• zboží mi ještě nedorazilo, objednávka čeká na zpracování ! od 27.4.2024
  • Na objednávku čekám už 14 dní a stále nic, včetně informace od obchodu, že se objednávka zpozdí.

• přišlo mi, že má obchod celkem výhodné ceny
    • zaplacené zboží ani po týdnu nedorazilo, obchod se neozývá
    • tím se vysvětluje, proč může mít obchod výhodné ceny, když prodává něco, co nemá...

Rád bych obchod hodnotil, ale nemám zboží ani peníze a ze strany obchodu je nulová komunikace. Vím, že bylo psáno, že zboží se expeduje zpravidla do tří dnů. Už jsou to 3x 3 dny, takže bych od obchodu očekával aspoň zprávu, že zboží teď nemají a dodají později, ale marně.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

nekomunikace e - shopu, ani po třech týdnech, po telefonickém dotazu mě nevysvětlili stav objednávky

• Vůbec se neobtěžoval mě oznámit že zboží není na skladě

• Ani po týdnu od objednání mi obchod neposlal zálohovou fakturu, abych mohla zboží zaplatit a to jsem kvůli objednávce i telefonovala a bylo mi slíbeno co nejdřívější vyřízení. Objednala jsem zboží jinde.

Na internetu měli uvedenou jinou cenu, než byla hodnota zboží (jejich chyba) a proto mi obchod zrušil objednávku.

• zboží za bezkonkurenční ceny, jen se ho nedočkáte
    • nesplnění dodací lhůty
    • nulová komunikace ze strany obchodu, pokud se nezajímáte sami

Objednané zboží bylo na webu označeno jako "obvykle expedujeme do 3 dnů". Po týdnu od objednávky jsem obdržel pouze potvrzení o objednávce, ne však jiné informace. Napsal jsem tedy do E-outdoor email, na který jsem nedostal žádnou odpověď.
    Později jsem tedy do obchodu zavolal. Pán mi řekl, že zboží nemá, ale měl by ho mít příští středu (za týden). Řekl jsem tedy, že počkám.
    Po dalším týdnu jsem stále nedostal žádné další informace, tak jsem pánovi volal znovu. Opět jsem si pouze vyslechl stejnou pohádku o dodání příští středu a objednávku jsem tedy zrušil. Peníze přišly zpět po 3 pracovních dnech od zrušení.

Produkt byl doručen, ale ne ten, který jsem si objednal na vašich stránkách.
    Poslali jinou, která se liší od objednané

Reakce obchodu E-Outdoor

zákaznice obdržela termosku s jiným vyobrazením loga výrobce, bohužel z důvodu jazykové bariery nebylo toto komunikováno na možnou výměnu produktu.
    Za vzniklé pochybeni jsme se omluvili.

Po potvrzení objednávky již žádná komunikace neproběhla.

• Domluva na rozdělení objednávky pokud něco neni skladem a spěcháte na dodání
    • Výběr zboží
    • Vracel jsem 2 položky, bude to měsíc, co jsem posílal zpět a zatím mi nebyly vráceny peníze
    • Po připomenutí v mailu žádná odezva, po zavolání mi bylo řečeno že budou prostředky vráceny druhý den a zatím nic
    • 18.7.objednáno, 20.7. Dodána první várka, 24.7 dodán zbytek zboží, hned 24.7 psán mail o vrácení zboží dle instrukcí, 27.7. Dodání vráceného zboží zpět na obchod, 22.8 stále nebyly navráceny peníze...

Hodně si rozmyslím, jestli budu příště nakupovat právě zde, jsou lepší obchody s kvalitnějšími službami. Kdybych se nepřipomenul, tak snad ani neví, že mají něco vracet. Neplní zákonnou lhůtu na vrácení peněz.

Objednala jsem dva stejné výrobky, které byly dle webu skladem. Zboží bylo zaplaceno, peníze strženy z účtu, přišel potvrzovací email. Po týdnu jsem zboží stále neměla a ani žádné další info ke zpožděné objednávce. Dvakrát mi ale přišel automatický email, že zboží nebylo zaplaceno. Zavolala jsem na zákaznickou linku, kde mi bylo řečeno, že zboží bohužel není skladem a přijde až koncem příštího měsíce, zažádala jsem tedy o vrácení peněz, ale ani k tomu zatím nedošlo…

• Pomalé dodání a žadná komunikace, tak si člověk neni jisty co se děje a jestli nejsou penize ztracené.

Objednané zboží nedorazilo a obchod o stavu objednávky neinformuje

Zboží bylo objednáno příšel automatický email o přijetí objednávky a to je vše naprostá ztráta času

Objednáno a zaplaceno před 10 dny. Zboží stále nedoručeno, komunikace absolutně žádná.

Objednal jsem a nevím co se děje

• píší, že zboží je na skladě, ale dodání je po10 dnech ve hvězdách

Nekupovat v tomto obchodě

U zboží je informace obvykle expedujeme do 3 dnů... Od objednávky uplynulo 11 dní a zboží nikde a nikdo se ani neozval...