• Kvalitní zboží, dobré ceny , komunikace na úrovni.
    • V tomto e-shopu jsem nakupoval tuším po 6-té .
    • Žádný problém nikdy nebyl, jsem spokojený, zboží slouží už dva roky bez problému a myslím si že ještě spoustu dlouhých let bude..
    • Nic jsem nezaznamenal

Obchod proběhl v pořádku bez komplikací
    Tento eshop doporučuji

Děkujeme!

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Recenze byla odstraněna z důvodu vulgárního obsahu.

• Velký výběr zboží na e-shopu, který konkurence nemá.
    • Zatím žádné.

Nakupujte si kde chcete, tady mají asi největší výběr.

Děkujeme

• Nového koníčka ,hoby , sport , svobodu realizace osobnosti , radost uspokojení , relaxace
    • nejsem si vědom slabin

doporučení

Děkujeme.

Na strankach e-shopu "AKCE, SLEVA", objednate tovar, druhy den rano vam mailem potvrdi objednavku, zasielku odosielaju este v ten isty den, dalsi den vam volaju, ze cena je ina ("chyba v systemu") a treba doplatit, doma potom po kontrole obsahu zasielky zistite ze je tam iny tovar - hodne podobny tomu co ste objednali, avsak s horsimi parametrami (k tovaru bol original navod ktory to dokazuje), tvrdi vam vsak ze zaslali spravny tovar..., zhrnutie: skoda strateneho casu, jedna skusenost s tymto obchodom staci a preto aj po precitani viacerych recenzii od zakaznikov uz dalej neriesim - tento obchod nedoporucujem.

Reakce obchodu ePuskohled.cz

V systému eshopu vznikla chyba , jednalo se o kladkovou pistolovou kuši , zákazník si přiobjendal asi 10ks různých položek ke kuši a systém místo aby je přičítal tak je odečítal , bohužel toto jsme zjistili zpětně, zákazníka jsme žádali o zaslání zboží zpět , zatím bezůspěšně .

Jinak těch našvindlovaných recenzí od anonymů a nebo pořád ze stejné adresy od konkurence si nemusíte všímat.A to zboží nám laskavě zašlete zpět několikráte jsme Vám volali a vždy to položíte , děkuji.

• široký výběr, odbornost
    • není možno platit na prodejně kartou

Reakce obchodu ePuskohled.cz

Děkujeme , platbu kartou zvažujeme a v brzké době bude i tato možnost.

• Hodně zboží a možnost chatu s prodejcem

Vše perfektní ;)

Děkujeme.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Široké spektrum zboží
    • Nulová komunikace o stavu zboží / objednávky (u mě již 10 dní plus), lživý personál (dotazoval jsem se na zboží a i přesto, že mi bylo řečeno, že je skladem a fyzicky jej měl v ruce tomu tak nebylo), žádné informace o stavu zboží na skladě (např. skladem / u dodavatele atd.)

Na praktiky obchodu jsem byl upozorněn známým, který si objednal zboží skladem - přišlo po 2 měsících a několika urgování a ještě k tomu v jiné specifikaci a barvě (jednalo se o kladkový luk). Přesto jsem si objednal zboží, o kterém jsem nebyl nějak informován dokud jsem se neozval, byl jsem oklamán zaměstnancem (viz slabiny) a jednání druhého zaměstnance také nebylo hodné vztahu zákazníka / prodejce. Chyby dělá každý a rozhodně bych to tak nevnímal, pokud by obchod měl snahu o komunikaci a informovanosti svých zákazníků.

Reakce obchodu ePuskohled.cz

Dobrý den , po telefonu řešeno , ta první záležitost se týkala luku, zákazník si patrně obj. černý a po dohodě jsme zaslali CAMO , tato záležitost je stará více než rok .
    K té druhé věci , zákazník si objednal toulec na šípy pro luk na našem chatu jsme si ověřili dostupnost 2-3dny od objednání , v žádném případě jsme jej neměli fyzicky v ruce jinak bychom jej poslali , zákazník to špatně pochopil , jinak si to nedokáži vysvětlit , pak přišel druhy chat ( čili určitě né nulová komunikace) kdy jsme zákazníka na jeho dotaz informovali o delší dodací lhůtě a proč tomu tak je , s tím že a to cituji ,,Visitor 45069752
    10:49
    Dobrý den, můžu se Vás zeptat na stav objednávky pokud Vám dám její číslo ? Totiž dnes je to již 6 den a stále nemám žádné info o tom, co se děje nebo ne. Naposledy jsem se zde ptal a bylo mi řečeno, že max do 5 dní mám zboží doma - a k mé smůle je to dárek pro bratra, který má narozeniny v sobotu. Děkuji
    10:49
    Crossbow hunter se připojil.
    ***
    10:50
    dobrý den , spíš podle jména to najdu
    10:50
    ***
    10:54
    Omylem se mi povedlo zavřít stránku, tak doufám, že jsme stále v kontaktu.
    10:54
    tak bohužel , je to spec. zboží bude to trvat dýl , kolega Vás nechtěně mystifikoval , nikdo v Evropě to nemá musí se to stáhnout ....čili dle mého 10dní určitě ani největší distributor pro Evropu to nedrží skladem , asi se prodá pár kusů ročně u nás jste první za celou dobu trvání eshopu
    10:56
    Dobrá tedy, takže to bude později... Nic s tím neudělám a bohužel budu za troubu. Zeptám se, když už tedy přijde později, nestane se mi, že přijde v jiném vzoru / variantě ?
    11:00
    Ne nebudete za troubu , pokud to bratru takhle vysvětlíte jak to je , určitě Vám přijde to co jste si objednal ....., máme klienty kteří platí předem vysoké částky a ještě čekají 3 měsíce protože se to neda jinde koupit tak to v tomto oboru je
    11:01
    Nebojte dodání chápu a rozhodně s tím problém nemám, jen musím vymyslet alternativu než přijde držák šípů. Rozhodně mu ukáži co jsem objednal a proto jsem se chtěl ujistit, že přijde to co mu ukáži. Nicméně děkuji Vám za pomoc a nezbývá, než čekat až držák přijde.
    11:02
    o.k. mějte se
    11:02
    Nashle

• Ovela lacnejší tovar ako na iných stránkach

Ja som si presne objednávala pole dance tyč. Hladala som všade na internete a cena bola príliš vysoka, až som celkom náhodou narazila na stránku epuskohled.cz. Stránku som nepoznala ale skúsila som objednať a neolutovala som. Všetko prišlo v poriadku a rýchlo.A čo som bola prekvapená kvalita tovaru super. Som rada že som stránku našla, môžem len odporučiť! ;)

• Větší výběr zboží
    • Neudává, jestli je zboží skladem.
    • Dodá jen část objednávky (vezme si komplet peníze) a zbytek pošle později (na dobré slovo).
    • Dodavá jiné zboží než je odjednané (z 10ti věcí 2 špatné)
    • Vrácené zboží si nejsou schopni ani vyzvednout na poště (prodloužena doba uložení na poště z mé strany, ani zavolat na poštu nezvládli)

Horší eshop jsem nezažil, mají ještě 5 dnů, podle zákona, na vrácení peněz, pak jdu na ČOI a podávám trestní oznámení.

Reakce obchodu ePuskohled.cz

Dobry den, tady se sešlo vice nestastnych udalosti , zakaznik si obj.luk , ten byl jiz bohuzel vyprodany , pak druhy a stejna situace , bohuzel pri 4000polozkach jsme to nebyli schopni uhlidat , nakonec jsme podohode jelikoz zakaznik spechal vybrali luk jiny , u toho jako na potvoru byl jiny stred a jina ramena luk byl nepouzitelny , obj.jsme zaslali po dohode jen cast at zakaznik muze co nejdrive strilet , zbytek zbozi jsme slibili do tydne ani to se nam nepovedlo prislo to za cca. 10 dni , zakaznik byl pracovne mimo , na email reagoval za cca.5dni , luk a dalsi zbozi ktere nepotrebuje zaslal zpet, jelikoz jsem na dovolene po 5letech a zbozi zpet je zaslano postou doporucene na moje jmeno nejsem momentalne zbozi vyzvednout , nejdrive zitra , nasledne samozrejmne uhradime zpet plneni za vracene zbozi , tady se seslo nestesti za nestestim , a nestastna nahoda , za kompl.se omlouvame.

Heureka.cz ([email protected])

Výsledky dotazníku z Heureky - ePuskohled.cz

Dnes 12. 8. 2016, 12:26:04

Komu: [email protected]

g

Vážený obchodní partnere,
    zasíláme Vám výsledky dotazníku pro obchod ePuskohled.cz od zákazníka, který odpověděl následovně:

toto byl první nákup

Pondělí, 01. srpen v 19:21

Toto hodnocení se nezobrazí ve výpisu recenzí, protože uživatel nevyplnil textové hodnocení. Hodnocení je započítáno do celkového hodnocení obchodu.

S pozdravem Heureka.cz

• žádné skladové zásoby, vše na objednání ze zahraničí.

Reakce obchodu ePuskohled.cz

Dobrý den , zákazník si obj. vypouštěč , tento jsme prodali 1 ks ročně , pokusím se vysvětlit proč vše nedržíme skladem , prodej tohoto typu zboží má svá specifika , pokud by měl prodejce držet skladem jeden typ luku který má 8 barevných provedení , k tomu je levý nebo pravý , navíc má ve všech případech dvě různé délky nátahu tak je z jednoho typu luku bychom měli 32 kusů , žádný prodejce a to i největší distributor pro Evropu toto skladem nedrží , my skladové zásoby máme , samozřejmě že máme , držíme skladem základní a nejvíc prodávané zboží , pro to jsme nuceni objednávat méně obvyklé zboží u zahraničního dodavatele .
    Pochopil bych ,pokud by zákazník platil dopředu na účet a zboží by mu nedošlo , ale ani toto není ten případ , pak je ještě zajímavé , že kdo je spokojený dává plné kladné hodnocení tak toto se zde nezobrazí , čili zákazník nevyplní úplně vše Heuréka to samozřejmě započítává procentuálně , ale ten kdo je nespokojený si dá tu práci a vyplní vše , přesto všechno tento zákazník se zboží dočká zítra bude u nás a v út. u něj celkem cca. 10 dní , za kompl. se omlouváme

Heureka.cz ([email protected])

Výsledky dotazníku z Heureky - ePuskohled.cz

Dnes 12. 8. 2016, 12:26:04

Komu: [email protected]

g

toto byl první nákup

Pondělí, 01. srpen v 19:21

S pozdravem Heureka.cz

• Je jeden ze dvou, který nabízí dané zboží
    • Komunikace, délka dodání

Reakce obchodu ePuskohled.cz

Jednalo se o základku šípů , která je dlouhodobě vyprodána.Zákazníka jsme o tom informovali , kompl. se omlouváme.

nakupuji v něm pravidelně

známka 4.5 z 5.

Pondělí, 25. červenec v 12:12

S pozdravem Heureka.cz

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• inzeruje něco co není schopen dodat

Reakce obchodu ePuskohled.cz

Tak to nas mrzi, zrovna jsme aktualizovali zbozi

• :-)
    • ?

Reakce obchodu ePuskohled.cz

A tak tady se nám daří :) děkujeme

• amatéři

Koupil jsem si montáž na puškohled.
    Montáž dorazila, ale uplně jiná, která mi je k ničemu..

Zboží jsem poslal zpět, zatím mi peníze nevrátili..

Tady už si nikdy nic neobjednám. Vždy se nechám napálit od malých obchodů, s temi většími se to prostě srovnat nedá.

Jedním slovem katastrofa..

Dobrý den ,
    Zákazník si objednal montáž na 11mm lištu , vysokou , zaslali jsme montáž nízkou , cena cca. 120,-Kč , nemáme problém zákaznikovi zaslat zpět fin. plnění jakmile k nám dojde balíček zpět takto jsme se i dohodli , kdysi jsme začínali s optikama , od toho i náš název ale toto nás již neživí máme jiný sortiment zboží a doplňkový prodej optik a montáží ..něco máme ale né vše, za kompl. se amatéři omlouvají :)