I ordered discounted fabric for 2.1m. They cancelled my order saying that "The fabric was at the end of length damaged. So we had to send back the fabric to supplier. I am sorry, but we didn´t take a photo of the damage, because we don´t offer damage fabric our costumers".

No photo taken means no evidence to prove that they were not telling lies. How do I know whether they were not selling the fabric at a higher price later? They had 3.1m in stock at the time I placed my order.

Dear customer,

thank you for your recenzion. The selling of the fabrics is not the same as the selling per piece goods. Before the cutting of the fabric we carefully inspect the requested quantity to send only 100% quality. Therefor is possible that we find on the fabrics some defects. In this case we contact the customer (just like you) and we'll propose an alternative (if is possible and wanted).

We are very sorry that you doesn't acceptthis standard situation and proces, but ofcourse we respect it. We hope your next shopping expeience will be only positive.

your Dumlatek.cz team

• Dlouhá dodací lhůta

Sice píšou delší dodací lhůtu, ale čekám 15 dní a pořád nic.

Reakce obchodu Dumlatek.cz

děkujeme za vaše hodnocení.
    Jsme si vědomi, že náš současný termín zpracování, který je 6 - 7 pracovních dní, je delší,. V současnosti se nám pomalu daří jej zkracovat.
    Vaši objednávku jsme přijali 14.2. 2024 a připravili 21. 2. 2024 (tedy 5. pracovní den). Při její přípravě jsme však zjistili komplikaci. Snažili jsme se vás opakovaně kontaktovat telefonicky a zasílali jsme vám i e-mail ohledně této komplikace. Zatím stále nemáme odezvu.
    Naši prioritou je vždy případnou komplikaci co nejdříve vyřešit a objednávku uzavřít a odeslat.
    Bez potvrzení zákazníka, že objednávku, ve které se vyskytla komplikace můžeme uzavřít, objednávku neodesíláme.
    Děkujeme za vaše pochopení.
    Krásný den přeje váš

Dumlatek.cz

• Objednávka zrušena bez předešlé komunikace - upozornění.

Dobrý den, paní Petro,
    děkujeme za zpětnou vazbu.
    Vaše objednávka byla systémem automaticky stornovaná z důvodu nezaplacení.
    Dle našich podmínek, je nutné, aby byla objednávka do 6 dnů uhrazená.
    Pokud jste objednávku uhradila, zašlete nám prosím potvrzení na naši infolinku [email protected], kde s vámi celou situaci prověří a vyřeší k vaši spokojenosti.

• Není dobírka

Reakce obchodu Dumlatek.cz

děkujeme za vaši zpětnou vazbu.
    V čase, kdy jste objednávku vytvořila, jsme skutečně možnost platby na dobírku neměli k dispozici.
    Během měsíce srpna jsme odstartovali na e-shopu finální letní slevy. Během těchto slevových akcí očekáváme větší množství přijetí objednávek. Z tohoto důvodu jsme po čas akce upřednostnili pouze platbu předem.
    Momentálně si u nás opět můžete objednat na dobírku.
    Dumlatek.cz

• Jednu položku obchod zaměnil za podobnou, s jiným složením.

Látky na patchwork se kupují v přesném množství a přesné sestavě. Pokud chybí jedna položka, je to celé špatně.

Reakce obchodu Dumlatek.cz

děkujeme za vaši zpětnou vazbu.
    Velmi se omlouváme, že u vaši objednávky skutečně došlo k záměně zboží.
    Již jsme s vámi celou reklamaci kladně vyřídili a platbu vrátili zpět na účet.
    Věřím, že se tato situace nebude opakovat.
    Budeme se těšit na další spolupráci.

• Siroky vyber
    • E-shop ma neumerne dlouhe dodaci lhuty

Lhuta dodani vice nez 14 dnu je velmi neprijemna. Po takove dobe jsem uz pomalu nevedela, co jsem si objednala :-(
    E-shop sice poslal e-mailem omluvu, ale urcite by bylo vhodne k tak pozde zaslanemu zbozi pridat drobny darek, kupon na slevu nebo nabidku dopravy zdarma.

Dobrý den, paní Hano,

děkujeme za vaše hodnocení a zpětnou vazbu, jsme moc rádi, že jste s našimi látkami spokojena.

V čase, kdy jste vytvořila objednávku, jsme uváděli potřebný termín pro zpracování 9 pracovních dní od přijetí platby. Vaši objednávku a platbu jsme přijali 7.9. a skutečně zpracovali 19.9. Následující den byla zásilka odeslaná. Deklarovaný termín byl dodržený.
    Prodleva ve zpracování, za kterou se omlouváme, byla způsobena velmi velkým zájmem o naše prvotřídní látky za skvělé ceny ze strany našich zákazníků.
    Momentálně usilovně pracujeme, abychom všechny zakázky co nejdříve zpracovali a mohli opět odesílat zásilky v našem standardním termínu 1-2 pracovní dny.

Dumlatek.cz

Píšou že odesílají do 9 dnů objednávka byla udělaná 31.8. zboží měli odeslat minulý.patek a odeslali až v úterý.takze odeslali až za 14 dni. Hlavně že platba byla předem. děs a hrůza.nevim co jim trvá tak dlouho. Ale.jiz jsem na obchod slyšela hodně stížnosti a už tam neobjednam nikdy více .

Dobrý den, paní Anna,
    Velmi se omlouváme za výjimečně delší dobu zpracování.
    V čase, kdy jste objednávku vytvořila 31.8., jsme uváděli potřebný termín pro zpracování 9 pracovních dní.
    V rámci našich úspěšných slevových akcí, jsme přijali obrovský počet objednávek. Z tohoto důvodu jsme byli nuceni termín přípravy prodloužit, informaci o změně termínu jsme rozesílali na e-mail.
    Vaši objednávku jsme předali 12.9. přepravní službě.
    Momentálně usilovně pracujeme, abychom všechny zakázky co nejdříve zpracovali a mohli opět odesílat zásilky v našem standartním termínu 1-2 pracovní dny.
    Ještě jednou se omlouváme za vzniklé komplikace spojené s delší dobou zpracování.
    Dumlatek.cz

• 24.8. Jsem objednala a zaplatila zboží a do dnes8 .9. Zboží nedorazilo !

Velmi se omlouváme za výjimečně delší dobu zpracování.
    V čase, kdy jste objednávku vytvořila 24.8., jsme uváděli potřebný termín pro zpracování 9 pracovních dní.

• dlouhé čekací lhůty

dlouhé čekací lhůty, jinak komunikace v pohodě

Dobrý den, paní Doudová,
    Velmi se omlouváme za výjimečně delší dobu zpracování.
    V čase, kdy jste objednávku vytvořila 20.8., jsme uváděli potřebný termín pro zpracování 8 pracovních dní.
    Dumlatek.cz

Bohužel zboží zatím nedošlo. Po 14 dnech jsem byla informována, že se objednávka připravuje a jedna položka již není skladem (pochopitelně po 14 dnech od objednání ).

děkujeme za Vaši reakci.
    Kontaktovali jsme Vás ohledně jedné látky ve vaší objednávce, která již nebyla k dispozici na skladě. Ve výjimečném případě se může stát, že deklarované množství neodpovídá reálu a tuto skutečnost zjistíme až při měření poslední metráže. Za to se velmi omlouváme.
    V čase, kdy jste objednávku vytvořila 19.8., jsme uváděli potřebný termín pro zpracování 7-8 pracovních dní.
    Vaši objednávku budeme dnes předávat přepravní službě.
    Krásný den, Dumlatek.cz

• Levné latky
    • Bohužel dodání velmi trvá takže ideálne v létě objednat látky na zimu do té doby určitě dorazí

V obchodě mají obrovský výběr látek a sortimentu k šití, ale dodací lhůty jsou šílené. Ostatní e-shopy zvládají posílat i ještě ten den, a to expeduje jeden člověk. Je jasné že máte více objednávek ale zas to nedělá asi jeden člověk. Je pekne že se omluvite e-mailem ale napsat tak vám to pošleme jeste o dalších 7 dnů později takže ani po více než 14 dnech stále žádné látky nemám a jeste jste zrušili dobírku tak si je nechavate platit předem?

Dobrý den, paní Martino,
    Velmi se omlouváme za výjimečně delší dobu zpracování.
    V čase, kdy jste objednávku vytvořila 18.8., jsme uváděli potřebný termín pro zpracování 6-7 pracovních dní.

• Hrozně dlouhé dodací lhůty

Dumlatek.cz

Nesmírně dlouhá čekací doba. Do dnešního dnes - NEDORUČENO.

Dobrý den, paní Kláro,
    velmi děkujeme za vaši zpětnou vazbu a recenzi.
    Omlouváme za výjimečně delší dobu zpracování.
    Dumlatek.cz

Zboží jsem ještě neobdržela, po zaplacení ani žádnou zprávu o stavu objednávky nebo doručení platby.
    Nedoporučuji obchod, komunikace neodpovídá dnešním standardům.

Reakce obchodu Dumlatek.cz

děkujeme za hodnocení a zpětnou vazbu.
    Vaši objednávku jsme v pořádku přijali 5.7.2022. Jako způsob platby jste si zvolila úhradu běžným bankovním převodem.
    Vaši platbu jsme dosud neobdrželi, z tohoto důvodu objednávka nebyla předána do zpracování. Platby se k objednávkám párují automaticky na základě čísla objednávky ve variabilním symbolu. Pokud se platba automaticky nepřipsala, je možné, že jste udělala chybu v platebním příkazu. Kontaktovali jsme vás neúspěšně telefonicky, také jsme vám zaslali email s informací o nepřipsání platby. Pokud byla platba skutečně uhrazena, rádi vše prověříme na základě zaslání potvrzení o proběhlé platbě, které nám prosím co nejdříve zašlete na email zákaznické linky.

Dumlatek.cz

Na zboží se čeká víc jak 2 týdny.Pritom na jejich stránkách píší 5-6dní.Ono je to dost nemilé,když si objednáte v předstihu zboží do kurzu šití.A kurz už dávno začal,ale zboží ještě nemáte doma.

Reakce obchodu Dumlatek.cz

velice se omlouváme za komplikace vzniklé v komunikaci mezi expedicí objednávek a dopravcem. Vaši zásilku jsme zpracovali a odeslali pátý pracovní den v souladu s deklarovanými termíny, nicméně díky chybě v označení zásilky dopravce vaši objednávku nedoručil. Velice nás toto zdržení přepravy mrzí, přijali jsme opatření, aby k takové chybě již nemohlo dojít. Omlouváme se za komplikaci a telefonicky s vámi dořešíme celou situaci k vaší spokojenosti včetně možnosti vrácení uhrazené částky v případě toho, že by pro vás byla objednávka již bezpředmětná.
    krásný den
    Dumlatek.cz

Docela zklamani, rozdelena dodavka ale dobirka inkasovana u prvni casti. Dalsi cast dojde az za xxx dni. Nikde informace o tomto, na telefonu stale tvrdili ze vse uz odeslo z firmy, az kdyz jsem mela v ruce tracking z dispeceru dopravce potvrdili ze to tam stale maji. Nefer jednani.

Reakce obchodu Dumlatek.cz

děkujeme za Vaše hodnocení a zpětnou vazbu. Vaši objednávku jsme rozdělili do dvou zásilek z důvodu většího obsahu objednávky, kterou by dopravce v jednom balíčku nepřepravil. Jedná se o výjimečný krok, kdy vždy neprodleně informujeme zákazníka a obě zásilky předáváme přepravci ve stejný den. Velice se omlouváme za chybu v interní komunikaci, díky které jsme vás nejen neinformovali předem, ale také jsme druhou část zásilky předali přepravci druhý den. Jedná se o pochybení na naší straně, za které se ještě jednou omlouváme a věříme, že již v budoucnu nebude opakovat.
    Krásný den přeje
    Dumlatek.cz

Dodací lhůta 14 dnů a více je velice dlouhá!!

Reakce obchodu Dumlatek.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Vaše objednávka přišla do zpracování pátý pracovní den, objednávka by byla zpracována v termínu. Kontaktovali jsme Vás emailovou cestou ohledně diference v objednávce, jedné látky bylo méně. Na email jsme nedostali žádnou odpověď, proto se objednávka dostala do prodlení. Při zjištění jakékoliv komplikace v objednávce vždy kontaktujeme zákazníka, abychom se domluvili na případné změně. Dnes jsme Vás opět kontaktovali ještě telefonicky a moc děkujeme, že jsme s Vámi mohli dovyřídit objednávku a balíček odeslat. Za delší dobu ve zpracování se ještě jednou omlouváme.
    Krásný den, Dumlatek.cz

• dlouhá čekací doba, několikrát se mi již stalo, že objednaná látka byla vyprodaná

Reakce obchodu Dumlatek.cz

děkujeme za Vaši reakci. Doba zpracování při realizaci Vaší objednávky byla uváděna 4-5 pracovních dní od přijetí objednávky nebo od přijetí platby. Vaše objednávka se dostala do zpracování čtvrtý pracovní den od přijetí platby a následující den byla odeslána. Deklarované lhůty byly splněny. Ve výjimečném případě se může stát, že deklarované množství od dodavatele neodpovídá skutečně dodanému. To zjistíme až při přípravě posledních metráží. Za chybějící látku v objednávce se ještě jednou omlouváme.
    Děkujeme, krásný den
    Dumlatek.cz

• Velký výběr za dobré ceny
    • Po týdnu, co jsem měla zaplacenou objednávku, jsem dostala zprávu, že jedna látka není v barvě, kterou jsem si vybrala - byla mi nabídnuta náhrada a druhá látka není vůbec.

děkujeme za Vaši reakci.
    Kontaktovali jsme Vás ohledně dvou látek , kdy u jedné jsme obdrželi jiný odstín a druhá skutečně skladem nebyla již k dispozici. Ve výjimečném případě se může stát, že deklarované množství neodpovídá reálu a tuto skutečnost zjistíme až při měření poslední metráže.
    Za vzniklé komplikace přijměte ještě jednou naši omluvu.
    Krásný den

• Široký výběr
    • Přijatelné ceny
    • Neskutečně pomalé dodání i mimo špičku
    • Čekám na svou objednávku už 20 dni, ještě nebyla odeslaná

Reakce obchodu Dumlatek.cz

děkujeme za Vaši recenzi. Moc se omlouváme za zpoždění ve zpracování, chyba nastala na straně expedice, v nesprávné komunikaci. Za vzniklé komplikace přijměte ještě jednou naši omluvu.
    Krásný den