• Dodání zboží v termínu.
    • V případě řešení reklamaci či jiných problému, naprostá neserioznost.
    • Prodejce neodpovídá na mejly.
    • Prodejce nevyvíjí jakoukoli znatelnou snahu problém řešit, do všeho ho musíte tlačit.
    • Velký počet dalších negativních zkušeností při řešení jakýchkoliv nesrovnalostí - viz záložka DISKUZE.
    • Jakýkoliv nákup u prodejce rozhodně nedoporučuji!!!

Objednání a dodání zboží má prodejce ještě docela v pořádku. Jakmile však s prodejcem chcete řešit jakoukoliv nesrovnalost tak se to stává noční můrou! Když se Vám podaří s ním spojit tak neustále jen slibuje, že příští týden to již bude (za týden říká to samé), na mejly neodpovídá (ani na jeden jediný) když mi slíbili, že mi zavolají tak se také tak nestalo. Pokud se Vám podaří z nich dostat peníze, tak jedině se značným zpožděním po zákonné lhůtě a to pouze když to dojde do bodu kdy již jdete za právníkem sepsat právní žalobu a máte připravenou stížnost na ČOI.
    Tuto zkušenost nemám jen já - podívejte se na záložku diskuzí a uděláte si jasný obraz.
    Jakýkoliv nákup u prodejce rozhodně nedoporučuji!!!

• možnost osobního odběru
    • dobrá cena

bezvadná komunikace s obchodem
    informace o aktuálním stavu objednávky e-mailem
    bezprobémový osobní odběr zboží

• Ochota - poslali po domluvě zboží ihned po objednání.

• Komunikace a řešení problémů

Jde o sdílený eshop eD kdy prodejce defakto nic neřeší. Ceny jsou nastavené na VOC, takže zajímavé. Nicméně, první nákup, první problém. K dodanému CPU měl být kupón na hru, dárek od AMD. Kupón byl propadlý a řešení v nedohlednu. Prodejce si poprvé vyžádal komunikaci s AMD a pak už přestal reagovat. 3tí týden a ani po urgenci žádná reakce. Nedokážu si představit řešit skutečnou vadu na výrobku.

• Vstricny přístup a vrela ochoto, nadstandardní komunikace se zákazníkem.
    • PPL

Excelentni

• Najnižšia cena a poštovné zadarmo.
    • O stave objednávky podrobne informujú emailom.
    • Na eshope je odkaz priamo na sledovanie zásielky.
    • Adresu pre PPL nalepili na spodnú stranu škatule, vodič ju nevedel nájsť a zásielku mi preto doručili až o týždeň.

Tovar som kupoval v ČR.
    S obchodom som nemal žiadne problémy, zdržanie zásielky je skôr chyba zo strany PPL.
    Po doručení prišla faktúra na mail (scan v pdf).

OK

Zboží dorazilo v pořádku, jen mi z obchodu napsali, že dorazí ve čtvrtek a to samé mi napsala pošta a zboží dorazilo až v pátek...

• Dobrou cenu a dostatek informací k výrobku
  • Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Se zbožím nepřišla faktura a ani po 3 urgencích a telefonickém slibu měsíc od nákupu fakturu nezaslali. Z recenzí je vidět, že nejsem jediný a podobnou zkušenost má více zákazníků.

Nedoporučuji. Zboží sice došlo v pořádku, ale se zbožím ani na mail nepřišla faktura.Ani po 3 urgencích a telefonickém slibu měsíc od nákupu fakturu nezaslali. Z recenzí je vidět, že nejsem jediný a podobnou zkušenost má více zákazníků.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Vše OK.

• Žádné

Vše v pořádku
    Ceny slušné

Zakoupený telefon bohužel vykazoval provozní nedostatky v reproduktoru (chrastění) i další, proto jsem v zákonné lhůtě 14 dnů zaslala zboží zpět prodejci a odstoupila od smlouvy. Bohužel ani po dvou měsících e-mailové a telefonické "domluvy" jsem se nedočkala vrácení peněz za zboží.
    Z tohoto důvodu obchod nedoporučuji a prosím další zájemce o nákup v něm o zvážení jiných nabýdek.

• Žádné
    • špatná komunikace nevyřízené reklamace

Nedoporučil bych ho mám tam reklamaci 3/4 roku a doposud nebyla vyřízená ,aji co se týče obědnávky.

• Perfektní přístup, zboží dodali po objednávce v podvečer ještě druhý den.

• Výborné, lidé z této firmy mi volaly ohledně upřesnění objednávky. Oceňuji tenhle přístup.

• Dobrá cena
    • rychlé doručení
    • mizerná komunikace při vrácení zboží
    • refundace do 14 dní (dle obch. podmínek) trvá již 36 dní, peníze stále nemám

Před měsícem a půl jsem vrátil zboží v souladu s obchodními podmínkami. Za tu dobu jsem poslal několik mailů a volal zhruba 6x. Pán na telefonu mi pokaždé sdělil, že refundaci zpracuje, 4 po sobě následující týdny jsem vždy slyšel "do konce týdne to máte na účtu". Na maily nereagují vůbec. Peníze stále nemám.

Jak řekl pán na telefonu, prioritou jsou nakupující zákazníci - pokud jste si tedy 100% jisti, že nebudete muset zboží vrátit, budete spokojeni.
    Pokud budete zboží muset vrátit, připravte si pevné nervy - budou vám lhát a ignorovat vás.

• Cena nižší než v jiných obchodech internetových
    • Komunikace vůbec žádná, psal jsem dva dotazy na zboží, ani jeden nezodpovězen.

Zboží dorazí v pořádku, ceny výborné, pokud nechcete něco řešit a dotazovat se, doporučuji tento obchod.