• velký výběr a brzké doručení, jinak dobrý personál při osobním nákupu

• Široký sortiment, rychle zaslání.

Reakce obchodu ELIMA.cz

Dobrý den! Děkujeme za Váš nákup, 100% hodnocení a doporučení. ELIMA.cz - Váš e-shop s elektroinstalačním materiálem

• ok

• skvělé ceny
    • vstřícný přístup
    • spolehlivost v dodání (nikoliv termínu)
    • dodání a komunikace s některými pracovníky

Nákup zde obecně doporučuji, ale pokud je důležitý termín dodání, tak se omlouvám za negativní komentář. Pokud několikrát poprosím, aby odeslali zboží druhý den, tak jako to dělají vždy, tak i přes dvojí naléhání zboží odeslali až třetí den, kvůli jedné nepodstatné položce, na které jsem vůbec netrval (štítek se symbolem blesku). Těch "drobností" je více, často není zboží skladem a zakázka se pak nekonečně prodlužuje.

Reakce obchodu ELIMA.cz

Dobrý den, pane Popule! Děkujeme za Vaše nákupy a za odeslanou zpětnou vazbu, kterou použijeme pro zlepšení interních procesů. Omlouváme se za delší termín dodání. ELIMA.cz - Váš e-shop s elektroinstalačním materiálem

• ochota,

Velice rychlé doručení
    Velice rychlé vyřízení
    Kvalitní produkty
    Všem doporučuji

Reakce obchodu ELIMA.cz

Široký sortiment zboží, maximálně ochotná obsluha.
    Na e-shopu nebyl uvedený materál dostupný v prodejně Děčín, dle obsluhy na skladě ho mají.

Reakce obchodu ELIMA.cz

Dobrý den! Děkujeme za Váš nákup, 100% hodnocení a doporučení. Zobrazování dostupnosti v e-shopu ověříme. ELIMA.cz - Váš e-shop s elektroinstalačním materiálem

• Perfektní rychlé jednání

• rychlé vyřízení objednávky
    • vstřícnost a ochota

Příznivá cena!, dobrá komunikace

• Vše ok

super funguje

Reakce obchodu ELIMA.cz

Dobrý den! Děkujeme za Váš nákup, 100% hodnocení a super doporučení. ELIMA.cz - Váš e-shop s elektroinstalačním materiálem

• Je v místě mého bydliště v dosahu městské dopravy a je s nimi dobrá spolupráce.
    • Zatím žádná není

Reakce obchodu ELIMA.cz

Dobrý den! Děkujeme za Vaše nákupy, 100% hodnocení a doporučení. Jsme rádi, že se Vám u nás dobře nakupuje. ELIMA.cz - Váš e-shop s elektroinstalačním materiálem

Maximální spokojenost s objednáváním zboží i velice ochotnou obsluhou.

Reakce obchodu ELIMA.cz

• Přehledný web s intuitivním vyhledáváním.

Výborný obchod se skvělou nabídkou a příjemnou obsluhou.

Již opakovaně bez problémů...doporučuji

• Přímá komunikace
    • Žádné problémy s zbožím vše připraveno
    • Jedině kupuji od Elimi

Reakce obchodu ELIMA.cz

Dobrý den! Děkujeme za Vaše nákupy, skvělé hodnocení a doporučení. Jsme rádi, že se Vám u nás dobře nakupuje. ELIMA.cz - Váš e-shop s elektroinstalačním materiálem

s obchodem spolupracuji již 10let a zatím jsem nad míru spokojen

Reakce obchodu ELIMA.cz

Dobrý den! Děkujeme za Vaše nákupy, kladné hodnocení a doporučení. Jsme rádi, že jste s našimi službami spokojený. ELIMA.cz - Váš e-shop s elektroinstalačním materiálem