• neseriozní jednání v případě reklamace/vrácení/výměny zboží

Shodné negativní zkušenosti jako spousta dalších, stejný scénář. Zboží po dohodě vráceno zpět, po 3/4 roce nemám ani zboží, ani peníze. Ne emaily nereagují, po telefonu jen plané sliby.

• -Komunikace
    • -Při platbě předem na účet bezproblémů a rychle vrátili peníze zpět na můj účet
    • -neaktuální nabídka

Kdyby zboží dorazilo obchod bych doporučil.

• Obchod nedoporučuji!!!!!!!!
    • Jen že vše zjistí, pán do telefonu se chová slušně, ale pak je vše jinak.

Nekupujte zde!!!!!!!!!!

• Komunikace a řešení problémů

Jde o sdílený eshop eD kdy prodejce defakto nic neřeší. Ceny jsou nastavené na VOC, takže zajímavé. Nicméně, první nákup, první problém. K dodanému CPU měl být kupón na hru, dárek od AMD. Kupón byl propadlý a řešení v nedohlednu. Prodejce si poprvé vyžádal komunikaci s AMD a pak už přestal reagovat. 3tí týden a ani po urgenci žádná reakce. Nedokážu si představit řešit skutečnou vadu na výrobku.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Se zbožím nepřišla faktura a ani po 3 urgencích a telefonickém slibu měsíc od nákupu fakturu nezaslali. Z recenzí je vidět, že nejsem jediný a podobnou zkušenost má více zákazníků.

Nedoporučuji. Zboží sice došlo v pořádku, ale se zbožím ani na mail nepřišla faktura.Ani po 3 urgencích a telefonickém slibu měsíc od nákupu fakturu nezaslali. Z recenzí je vidět, že nejsem jediný a podobnou zkušenost má více zákazníků.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Zakoupený telefon bohužel vykazoval provozní nedostatky v reproduktoru (chrastění) i další, proto jsem v zákonné lhůtě 14 dnů zaslala zboží zpět prodejci a odstoupila od smlouvy. Bohužel ani po dvou měsících e-mailové a telefonické "domluvy" jsem se nedočkala vrácení peněz za zboží.
    Z tohoto důvodu obchod nedoporučuji a prosím další zájemce o nákup v něm o zvážení jiných nabýdek.

• Žádné
    • špatná komunikace nevyřízené reklamace

Nedoporučil bych ho mám tam reklamaci 3/4 roku a doposud nebyla vyřízená ,aji co se týče obědnávky.

• Dobrá cena
    • rychlé doručení
    • mizerná komunikace při vrácení zboží
    • refundace do 14 dní (dle obch. podmínek) trvá již 36 dní, peníze stále nemám

Před měsícem a půl jsem vrátil zboží v souladu s obchodními podmínkami. Za tu dobu jsem poslal několik mailů a volal zhruba 6x. Pán na telefonu mi pokaždé sdělil, že refundaci zpracuje, 4 po sobě následující týdny jsem vždy slyšel "do konce týdne to máte na účtu". Na maily nereagují vůbec. Peníze stále nemám.

Jak řekl pán na telefonu, prioritou jsou nakupující zákazníci - pokud jste si tedy 100% jisti, že nebudete muset zboží vrátit, budete spokojeni.
    Pokud budete zboží muset vrátit, připravte si pevné nervy - budou vám lhát a ignorovat vás.

• webové stránky
    • komunikace
    • operativnost

První problém byl při objednávání zboží (horší webové stránky)
    Doručení zboží - OK
    Nedorazila faktura - několikrát jsem do obchodu volal a slibovali a slibovali, ale fakturu do dneška nemám.

Mobil dorazil nefunkční .Po telefonické domluvě říkali,že pošlou kurýra .pak chtěli at ho pošlu reklamaci jsem odmítla stím,že požaduji výměnu za nový.Nakonec jsem odstoupila od kupní smlouvy.Tak doufám,že pošlou zpět peníze.mají na to ještě 5 dní.Zatím nepřišel ani mail.

• Ani po měsíci po dodání zboží a telefonické, emailové urgenci jsem neobrdžel fakturu.

• dobré ceny
    • rychlé vyřízení objednávky
    • obchod nevystavuje faktury! Fakturu se mi z nich podařilo dostat asi po třech týdnech (2 telefonáty, 2 emaily, 1 SMS)
    • špatná komunikace! Na výše zmíněné emaily jsem nedostal vůbec žádnou odpověď. Pevná linka uvedená na stránkách nefunguje.
    • prý jsou problémy i při vracení zboží a reklamacích (nemám osobní zkušenost)

• Lžou

Jestli nic nechcete tak si to tam objednejte. Stejně nic neposlou.

Reakce obchodu electromix.cz

Hodnocení je neobjektivní. Objednal jste si výprodejové zboží, které již nebylo skladem. Systém Vás o nedostupnosti produktu při vytváření objednávky řádně na tuto skutečnost upozornil. Naším obchodníkem jste byl také neprodleně telefonicky informován a seznámen, že se jedná o vyřazenou položku, kterou bohužel nelze doobjednat.

Objednal jsem EU telefon, ale přišla nabíječka co není kompatibilní s naší el zásuvkou EU. Takže ten AC ADAPTER můžu hodit do koše, a používat od starého telefonu co má ale jiné hodnoty. Takže si zničím časem baterku. Teď už je to jedno, ale prodejce nikde neuvádí jakou nabíječku pošle. Na EBAY prodavají AC ADAPTEC EU A ČÍNA AC. Nejspíš to tam špatně objednali.

Reakce obchodu electromix.cz

Recenze nesouvisí s objednávkou realizovanou v našem obchodu. Hodnocení je neobjektivní a uvedené tvrzení nepravdivé. V nabídce máme pouze telefony z české distribuce, nikoliv z EU. Zákazník od nás obdržel zboží v deklarovaných termínech a v naprostém pořádku. Do dnešního dne na dodané zboží neevidujeme od zákazníka žádnou přímou stížnost na kvalitu dodaných dvou kusů stejných telefonů.

• Cena zboží
    • V balíčku nebyla přiložena faktura a obchod s námi ani nekomunikuje.

Reakce obchodu electromix.cz

Naším prvořadým cílem je rychlé dodání zboží i u platby předem. Proto v případě platby předem bankovním převodem je faktura (daňový doklad) zasílána elektronicky e-mailem. Zákazník obdržel doklad elektronicky (e-mailem) v zákonném termínu.

• Žadné
    • Že nikdo neni schopnej zavolat když nepřijde balik to dáného terminu a stale musím utracet kredit a volat ja

Absoultně žadna dobra komunita takže v žadnem pipadě už u vás nic nekoupím

Reakce obchodu electromix.cz

Hodnocení je neobjektivní a uvedené tvrzení nepravdivé. Objednávka byla zákazníkem vytvořena v neděli 8.2.2015 a odeslána dobírkou PPL v pondělí 9.2.2015. Zákazník zboží převzal již v úterý 10.2.2015 ve 13:18 hodin. Objednávka byla doručena v deklarovaných termínech.

• Rychlost vyřízení a doručení objednávky
    • Zboží jsem vrátil (odstoupil od smlouvy), do dnešního dne jsem neobržel peníze zpět. Obchod vůbec nereagoval na písemné odstoupení od smlouvy. Při telefonických hovorech vždy slíbí, že druhý den budu mít peníze na účtě, toto už trvá již měsíc. Peníze stále nemám. Zboží neobsahovalo český návod.

Obchod sice rychle prodá a doručí zboží. Při vyřizování odstoupení od smlouvy je naprosto nespolehlivý a neseriózní, v podstatě nekomunikuje. Zákazník je musí sám neustále ´uhánět´, bohužel bezvýsledně - peníze stále nemám. V žádném případě bych nedoporučil ostatním zákazníkům.

Měsíc čekám na peníze za vrácené zboží.