Kvalitní šípy

Děkujeme.

Absolutní vstřícnost, neskutečná rychlost..... Dvě objednávky po sobě, odpoledne zadané dodzalili druhý den! (Ostrava=severní Čechy)
    Eshop jak má být!

Děkujeme

Jedná se o jeden z lepších obchodů.

Děkujeme.

• Super jednání a rychle vyřízeno

• Profesionalni pristup
    • Ochota

Ačkoliv zde čtu mnoho nespokojených komentářů, já musím z osobní zkušenosti říci, že jsem byl se službami e-puskohled.cz velice spokojen. V pátek jsem odeslal kuši na servis, v úterý jsem ji měl zpět. Dále bych chtěl podotknout, že nikdo jiný z oslovených prodejcu mi nebyl schopen, sehnat nahradni dily ktere byly specifecké pro dannou kuši.. pro upřesnění Barnett wildcat II .
    Doporučuji všem.

Děkujeme

• majitel je opravdu "střelec"
    • podvádějí
    • kradou
    • a tedy samozřejmě ani nereagujou

Přišlo jiné zboží a navíc pouze třetina toho objednaného co do počtu.
    Při telefonátu se pán byl do prsou, že se stal omyl, který obratem vyřídí tak, že chybějící věci pošle a ty chybné si na revanš budu moci nechat (šípy do kuše).
    Od té doby ticho. Telefon nikdo nezvedá.
    A tak jsem zabrouzdal a dověděl se, že podobných případů je mnohem více.
    Určitě nemám v úmyslu dotovat podvodníky, takže to řešit samozřejmě budu, využiju právníka v rodině. Ale napadá mě, že by se to možná mělo řešit i hromadnou žalobou. Jakou roli v tomto sehrává Heuréka, proč propaguje takový e-shop, zatím nevím. Ale aspoň snad poskytne kontakty na podobně postižené.
    Zatím bych určitě zvážil nákup na těchto stránkách. A bohužel se stále potvrzuje, že obchodování s podobným artiklem je pro podobné "střelce" prostě z nějakého důvodu lákavé :-(.

Zboží, které jsem objednal dorazilo.

Objednávka byla přijata, potvrzena... a stornována. Bez udání důvodu. 2x...
    Kdybych alespoň dostal odůvodňujcí mail, ale takhle opravdu nechápu. Nemohu doporučit.

Doplněná reakce na odpověď eshopu:

Jednalo se o objednávky SHW906601 a 7847.
    V emailu je jasně napsáno “potvrzení objednávky” a ve stavu bylo napsáno “objednáno”. Sami nevíte, co píšete.

Dobrý den ,
    Bohužel nevíme o kterou zakázku se jedná , můžete to prosím specifikovat? Objednávky v každém případě jsou pouze ve stavu objednáno , nikoliv potvrzeno , čili jste si to špatně přečetl a nevěnoval tomu pozornost , momentálně máme více než 4 000 položek , a díky COVID pandemii , je najednou spousta produktů , jenž jsou normálně skladem nedostupné , není v našich možnostech toto ihned aktualizovat , situace se mění každým okamžikem ,bohužel není ani v našich silách informovat všechny zákazníky.
    Děkuji za pochopení
    Jednalo se o doplňky pro kuše Stryker z USA , kuše ani dopňky se již nevyrábí a nejsou tudíž dostupné vůbec.

• O žádné nevím
    • Arogance
    • Neochota

Objednal jsem si tětivu na kuši Desert Hawk,přišla,ale úplně jiná(rozměrově někde jinde).Nafotil jsem rozdíly a poslal majiteli.Ten mi odpověděl jestli mu můžu poslat originál, že ji podle toho udělá(podle čeho,sakra,dělal tu první?).Namítnul jsem ,že se mi nechce platit další poštovné, tak prý abych mu poslal rozměry(tak jsem je poslal).A začala další anabáze.Dohodly jsme se na termínu,já doma a nic,prý dodavatelská firma ztratila štítek z balíčku(dobrá,stane se),Následuje další dohoda na dalším termínu(mám jeden den volna) a opět nic,Další telefonát,pán mi se smíchem oznamuje že to pošle až dneska,Jedna objednávka,jeden zmetek a tři týdny jsou pryč, snad se nějak domluvím s kurýrem,a ty nervy co bude v balíčku.Doporučuji lidem co mají rádi napětí,dobrodružství .Pro normální platící zákazníky nic moc.Vladimír Máša.

Dobrý den ,
    Zákazník si objednal tětivu na kuši Desert Hawk , zaslali jsme délkově stejnou kuši pro kuši Jandao Chase Star , což jsou sesterské kuše , délkově to sedí pouze jedna má větší očka , zaslali jsme tedy novou a bohužel problém byl stejný , nově se nám podařilo sehnat originál (momentálně kvuli COVID je mnoho zboží nedostupných ) podotýkám , že zákazník nic vracet nemusel , a tím pádem bude mít všechny tětivy zdarma , co se týče dodání , zákazník volal , že potřebuje pouze doručení ve čtvrtek u první zásilky jsme toto akceptovali, u druhé kurýr strhl štítek tak se zásilka vracela , zákazník si nám stěžoval že v tomto státě je bordel , nic nefunguje ,všechno je špatně, dále si stěžoval na těžký život a na bolševickou vládu která všechno rozkradla atd. atd . a něco, že za komunistů bylo lépe apod., (15 min. rozhovor ) obrázek o zákazníkovi nechť si udělá každý sám.
    Jsme s pozdravem.

• nádej na objednávku
    • komunikácia
    • dĺžka času dodania tovaru
    • netrasparentnosť

Horozstrasna komunikacia, ziadna spatna vazba, ani po opakovanom pisani. Mal som dat na negativne recenzie, ktore sa potvrdili. Uz nikdy tento obchod.

Dobrý den ,
    Bohužel Frenky nevíme o co konkrétně se jedná , o kterou zakázku , nicméně v tomto období (COVID) pokud o tom tedy víte,jsme z nařízení vlády měli prodejnu uzavřenou , měnilo se úplně všechno , systém plateb , kdy kurýři nesměli brát hotovost , nejednou spousta zboží které bývá normálně skladem , tak nebylo , vázla doprava atd. atd . Nárúst objednávek byl o 300% , byli jsme zahlceni dotazy , čili v tomto období nebylo v našich silách vše vyřídit ke spokojenosti všech, věřím , že toto soudný člověk pochopí.
    Co se týče některých negativních recenzí , je to tak , co jsme odpozorovali za 10let naší existence , že pokud někomu zašlete zboží a má o druhý den , nikdy nic nenapíše ,nemá to zapotřebí, ale pokud je byť jen sebemenší problém , tak se o to hned podělí, bohužel systém Heuréky neumožňuje hodnocení zákazníka, přejeme pevné zdraví.
    Jsme s pozdravem.

Objednal jsem zboží v epuskohled před více než 5 dny. Přišla mi automatická odpověď. A od té doby žádná reakce.Ani na můj dotaz neodpověděl. Zřejmě garažista z Ostravy co nemá na zboží a vše si nechává přeposílat dle objednávek po kusech. ☹️☹️☹️☹️☹️A ještě bez komunikace. No nic půjdu jinam, rozhodně nedoporučuji.

Vážený zákazníku ,

Vzhledem k množícím se dotazům ohledně nákupu luků, a jejich dodací lhůty napíšeme pár řádků. Máme v nabídce více než 4 000 výrobků, velmi specifického zboží, produkty které jsou standartní t.j. např. kladková kuše TITAN 200lb ve dvou barvách, držíme skladem, potom jsou to značkové kladkové luky a luky reflexní, zde již nastává problém z naskladněním a následným prodejem, např reflexní luk se skládá za středu a ramen a samozřejmně tětivy, u jednoho typu máme v nabídce třeba 5 barev středu luku, 12 typů ramen co se týče síly nátahu dále pak 2 barvy ramen, a to pouze u jednoho typu luku! Čili toto skladem nedržíme a luk se objednává přímo na míru zákazníka což chvíli trvá, není v našich skladových možnostech toto držet na skladě, co se pak týče kladkových luků je problematika obdobná, zase z jednoho typu 4 barvy, LH/RH, síla nátahu, opět není v našich silách toto držet skladem, opět stahujeme z V.O. na základě objednávky a konkrétního požadavku zákazníka, proto prosíme o trpělivost a pochopení.
    Kamennou prodejnu máme na ul. Macharova 9 , Ostrava a to již 9 let.

Přejeme příjemný nákup.

• Komunikace se zákazníkem bez připomínek
    • Delší dodací lhůta.

Delší dodací lhůtu jsem akceptoval, zboží dorazilo bez problému, kompletní a nepoškozené.

Reakce obchodu ePuskohled.cz

Děkujeme a přejeme příjemné zážitky s Vašim novým lukem.

• Odborné poradenství a zkušenosti majitele
    • Vstřícný a ochotný přístup k zákazníkům
    • Široký sortiment nabízeného zboží
    • Rekordně krátká doba dodání objednaného zboží
    • Za mě nic

Střelbou s luků a kuší se zabývám již několik let a mohu s klidným svědomím prohlásit, že za mě je tento eshop špičkou ve srovnání s konkurencí. S přístupem majitele p. Schneidera jsem se popravdě zatím ještě nesetkal. Obětavost, se kterou přistupuje ke svým zákazníkům, se dnes opravdu vidí jen málo. Ke každému se snaží přistupovat opravdu individuálně, s jediným cílem - pomoci za každou cenu, často za cenu maximálního nasazení. Je to velice prijemny a empatický pán co se týká komunikace, objednavky jsou vyřízeny v rekordně krátkém čase, často i s přiloženým dárkem navíc. Poradí, zboží před váma vždy vyzkouší. Nechápu občasné negativní recenze, jsem přesvědčen, že se vždy jedná o nedorozumnění. Naprostá spokojenost ve všech směrech!

Děkujeme.

Dodací lhůta výrazně delší než byla slíbena po telefonické domluvě. Dále mi poslali jiné zboží (jiný typ kuše), mimochodem cenové nižší než jsem zaplatila a když jsem toto následně urgovala, bylo mi řečeno, že mnou objednanou kuši nemají, tedy poslali jinou.
    Sami rozhodli jaké zboží mám mít.
    Kdyby se nejednalo o vánoční dárek, který jsem u nich objednala v listopadu a dorazil až v půlce prosince, tak bych nejradeji celou zásilku vrátila.
    Rozdíl ceny uhradili, ale osobně firmu nedoporučuji pro jejich arogantní a neférové jednání.
    Katerina Kvíčerová

Dobrý den ,
    Paní Korel Kvíčerová (jméno je v objednávce) objednávala reflexní kuši 18.11.2019 ve 22h 19minut , objednávka u nás zaregistrovaná 19.11.2019 , jednalo se o kuši levnější kategorii o nátahu 150lb v ceně 5 899,-Kč , terčovnici + 1ks šípu naprosto nevhodného pro tuto kuši ,naprosto nevhodného.Bohužel kuše již byla vyprodaná , zaslali jsme tedy jinou , ve stejné kategorii a levnější , šíp pak už ten správný a vhodný ke kuši , rozdíl v ceně uhradili.Paní Kvíčerové byla kuše dodána 5.12.2019.Čili do nějakých 14 dní , po uplynutí , asi 5dní od objednávky k nám volala každý den , opakuji každý den , asi v obavě že kuši nedostane , bylo pře vánocemi a všechny obchody jsou pod tlakem a prodlužuje se doba dodání , nicméně do vánoc zbývalo pořád 19 dní , čili dostatečný předstih . Čili lže , v tom , že kuše byla dodána v polovině prosince.
    Dámám , jenž problematice mechanických zbraní nerozumí , jenž kupují dárky svým drahým polovičkám , doporučuji předchozí konzultaci,ale v tomto případě konkrétním případě , vidím na problém někde jinde.

• - kuš kterou jsem chtěl jsem i s příslušensvtvím (komplet) našel na tomto e-shopu ePuskohled.cz
    • - dlouhá dodací lhůta - objednávka 5.4.2019, balíček přišel 24.4.2019 až po mém telefonování a poslání několik e-mailů, kdy se ani nikdo neozýval a já dostal strach, že jsem naletěl. Na online podporu nikdo hned nereagoval. Po třech dnech mi nějaký pán zavolal, že se omlouvá, že nereagoval jak na telefon, tak na email, že se pohádal s manželkou a 3 dny byl mimo e-shop v hospodě.
    • - balík přišel nekompletní - bylo napsáno 5 šipů, přišly 3 šípy, dále bylo napsáno že součástí v balíku bude 1x Toulec na 6 šipek - nepřišel. Optický zaměřovač je bez baterie. Po mém urgování místo 2ks chybějících šipek tedy poslali 12ks, toulec a baterii neposlali. No aspoň tedy více šipek - dobře tedy.

Jestli chcete mít klidnější nákup, kupte na jiném e-shopu - já nedoporučuji.

Reakce obchodu ePuskohled.cz

Měli jsme výpadek systému , a přecházeli jsme na novou verzi e-shopu , proto to zdržení , bohužel tím pádem nefungoval ani e-mail.
    Za klp. se omlouváme.

• velký výběr
    • slušná přehlednost stránek
    • přiměřené ceny
    • komunikace ohledně stavu objednávky

Před týdnem v pondělí jsem objednal příslušenství pro lukostřelbu a očekával že v průběhu druhého týdne (ideálně na začátku) zboží obdržím. Přišel mně potvrzovací e-mail k objednávce, druhý den volal pracovník e-shopu, že mnou požadovanou barvu tašky na luk nemají na skladě, ale že ji už objednal, že mají pouze světlou variantu. Domluvili jsme se tedy telefonicky, že světlá varianta bude OK. Očekával jsem tedy, že nejpozději v pátek (vzhledem ke svátkům) dojde k odeslání zboží. Do dalšího pondělí žádný e-mail a až po mém zkontaktování přes chat na stránkách se dozvím, že zboží nemají skladem a stahují ho ze zahraničí a že v průběhu dalšího týdne ho předají na expedici na DPD. Takže vlastně přes dva týdny očekávané dodání zboží? A myslím si, že mnou objednané zboží až tak extrémně specifické není.
    No... Budu čekat, co přijde a v jakém stavu a zda-li tedy přijde brašna v tmavé nebo světlé barvě (podle všeho tato jediná položka nebyla po telefonickém rozhovoru skladem v tmavé barvě)...

Reakce obchodu ePuskohled.cz

Máme na stánkách přes 4000 výrobků ,některé se prodávají denně , ty držíme skladem , ostatní se stahuje z VO., některého zboží se prodá 1ks ročně , nemáme na to prostory toto držet skladem .
    Ale myslím , že vše nakonec dobře dopadlo.

• férové jednání
    • dodací lhůta
    • zboží odpovídá uvedené nabídce

Objednal jsem si přes e-shop zboží nejmenovaného českého výrobce. Přestože mezitím došlo ze strany výrobce k navýšení prodejní ceny, bylo mi dodáno za původní cenu z objednávky, ačkoliv se tak prodejce připravil o přiměřený zisk. Považuji to za férové jednání, které nebývá standardem v obchodě. Děkuji a jednoznačně doporučuji prodejce ePuskohled.cz!

• Nerespekuju dodaciu adresu v objednavke a posielaju tovar na fakturacnu adresu. Dost dlha dodacia doba.

• Doprava přes DPD je opravdu rychlá.
    • Velký výběr kuší.
    • Dlouhá doba odeslání zboží - 4 dny.
    • Objednávka dorazila v pořádku, nepoškozená, ale nekompletní.
    • Komunikace - na email vůbec nereagují..

Určitě v eshopu ještě nakoupím, ale přes dlouhou odesílací dobu, chybu při odeslání zboží a následnou ignoraci emailu nemohu jinak než nedoporučit.

Dobrý den ,
    Komlpikace nás Velmi mrzí, přecházeli jsme za pochodu na jiný typ společnosti , do toho byly nemocenské tak se na některé emaily nedostalo , vím o co jde o ty letky obj. jste jich myslím 6 a došlo Vám 5 nebo, v ceně 5letek ....opravdu nebylo v našich personálních silách zvládnout některou komunikaci , již jsme v plném počtu a můžeme se zase věnovat naplno zákazníkům , ještě jednou se za kompl. omlouváme.