• skvělé ceny
    • vstřícný přístup
    • spolehlivost v dodání (nikoliv termínu)
    • dodání a komunikace s některými pracovníky

Nákup zde obecně doporučuji, ale pokud je důležitý termín dodání, tak se omlouvám za negativní komentář. Pokud několikrát poprosím, aby odeslali zboží druhý den, tak jako to dělají vždy, tak i přes dvojí naléhání zboží odeslali až třetí den, kvůli jedné nepodstatné položce, na které jsem vůbec netrval (štítek se symbolem blesku). Těch "drobností" je více, často není zboží skladem a zakázka se pak nekonečně prodlužuje.

Reakce obchodu ELIMA.cz

Dobrý den, pane Popule! Děkujeme za Vaše nákupy a za odeslanou zpětnou vazbu, kterou použijeme pro zlepšení interních procesů. Omlouváme se za delší termín dodání. ELIMA.cz - Váš e-shop s elektroinstalačním materiálem

• neochota prodavačky i přes registraci mi nedala slevu na zboží na jiných e-shop lepší cena bez registrace

Reakce obchodu ELIMA.cz

Dobrý den, cena zakoupeného rozvaděče odpovídá naší cenové politice, to je prodávat zboží za dobré ceny. Můžete se spolehnout, že u nás koupíte originální výrobky firmy DCK, zboží je nové a vybavené přesně podle požadavků jednotlivých distribucí, včetně potřebných dokumentů. Rozvaděče jsou okamžitě dostupné i na prodejnách a nemusíte tak čekat, až Vám je dopravce, často poškozené, doveze. Prodávat výrobky alternativních výrobců kvůli cenovému dorovnání malých e-shopů nebudeme. ELIMA.cz

• Zboží je vedeno na stránkách obchodu jako aktuální, ale ve skutečnosti se muselo nejprve objednat z jiného skladu. Tím se dodání opozdilo o 8 dní. Info o nutnosti objednání byla podána až druhý den po objednání. Velmi neseriózní přístup.

Neaktuální nabídka není dobré vysvědčení obchodu. Vše ostatní vypadá v pořádku.

Reakce obchodu ELIMA.cz

Dobrý den, omlouváme se za potíže. Na výpisu více produktů se zobrazuje celková dostupnost zboží ve firmě. Na detailu konkrétního zboží je rozdělené, zda je zboží v e-shopu nebo na pobočkách. Toto rozdílné zobrazení může být zavádějící. V rámci dalšího ladění e-shopu necháme zobrazení dostupnosti upravit. Děkujeme za upozornění na problém! ELIMA.cz

Nedoporučuji, objednávka není ještě kompletní. Druhá objednávka katastrofa. Nemám na takové jednání čas.

Reakce obchodu ELIMA.cz

Dobrý den! Omlouváme se, ale poslední chybějící kabel nám výrobce stále nedodal. Kolegyně se s Vám spojí a domluví termín, alternativní zboží nebo zrušení nedodané části objednávky. ELIMA.cz

• Perfektní rychlé dodání na odběrné místo.

Neskutečně nepřehledné stránky, ve starém e schopu se hledalo v pohodě, tady nepřehlednost a zmatek. Raději už nakupuji jinde a tady jen drobnosti co se mi povedou najít.

Reakce obchodu ELIMA.cz

Dobrý den! Mrzí nás, že nejste s e-shopem spokojený. Také nás netěší jeho stav. Na nápravě dodavatel e-shopu pracuje. V nejbližších dnech bude k dispozici nové verze, která snad odstraní největší nedostatky v procházení katalogu. ELIMA.cz - Váš e-shop s elektroinstalačním materiálem

• Zboží stále nedorazilo.

Reakce obchodu ELIMA.cz

Dobrý den! Omlouváme se za zdržení, způsobené tím, že dodavatel stále odkládal dodací termín objednaného zboží. V současné době pro Vás máme vše naskladněné a kolegyně Vám zašlou informace o odeslání. ELIMA.cz - Váš e-shop s elektroinstalačním materiálem

• Dobré ceny a velký výběr produktů Abb skladem
    • Nejhorší hledání v novém e shopu s jakým jsem se kdy setkal

V Elimě nakupuji elektromateriál již spoustu let,ale po jejich upgradu e shopu je to děs.Nelogické hledání položek ve kterém se nevyzná ani paní ve skladu po telefoním doobjednání materiálu.

Reakce obchodu ELIMA.cz

Dobrý den! Děkujeme za Vaše nákupy. Na funkcích novém e-shopu stále pracujeme a vyhledávání určitě vylepšíme. ELIMA.cz - Váš e-shop s elektroinstalačním materiálem

U snímače chybělo druhé čidlo teploty,musel jsem tedy sehnat a objednat druhé ćidlo teploty.

Reakce obchodu ELIMA.cz

Dobrý den! Pokud v balení výrobku cokoliv chybělo, obráťte na naše reklamační oddělení, které tyto případy umí snadno vyřešit. ELIMA.cz - Váš e-shop s elektroinstalačním materiálem

Technické údaje byly ve skutečnosti jiné než popis v eshopu.

Reakce obchodu ELIMA.cz

Dobrý den! Omlouváme se, ale popisy výrobků přebíráme od dodavatelů. Pokud Vám výrobek nevyhovuje, obraťte se prosím na naše reklamační oddělení, které snadno zařídí vrácení nebo výměnu. ELIMA.cz - Váš e-shop s elektroinstalačním materiálem

Zboží mám objednáno již více než měsíc a doposud nedorazilo!!!

Reakce obchodu ELIMA.cz

Dobrý den! Objednaný výrobek nám výrobce stále nedodal. Kolegové Vás budou kontaktovat, abychom se s Vámi dohodli na dalším postupu. Omlouváme se za pomalou komunikaci, bohužel i nás postihly covidové potíže. ELIMA.cz

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Nakupuji zde už dlouho dobu. Dříve vše v pořádku. Bohužel poslední cca 3 roky u téměř všech objednávek nedodrží dodací lhůtu. Zpravidla vybírám zboží skaldem a oni mi po koupi odpoví, že vše skladem není, že to bude trvat 7dnů. Nakonec jsou však z 1 týdne 3. Ostuda. Asi čas změnit dodavatele. Tyto praktiky "zboží skladem", i když to není pravda, bohužel začaly používat i dříve seriozní obchody.

Reakce obchodu ELIMA.cz

Dobrý den! Děkujeme za Vaše nákupy a dosavadní důvěru. Mrzí nás Vaše zklamání z prodlužování termínů, ale v současné době u řady dodavatelů a výrobců dochází ke zhoršování kvality dodávek zboží, které bohužel nemůžeme příliš ovlivnit. Odkládání termínů dodání se aspoň snažíme maximálně vykomunikovat, aby se zákazníci mohli rozhodnout, zda si na zboží počkají nebo objednávku zruší. Žádné praktiky "zboží skladem" nepoužíváme. Zobrazovaná množství jsou na e-shop pravidelně synchronizována z našeho informačního systému. ELIMA.cz - Váš e-shop s elektroinstalačním materiálem

• Neschopnost. Chápu, že může dojít ke zpoždění, ale co nějaká omluva, která by přišla sama bez mého dotazu

Myslím, že z předchozího je to jasné

Reakce obchodu ELIMA.cz

Dobrý den, pane Pleticho! O delší lhůtě dodání od dodavatele z Německa jsme Vás informovali již při přijetí objednávky. O prodložení lhůty dodání jsme Vás informovali e-mailem 01.11.2021, kdy bylo zřejmé, že dojde ke zpoždění dodávky. Se zahraničním dodavatelem stále komunikujeme, ale ani on není schopen sdělit přesný termín dodání. Bohužel v současné době, kdy jsou poškozené dodavatelské řetězce a přetížené dopravní trasy, není možné z pozice obchodníka lhůtu dodání ovlivnit. ELIMA.cz

Dodán jiný typ zářivek, než byl objednán. Byl však zabalen v originál obalech.

Reakce obchodu ELIMA.cz

Dobrý den! Při expedici nekontrolujeme jaké zboží je v originálních obalech zabaleno. V případě nespokojenosti s dodávkou se prosím obraťte na naše reklamační oddělení, které všechny problémy hravě vyřeší. ELIMA.cz

• uvádí zboží na skladě, ale za 5 dnů oznámí, že jej budou objednávaz

Reakce obchodu ELIMA.cz

Dobrý den! Jak jsme Vás hned v pondělí informovali, na vykrytí Vaší sobotní objednávky chyběla jedna rozvodnice. Omlouváme se, ale z technických důvodů dochází k synchronizaci množství skladem na e-shopu 1x za hodinu. I když máme velké skladové zásoby, bohužel v této chvíli došlo k tomu, že Vámi vybraný výrobek někdo jiný vykoupil. O zpoždění dodávky jsme Vás informovali a slíbený termín dodání dodrželi. ELIMA.cz

Už je to 14 dní a zboží nepřišlo a ani obchod nekomunikuje. Stačil by i jediný mail že se objednávka opozdí.

Reakce obchodu ELIMA.cz

Dobrý den! Omlouváme se, objednané výrobky dnes přišly a hned je odesíláme. O 14 denní lhůtě dodání jsme Vás informovali. Podle potvrzení výrobce to vypadalo, že tento termín stihneme. Bohužel došlo někde na trase ke zdržení. ELIMA.cz

- 16.4. jsem objednal zboží, obratem jsem na e-mail obdržel zprávu, že objednávka byla přijata,
    - 19.4. jsem obdržel opět zprávu, že objednávka je ve stavu zpracování a bude doručena do 10 dnů, k odebrání zboží budu informován,
    - do dnešního dne 1.5. jsem žádnou informaci neobdržel, takže objednané zboží stále nemám, naopak k mému údivu jsem byl vyzván k ohodnocení obchodu a objednaného zboží,
    - zboží nemohu ohodnotit, protože ho nemám,
    - jak ohodnotit obchod? Snad není ani nutné komentovat

Reakce obchodu ELIMA.cz

Dobrý den! Omlouváme se za zdržení, ale dodavatel dodal zvonek až 3.5.2021. Žádost o hodnocení odesílá naším jménem Heureka automaticky po 10 dnech po objednání a my to nemůžeme nijak ovlivnit. ELIMA.cz

• rychlost vyřízení a dodání objednávky

Reakce obchodu ELIMA.cz

Dobrý den! Děkujeme za Váš nákup, nerozumíme však nedoporučení našeho obchodu. Doufáme, že jde pouze o překliknutí. V případě problémů se na nás neváhejte obrátit. ELIMA.cz - Váš e-shop s elektroinstalačním materiálem

dodací lhuta 14dní nakonec prodloužena na 2 měsíce a to je opravdu moc

Reakce obchodu ELIMA.cz

Dobrý den! Omlouváme se, ale požadovaná oblouková ochrana nebyla ve skladu výrobce v ČR k dispozici a výrobce ji objednal u své zahraniční pobočky. Vzhledem k tomu, že jste objednávku odeslal 24.1., tak sice výrobek nestihne dodat do 14 dní, ale určitě to nebude 2 měsíce. ELIMA.cz

Špatná komunikace s obchodem. Dlouhé čekání na dodání objednávky (cca 2 týdny). Bylo nutné několikrát telefonicky urgovat.

Reakce obchodu ELIMA.cz

Dobrý den! Omlouváme se za delší lhůtu dodání zakázkového svítidla, na kterou jsme upozorňovali již při potvrzování objednávky. Dodací dobu na straně výrobce bohužel výrazně ovlivňují současná proticovidová opatření. ELIMA.cz - Váš e-shop s elektroinstalačním materiálem