Není moc vidět displej.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Rychlé doručení
    • Zboží neodpovídá obrázku, batoh béžový je ve skutečnosti stříbrný, samozřejmě už není tak hezký a pokud ho žena ladí jako barevný doplněk, je to špatně a nepoužije ho.

Já osobně bych radši šel k Vietnamcům a vybral co vidím naživo.

Dobrý den
    Mrzí nás pokud Vám batoh nesedl, no ohledně barvy, ta je béžová - je to polyester a jemně lesklý takže může evokovat jiný odstín jako na studiové fotce ale rozhodně není stříbrný....
    Jak píšete příště možná lepší na živo tam kde jste zvyklá nakupovat = vyhnete se zklamání.

• Rychle vyřízená reklamace
    • Komunikace s e-shopem

• přišel mi šmejd z aliexpresu za 30násobek ceny
    • přišel mi šmejd z aliexpresu za 30násobek ceny

první zkušenost s tímto obchodem šílená

Reakce obchodu foxstyle.cz

TO jste si spletl eshop při hodnocení... nic nepřeposíláme ani neprodáváme z Aliexpresu

• Rychlé odeslání
    • Celkem přehledný eshop
    • Matoucí fotografie produktů

Myslela jsem si, že je ledvinka kožená, šle bohužel nebyla.
    Nitky a různé provázky podél švů.
    Nekvalitní za ty peníze
    Zboží jsem vrátila

Dobrý den
    Mrzí nás že jste si nepřečetli i popisek u produktu / je krátký ale zato se tam jasně uvádí :Materiál: 100% polyester
    Doposud jsme od Vás zboží neobdrželi... samozřejmě na vrácení máte nárok / budeme Vás informovat
    Osobně si myslím že udělovat negativ v pondělí ve 6:30 ráno za něco co šlo vyčíst z popisu je trošku moc...
    Přeji lepší den Andrea

• Rýchle dodanie
    • Produkt nevyzerá ako na obrázku.

S produktem ako takovým nejsem 2x spokojena. Ano baťúžek veľkostne sedí a je hezký, ale farba batohu je úplne iná ako na obrázku (čo ma dosť sklamalo) a na obrázku mi batoh príde skôr kožený ako polyesterový. S obchodem a dodáním zboží sem bila jinak spokojena.

Dobrý den
    Tak to nás mrzí že zboží nesplnilo očekávání ....každopádně jak materiál či rozměry jsou uvedené u zboží , a to čitelně:
    .......
    Batůžek je měkké konstrukce.
    Rozměry: 32 x 32 x 12 cm
    Materiál: Polyester
    Barva: Modrá

Ohledně odstínu barvy = to záleží na jakém zařízení jste si to prohlíželi... zatím odstín modré u tohoto batohu nikdo nereklamoval.
    I když nákup na eshopech je v dnešní době pohodlný a rychlý , určitě je dobré si přečíst alespoň krátký popis u zboží kde jsou směrodatné informace = vyhne se tak zbytečným zklamáním..

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Bohužel výrobek nebyl podle popisu tak kvalitní jak bylo očekáváno.

Reakce obchodu foxstyle.cz

Tak to nás mrzí že zboží ( Bavlněný vak na hračky ) nesplnil očekávání, každopádně vždy je možnost které nevyhovuje vrátit do 14 dnů. Ohledně kvality tam nikdy s ní potíž nebyl, tyto vaky jsou vyrobeny v Česku a poskytujeme na ně plnou 2 letou záruku

• Dobrá komunikace
    • Velké zklamání produktem.

Objednávala jsem si stojan na šperky, který byl celkem nestabilní, viklal se, když stál a úplně se nedovíral. Za ty peníze bych očekávala lepší produkt. Zboží jsem obratem vracela.

Reakce obchodu foxstyle.cz

Tak to nás mrzí že produkt nesplnil očekávání, každopádně hned jak jsme jej obdrželi zpět, osobně jsem jej prohlédl a na rovné ploše porozložení tohoto "paravánku" je vše ok, ohledně dovírání je to spíše o tom co na něj / do něj pověsíte...Platbu jsme Vám odeslali zpět ten samý den.
    I přes Vaše zklamání děkujeme za podnět a hodnocení.

Zakoupené zboží je katastrofa

Výrobek má jiné parametry než bylo inzerováno.

• Objednané zboží je nekvalitní a vcelku nepoužitelné, je to pro ty co mají krátké vlasy

• Obyčejný kšund z Číny

Deštník mi přijde nic moc je takový pofidérní.

• (Set pánských náramků 4 kusů Darian Black Lodestar) gumičky na nichž jsou korálky navlíknuty praskají . . . po 2 týdnech mám všechny korálkové náramky roztržené bez silového zavinění.U toho provázkového se uvolnil jeden z pramínků už po pár dnech . . .

. . .zboží je sice za pěknou cenu ,ale kvalitou neodpovídá ani náhodou !

• Rozbité

Přišla mi peněženka trochu odřená