• Žiadna komunikácia.

Jméno Jozef
    Příjmení Polubnak

Dobrý den ,
    Pslai jsme si , že tato reverzní kuše bude jako úplná novinka dostupná za cca. 14dní.

a za 15 let co fungujeme nám celá heuréka pojebaná može skočit na kokot

Priateľský personál, veľmi nápomocný, kvalitné produkty. Super

Děkujeme.

odradzam.Sprzedają towar którego nie maja na stanie.ja czekałem ponad 2 miesiace na bełty do kuszy.Dzwoniłem co jakis czas zeby sie przypomniec.Sprzedający bardzo niechetnie po 2 miesiacach wysłał mi moje bełty.ODRADZAM

Reakce obchodu ePuskohled.cz

Člověku, už to tady píšete 5x za sebou , pořád dookolo jak o červené punčošce, Twoje belty prostě nebyly , standartní zboží kterého jsou vždycky tuny na skladě se prostě vyprodalo a ani na velkoskladě nebyl ani kus , už jste nám vynadal do *editováno* do zlodějů do všeho možného , pak voláte když je dovolená vyhrožujete že nás to vyjde draho apod, tak trochu slušného chování.
    Zákazník si zakoupil kuši a 30 šípů , zaslali jsme mu kuši 10 šípů , 20ks jsme jakoby dlužili - už má zasláno , vzhledem k situaci která panuje šípy prostě nebyly nebylo nikde a nebylo možnost je dovézt , pak volal v týdnu kdy jsme měli celozávodní dovolenou , logicky byly tel., vypnuté a na e-maily nikdo neodpovídal , pišete už pátou negativní recenzi jako kdybycho chtěli někoho skrz 20 šípů opolupit , nemáme to zapotřebí.Někteří zákazníci platí zboží dopředu v 10kách tisíc korun a někdy je čekačka i 6měsíců.
    Pak tento člověk začal dělat fiktivní objednávky , jednu za druhou , nechápu .......
    ODRADZAM czesc.

• Žádné
    • Nemám zboží, obchod nekomunikuje

Máme dovolenou ,
    Všechny objednávky se budou vyřizovat od 13.6.2022 - logicky , tel., jsou vyplé a na e-maily nebude nikdo v době celozávodní dovolené odpovídat, jednoduché.

Karolinská 650/1, Karlín

a za 15 let co fungujeme nám celá pojebaná Heuréka muže se svými proklikyza 30,-Kč skočit na ocas a se svým hodnocení na google 25% at táhnou do prdele!

Kupiłem Vesuvit LC 2 opakowania po 1 kg.Punkt odbioru w Ostrawie nieczynny,pomimo podanych godzin otwarcia,tel kontaktowy niedostępny,po tygodniu włącza się poczta głosowa na chwilę.-nikt nie oddzwania.Zasługujecie na dużego bana!Zakup zrobiony 31.05.2022 -do 09.06.2022 zero kontaktu chyba odstąpię od zakupu /14 dni /.Krzysztof B. Ps a 2 kolegów chciało kupić kusze

Dobrý den ,
    Měli jsme dovolenou , proto nikdo nebyl k zastižení .

komunikace skoro žádná, telefon vypnutý, na adrese nikdo k zastižení...objednávka vytvořená před 10 dni, a výsledek žádný...

Dobrý den ,
    Měli jsme dovolenou , proto nikdo nebyl k zastižení .

Děkujeme

Po wydaniu z mojej strony poprzedniej opini sklep skontaktował się ze mną i wyjaśnione zostały wszystkie niejasności. W chwili obecnej czekam na przesyłkę, która wiem,że już do mnie jedzie.
    Całe nieporozumienie było wynikiem dużej ilości zamówień ze strony sklepu na czym uciepiała komunikacja sklep-klijent, klijent-sklep.

• Nie znam przyczyny anulowania zamówienia.
    • Sklep nie zwrócił mi pieniędzy

Reakce obchodu ePuskohled.cz

Toto není možne , recenze se nezakádá na pravdě.

ochota, vstřícnost

Objednávka byla jen na náhradní tětivu a né na 3D terčovci. Od objednávky se mi nikdo neozval, takže nevím na čem jsem, zda mám objednáno či né.

Dobrý den p.Voronič
    Máte u nás obj., na dobírku ze dne 26.4.2022 , tato Vám bude dodána do konce tohoto týdne , nejpozději .
    Náhradní tětiva pro kuši X-Bow RED HORNET
    Objednáno 454,55 Kč
    1 95,45 Kč 0,00 Kč 550,00 Kč
    Objednávka normálně běží , o 3D terčovnicipro Vás nemáme žádné info , pouze tětivu, budeme normálně zasílat.
    Jsme s pozdravem.

To ze dorucenie trvalo dlho , nie je podstatne. Podstatne je to, ze obchod absolutne nekomunikuje. Prisla mi faktura, ze balik je odoslany, ale neboli tam vsetky veci, co som objednal. Kontaktoval som obchod, samozrejme sa ospravedlnieli, ale ze urcite polozky nemozu zohnat. Nie aby najskor kontaktovali kupujuceho, a dohodli sa, ci suhlasi alebo na nejakych nahradach. Ale tak OK. Potom mi balik prisiel. No aj tak nebol kompletny. Objednal som, okrem ineho, aj 2 tetivy, v baliku bola len jedna. Znovu som kontaktoval obchod, tentoraz bez akejkolvek odozvy. Takze, uzivajte si tych 15 euro za nedodanu tetivu. S tymto obchodom som skoncil!

Dobrý den ,
    p.Pavol Kurinec , vzhledem k situaci která byla a to extrémní nárust objednávek , jsme bohužel nemšli kapacity tel. oslovovat jednotlivé zákázníky a objednávky jsme řešili na hranici našich možností.
    Situace byla přesně takové jak jse ji poslal , co se týčy chybějící tětivy , máte pravdu ta nebylo dodána , psal jste v e-mailu jestli pošleme peníze nebo tětivu , bohužel kolega na tento e-mail nestihl reagovat.
    Určitě , a to každý pochopí , že šlo o nedorozumění , stačilo si zavolat a domluvit se , v případě , že požadujete vrátit peníze poslat č.ů. , toto není loupež za bílého dne.
    Kolega se s Vámi spojí a situace se dořeší, je to drobnost.
    Jsme s pozdravem

Dobry dojazd do sklepu, jest gdzie zaparkować samochód.

Komunikácia bez spätnej väzby, už 2 týždne čakám na tovar a stále nič.

Dobrý den ,
    Vzhledem k současné situaci jenž panuje v Evropě (válka na Ukrajině ) se nám prodloužili dodávky zboží.
    Za kpl.se omlouváme

• 100% spokojnosť
    • Rýchle dodanie
    • Kvalita za dobrú cenu
    • Profesionálny personál
  • Objednane zbozi nemely a v e-shopu ho uvadely skladem...Po dotazu ,jak to vypada s objednavkou vam oznami, ze jim volal dodavatel ,ze zbozi neprijde...a ze jsou nuceni objednavku zrusit.Tato informace vyrcena ctvrty den po objednani ! Bez komentare....

Reakce obchodu ePuskohled.cz

Toto se opravdu stalo , jednalo se o dětskou pistolovou kuši vyráběnou na Tchaiwanu , vzhledem k velkému množství objednávek se dětská kuše opravdu vyprodala , a nové naskladnění, které nám bylo přislíbeno pak ,bohužel, vzhledem k současné situaci v dopravě nedorazilo včas, stav jsme již aktualizovali.
    Za klp., se omlouváme.