychle, ale po jednom dni se začala taška párat...

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Sada prstenů - Bylo uvedeno, že velikost se hodí na každý prst.
    Není to pravda, prstýnky jsou pevné a malé.

Jak je uvedeno v popisu "Set 9 prstýnku od velikosti 3,7 až po 7,7
    pokud máte silnější prsty pak nejsou pro Vás vhodné....vím že existují i prsteny po velikost 13 ale to je již spíše určeno pro muže. Tyto pro dámy nemáme ve větší velikosti než-li 7.7

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.