Žádná reakce na maily ani telefonáty. Núž jsem objednal jinde

Dobrý den ,
    Omlouváme se , měli jsme dovolenou , proto nikdo nebral tel.
    Ještě jednou se za kpl., omlouváme.

• Nabízejí a jsou schopni sehnat pěkné zahraniční zboží, které jinde neseženete.
    • Naprosto neadekvátní poštovné - nevidím důvod, proč musím za dvaceti gramový balíček s doručením na výdejní místo platit DPD 199 Kč, když jiné služby nabízejí totéž pod stovku.
    • Zboží často není na skladě, což by nevadilo, nicméně z obchodu se sami neozvou, jak dlouho může doručení od dodejce trvat.
    • Obchod vyplnil neúplné údaje o výdejním místě a dokonce i jméně, takže se zásilka vracela do Depa a musel jsem údaje doplňovat sám. To mě překvapilo.

Ve skutečnosti je moje hodnocení obchodu neutrální, ale tato možnost tu není. Vzhledem k výši poštovného se podruhé hodně rozmyslím, jestli to stojí za to.

Zboží nebylo doručeno, nemám z obchodů ani žádnou informaci, kdy bude zboží doručeno.

Vážení zákazníci,

Vstupujete na stránky e-shopu, který nabízí velmi úzce specializované zboží, především kuše, luky a jejich příslušenství. Skladem držíme nejvíce prodávané zboží, ostatní dodáváme dle typu zboží, od 5 pracovních dnů od objednávky.

V současné době nabízíme okolo 4500 produktů!

Děkujeme za pochopení a přejeme příjemný nákup.
    tel: +420 775 295 002

Prodejna : Macharova 9 , Moravská Ostrava a Přívoz
    Otevřeno máme: Po - PÁ 8.00 - 16.00 hod.
    Sobota - dle dohody

Jsme s Vámi od roku 2010 děkujeme.

• nemají zboží skladem i když na stránkách píší že mají

Reakce obchodu ePuskohled.cz

Jednalo se o kompresor na PCP , bohužel se vyprodali a další naskladnění bude za cca 3-4týdny.
    Za kpl., se omlouváme.

• DPD ste dali nesprávne kontakty

Dobrý den ,
    Děkujeme za kladnou recenzi.
    Nicméně tímto s Heurékou končíme, tato platforma, která je vytvořena k zisku ne pro e-shopy ale samotné Heureky , kde za každý proklik si žádájí neskuteční fin., prostředky, kde recenze jsou neověřené a není možné neověřené recenze upravit , jelikož Heureka toto neřeší ..proč by taky , jsou placeni za generaci zisku a ne za řešení recenzí.To , že Heureka snaží přeprodávat zboží z jiných e-shopu ja pak už neskutečná drzost ale to je jiná písnička.
    Podávají zkreslené informace , které vedou k zmatení zákazníku a to tím , že např 85% zákazníku dopuručuje obchod , ale toto je zkresleno tím , že pouze 85% zákazníků kteří vyplnili jejic otravný dotazník, a dalších našich X zákazníku se tímto vůbec nezabývá, čili jejich sranda ,,CELKOVÁ SPOKOJENOST S OBCHODEM´´ je vlastně zaváděící nesmysl.
    Co se týče rezencí je to stejná písnička , je spousta emočně labilních jedinců kteří se tímto snaží někomu uškodit a řeší tím své vlastní problémy.
    Jsme rádi že se již Heurékou nebudeme nikdy dále zabývat e-shop funguje samozřejmně dál :)

• Široký sortiment
    • Slušné ceny
    • Při problému situaci řeší

5.12. bylo zboží objednáno, zaplaceno a dnes 19.12. po něm ještě není ani vidu ani slechu... ticho po pěšině...puškohled přišel na dobírku za dva dny, objímka, která byla zaplacena dopředu, dodnes nedorazila....

Reakce obchodu ePuskohled.cz

Zákazník si to nějak popletl , na žádný puškohled ob. nebyla , po tel. rozhovoru uváděl , že to objednával asi syn , že ani neví, že to byl jiný obchod .....

• Odborný personál , velmi ochotný
    • Bohatý výběr zboží

Obchod mohu jen doporučit , zboží dodáno do druhého dne , bez jakýchkoliv problémů, mohu jen doporučit.
    V obchodě pracují profíci , jenž rozumí zboží které nabízejí.
    Spokojenost

• S takou aroganciou som sa nikdy nestretol

Objednal som si tovar v hodnote asi 150 eur, Ked neprisiel ani tovar ani mailova info o tom ze maju ci nemaju tovar cely ci nekompletny som si myslel ,ze zabudli na mna alebo nejakym sposobom nedostali objednavku tak som urobil este jednu v podobnej hodnote a zase stale nic tak som potom osobne zavolal na firmu a prislubili mi ze tovar dojde /platba bola urcena dobierkou
    Medzicasom mi prisiel dotaznik ako som spokojny s vybavenim objednavky, kde som napisal pravdu ,ze mi neprisiel
    Po case mi oznamili z Fy info ,ze mi rusia obe objednavky pretoze som dal negativnu recenziu.
    Tak namiesto toho aby napravili chybu si to este pohorsili a citam tu dost vela negativnych nazorov .

Asi si myslia ,ze su jediny na trhu,ale je to ich volba

Viliam

Dobrý den p. Vala
    Ne ,takto to nebolo , lžete a uvádíte nepravdivé informace, my jsme speciálka , máme zákazní kteří řekají na zboží i rok , a platí dopředu ,jelikož v tomto sortimentu je to někdy složité , neprodáváme rohlíky , pokud bychom prodávali rohlíky tak je máte ještě týž den.
    Vy jste provedl jednu objednávku a než jsme zboží stihli odeslat , jelokož některé zboží jsme museli naskladit přímo pro zákazníka , tak jste to jednoduše zrušil a provedl novou úplně na něco jiného , tak pardon takhle to nefunguje
    A dále Vy jste nevplnil do dotazníku , že Vám zboží zatím nedošlo , ale to že jste nespokojený se vším s komunikací , s délkou dodací lhuty , atd atd , měl jste počkat až zboží dojde ,zákaznící někteří čekají X krát déle a platí dopředu a nikdo se nerozčiluje tak jako Vy .
    Pokud už tedy tady píšete ,pište přesně tak jak to bylo a nezkreslujt situaci ve Váš prospěch.
    Bohužel ne každý zákazník je pro nás a my pro něj .
    Dále máme navedený sestém , pokud dá zákazník takovou recenzi ještě před dodáním zboží , systém automaticky obj., stornuje i pokud nám zůstane na skladě.
    Jsme s pozdravem.

Tady všichni vidíte co je to za pochybného psychopata,který uráží zákazníky,píše nepravdivé,urážlivé zprávy na svoji obhajobu.to všechno co píše se vůbec,ale vůbec nezakládá na pravdě je to jen ubožák,který nerozumí podnikáni a snaží se všemocně udržet aby nepadl na hubu.To že píše že to bylo jednou????Sto krát v minulosti žádost o zboží a ani jednou se vůbec nepokusil skontaktovat se se zákazníkem.Chorobné uvažování a myšlení tohoto obchodníka a lháře vypovídá úplně za vše.Nikomu tohoto člověka nedoporučuji i v tom nejhorším případě.Podívejte se na jeho odpovědi?všude se hájí,vymýšlí lživé nepravdivé odpovědi.Jenom moji známí s tímto deviantem měli už několikrát výstup.Přeji rychlý a brzký pád na držku!!!

Reakce obchodu ePuskohled.cz

Karle asi tak nějak vypadaly dotazy a to X krát zasebou , volání po pracovní době ,sms po pracovní době ....s tím co si dovolujeme neodpovídat okamžitě a ihned , bohužel nejde reagovat ihned .

,, Dobrý den,prosím pěkně zajímám se o rozkládací reflexní luk DRAKE ARCHERY ELITE DARK PHOENIX a mám o něho vážný zájem.Značka DRAKE ARCHERY poskytuje 10 letou záruku na všechny jejich luky.Platí to i u Vás a jak záruku v případě zlomení uplatnit?Chtěl jsem zakoupit v síle 30-40lb.Máte na to také náhradní ramena?Jaké prosím doporučujete šípy a jakou velikost?Pak bych udělal objednávku! Děkuji Karel.TEL:728959030.
    odpověděli jsme :
    Dobrý den , ¨
    Luk je dostupný v nátahu 45lb , ano 10letá záruka platí a šípy určitě Carbon nejlépe Easton Power Filght 30´´ spin 400
    Jsme s pozdravem.

a další e-mail Karla : Dobrý den,doufám,že podle recenzi a hodnocení při poškození,nebo zlomení při desetileté záruce na tento luk nebudou s vámi problémy.Jinak bych to musel řešit přes obchodní inspekci kde pracuje moje žena.Jak dlouhé mi tedy doporučujete ty šípy a můžete mi je přeposlat,které přesně mám vzít?Co je to za luk kdo to vyrábí?Není to zase nějaký šmejd z Číny???Máte nějaké zkušenosti s tímto lukem a můžete mi něco o něm sdělit?Jak se chová při střelbě?Je rychlý?Je klidný při výstřelu,nekope?Jaký je to typ luku na jakou orientaci?Je to lovecký luk,nebo rekreační,nebo na soutěže?Měl bych pak zájem,ale nechci žádnou záměnu nebo něco jiného co jsem o vás slyšel! Díky Karel.
    za chvíli další :

Dobrý den,a můžete mi to tedy zaslat?Jak dlouhé šípy k tomuto luku? Chtěl bych jich dvanáct.Daji se přikoupit i náhradní ramena silnější třeba 40,50lb?Děkuji a čekám na vaší odpověď.S pozdravem Karel.

Názor si pak může udělat každý sám.

Doručili ale nie v požadovanej kvalite. Tovar bol poškodený. na dotaz mi bolo odpovedané, že čo by som chcel za 50 eur.

Reakce obchodu ePuskohled.cz

Zboží nebylo poškozené a bylo v prvotřídní kvaitě , je to doměnka zákazníka, neevidujeme žádnou reklamaci
    Jednalo se o dětský luk + šípy + poštovné na SK , v dané cenové relaci nelze očekávat ale to asi každý pochopí že s tím nepůjde jít na olympiádu.
    Zákazník volal asi 10x psal , že luk je prohnutý, ano je to luk tak to bývá , a nejedná se o výrobní vadu ani není důvod k reklamaci , kntrolovali jsme dále všechny ostatní od tohoto typu a všechny jsou stejné.
    Ve své podstaťe jde o sklolaminatovou tyčovinu opatřenou rukojetí.
    I přesto jsme se domlouvali , že zboží zašle zpět ale zakázníkovi se nechtělo platit poštovné.
    Jsme s pozdravem.

Nikomu tohoto šmejda sprostého,nevychovaného,arogantního nedoporučuji.Je spoustu různých slušných prodejců,ale toto arogantní hovado nemá vůbec žádný zájem o kontakty se zákazníky.Toto co se děje v tomto státě už přechází meze a hlavně tito arogantní obchodníci.Hlupáci lidi,kteří tyto zmetky ještě podporují a živí!!!Žil jsem přes dvacet let v zahraničí a tam je zákazník pánem a klaní se mu k zemi.Tento arogantní človíček z Ostravy je sprostý v telefonu,nereaguje zákazníkům na jejich dotazy,ještě mě poslal do prdele.Takoví lidé a obchodníci by měli ukončit svoji činnost,jelikož toto není obchodník,ale hovado hovad!!!!

Reakce obchodu ePuskohled.cz

Zákazník byl evidentně pod vlivem alkoholu , velice těžce se s ním komunikovalo a na dotazy typu kdo to vyrábí a jestli to není šmejd z Číny , zodpověděli jsme mu asi 40otázek, požadoval extrémní rychlé vyřešení dotazu , zasílal sms po pracovní době a dožadoval se urgentních odpovědí ,vyměnili jsme si X e-mailu, jestli žil 20let v zahraníčí tak by měl vědět , že takto se nechová slušný člověk. Po tel., kontaktu byl velice sprostý.
    A to , že jsme na trhu již více než 15let znamená , že děláme věci dobře.

zboží neodpovídalo objednávce, místo kuší se 3 šípy byly dodány kuše s 3 korkovými zátkami a kuše byly jiné

Reakce obchodu ePuskohled.cz

p. Jiří Kvanka si u nás objednal 2ks dětské kuše , vzhledem k tomu , že byly se vyprodali jsme po tel., dohodě zaslali 2ks dětské kuše o trochu větší , původní byli na šipky ty druhé na korkové špunty.
    Taková byla tel., dohoda .

• Čekám už víc jak 10 dní

Dobrý den ,
    Jednalo se o pravítko na reflexní luk v černé barvě , bohužel jsme tuto barvu neměli a zboží jsme museli naskladnit z V.O. což chvíli trvá.
    Tak za kpl., se omlouváme.

Jedná se o velmi dobrý obchod.

Děkujeme.

Super pristup

• parada
    • parada

Děkujeme :)

• Široký sortiment, ceny.

Děkujeme :)

Ani po siedmich dňoch neviem čo je s mojou objednávkou!neviem mám zrušiť objednávku ,alebo nie?