• 0

Vracím se k svému příspěvku z října 2016. Dva roky jsem po podání žaloby čekal než proběhl soud!! Nakonec soudkyně dala za pravdu mně. Nevím jak dopadne zbytek- vrácení peněz atd, ale p. Maslo konečně mizí z mé mysli. Arogantní lživé jednání bylo zatím poraženo. Vyhněte se tomuto shopu - má maslo na hlavě. Držím všem podvedeným palce. Lubl

• Tak jak jsem si přečetl reakci jiného podvedeného člověka tady u té společnosti tak i mě napsali že do MT vnikla neznámá kapalina a že opravu neuznávají vidím že to ani nerozdělali napsali protokol a poslali to zpět.Podvodná firma bacha na ně už nikdy víc.

PODVODNÁ FIRMA

• vše

Jako mnoho dalších negativních recenzí (od května 2015 není jediná pozitivní recenze) se připojuji k řadě těch se špatnými zkušenostmi s p. Maslo. Arogance a neochota. Posláno trestní oznámení před dvěma měsíci, takže dlouhé čekání ... Ostatním držím palce

• -
    • Moje reklamaci MT THL5000 byla zamítnuta z důvodů identifikace vniknutí neznámé látky do telefonu. Fakticky, ale MT pouze nenabíjel. Po neuznané reklamaci jsem MT zanesl do opravy, kde pouze propájeli mikro USB konektor do desky a bylo po závadě. Telefon dále funkční.

Běžte raději kopat brambory, tam, snad, méně uškodíte. Už nikdy více.

• neseriozní jednání v případě reklamace/vrácení/výměny zboží

Shodné negativní zkušenosti jako spousta dalších, stejný scénář. Zboží po dohodě vráceno zpět, po 3/4 roce nemám ani zboží, ani peníze. Ne emaily nereagují, po telefonu jen plané sliby.

• NIC
    • Na tohoto "obchodník" pana Masla z Brna podávám trestní oznámení ponechal si peníze za reklamované zboří několik tisíc Jo a posílám na něj finanční kontrolu at si sním udělají už konečně pořádek

POKUD NECHCETE PŘIJÍT O PRACHY TAK U TOHOTO "ČLOVĚKA" NIC NEKUPUJET.

• Přišel ale s Čínskou nabiječkou.
    • Čínská nabiječkou, telefon po týdnů K.O. jak to tady procházím tak nemá cenu reklamovat

Zmrdi

• U tohoto obchodu platí, že zákazník je až na posledním místě. Při vyřizování reklamací nerespektují Obchodní zákoník ČR a spoléhají na to, že se kupujícímu nevyplatí řešení soudní cestou.

DŮRAZNĚ NEDOPORUČUJI!!!

• Mám podobnou zkušenost jako mnoho jiných zákazníků tohoto šmelinářství.
    • Objednané zboží dorazilo vážně poškozené - očividně již před odesláním, po žádosti o výměnu nebo vrácení peněz otřesná komunikace a potom už jen lži.
    • Peníze ani zboží jsem nedostal.

Máte-li zdraví rozum přečtěte si zkušenosti ostatních a NIC TU NEKUPUJTE!

• Nedoporučuji vůbec nakupovat!!!

Po dvou měsících kdy jsem neustále volal do obchodu a kdy jsem stále poslouchal nějaké žvásty od zaměstnance tak jsem včera dostal peníze na účet. Ale to jsem jim dal už poslední možnost je vrátit. Jinak bych do Brna jel osobně a rozhodně bych příjemnej nebyl a peníze si prostě vzal. Obchod je katastrofa. Nechal bych ho ihned zrušit. Myslím, že pár lidí vzdá to se dohadovat. Já takový nejsem a nenechám si srát na hlavu.

• Katastrofální komunikace - vyřizování reklamace trvalo 3 měsíce od zaslání výdejky ze servisu !
    • Důrazně nedoporučuji !!!

Katastrofa !!!

• Již půl roku řeším reklamaci telefonu, předáno vyjádření servisu o neopravitelnosti, ze začátku nereagovali na telefony ani maily, poslední dobou, když se dovolám dvakrát týdně mi slibují, že už to bude brzo vyřízeno a že to prověří atd. Několikrát mě žádali o znovu zaslání mailem, na který stejně neodpověděli.

Pokud nebudete muset řešit vrácení zboží nebo reklamaci, tak asi nebude problém, ale díky celkovému jednání a lžím, kterými mě zásobují každý týden, tento obchod zásadně nedoporučuji.

Nedoporučuji! Vyřizuji reklamaci a není snaha to dořešit. Celou věc jsem dnes 24.6. 2015 předal Obchodní inspekci.

• Zboží dodáno, tot vše ze slušnosti toho obchodu!!!!!!!
    • Jakákoliv komunikace bez odezvy, emaily ani nezkoušejte, pokud se dovoláte slyšíte jen sliby.Konkrétně jsem reklamoval telefon DOOGEE DG580, po 30dnech nevyřízení reklamace jsem požadoval vrácení peněz, kdy mi bylo sděleno že telefon je neopravitelný a vystaví mi dobropis.Bohužel do dnešního dne NIC!!!!!!!
    • V tomto obchodě už NIKDY víc a nikdy nic.

RUCE PRYČ,ANI TO NEZKOUŠEJTE SI ZDE NĚCO OBJEDNÁVAT. JSOU TO UKÁZKOVÝ "ŠMEJDI"

• strašná komunikace pořád jen slibují doručení peněz po 2 měsících se nic nekoná.
    • Jen výmluvy že je někdo nemocný atd.
    • Rozhodně nedoporučuji strašné jednání předán podnět na ČOI

Hrůza !!!!!

• -Komunikace
    • -Při platbě předem na účet bezproblémů a rychle vrátili peníze zpět na můj účet
    • -neaktuální nabídka

Kdyby zboží dorazilo obchod bych doporučil.

• Ultrarychlost dodani.
    • Obchod nedoporučuji!!!!!!!!
    • Jen že vše zjistí, pán do telefonu se chová slušně, ale pak je vše jinak.

Nekupujte zde!!!!!!!!!!

• super ceny

všem doporučuji

• levná cena
    • bohužel obchod vůbec nekomunikuje, v lhůtě 14 dnů jsem vrátil zboží, a po měsíci a půl stále žádná odezva od obchodu, peníze nikde a žádné vyjádření. V tomto obchodně už nikdy nic nenakoupím

Nespokojenost