• Zboží nedodáno

Objednala jsem si látky.Platba měla být přes účet.Bohužel hned za 3dny mně byla stornovaná objednávka.Mohli mě alespoň dopředu kontaktovat a ne hned zrušit.Platba přes poštu občas trvá i 5dnů a o látky jsem měla zájem.Koupila jsem jinde.

Dobrý den, paní Gábino,
    omlouváme se za stornování objednávky, ke kterému došlo chybou operátora. Objednávka byla vzápětí opět aktivována za původních podmínek. Pokud by byla platba za objednané zboží odeslána, objednávku bychom zcela standardně zpracovali.
    Ještě jednou se omlouváme za chybnou komunikaci
    Dumlatek.cz

žádná komunikace, dlouho se čeká na zboží

Reakce obchodu Dumlatek.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. V současné chvíli je doba potřebná pro zpracování objednávek 3-5 pracovních dní a je uváděna na hlavní stránce našeho eshopu i v potvrzení objednávky, které odesíláme automaticky po přijetí objednávky do našeho systému. Po potvrzení dále odchází mail s informací o zpracování objednávky, další mail, když je objednávka zpracovaná a následně i mail s trasovacím číslem zásilky. Vaše objednávka byla zpracována čtvtý pracovní den a následující pracovní den jsme balíček předali přepravci. Balíček je v tuto chvíli uložen na výdejní poště a čeká již čtvrtý den na vyzvednutí. Objednávka byla zpracována a odeslána v deklarovaném čase a všechny avizované doby byly zcela dodrženy.

• Vše trvá.

Reakce obchodu Dumlatek.cz

doba potřebná pro zpracování objednávek je uváděna na hlavní stránce našeho eshopu, uvádíme ji zcela transparentně v našich obchodních podmínkách i v potvrzení objednávky, které odesíláme automaticky po přijetí objednávky do našeho systému. Vaše
    objednávka byla zpracována pátý pracovní den a následující pracovní den byla převezena na prodejnu k osobnímu vyzvednutí. Všechny deklarované termíny byly zcela dodrženy.
    Krásný den, Dumlatek.cz

• Čekala jsem velmi dlouho na doručení. Až po urgencích mi bylo sděleno, že jedno mnou obj.zboží nemají. Nikdo se nenamáhal mě kontaktovat, že čekají na nový. Platila jsem kartou obratem. Do dvou dnů mi ještě nebyli schopni vrátit přeplatek. Jinak jedna bílá látka byla špinavá. Za mě nedoporučuji a zde už nikdy nic nekoupím.

Dobrý den, paní Věro,
    děkujeme za Vaši recenzi. V současné době je doba potřebná pro zpracování objednávek 3-5 pracovních dní. Tuto informaci uvádíme na našich stránkách i v potvrzení objednávky, které jste obdržela ihned po realizaci objednávky. Vaše objednávka se dostala ke zpracování čtvrtý pracovní den od přijetí platby, o čemž jsme Vás informovali emailem. Kontaktovali jsme Vás telefonicky a později i mailovou cestou, ohledně dořešení a upřesnění jedné látky ve Vaší objednávce. Po obdržení zpětné informace jsme neprodleně balíček vyexpedovali. Zároveň jsme vám zaslali jak informaci o vyexpedování objednávky, tak link pro sledování zásilky. Všechny artikly před expedicí kontrolujeme, pokud jsme i přes výstupní kontrolu odeslali artikl, který z jakéhokoli důvodu nevyhovuje, zašlete nám jej zpět za využití vratného štítku, prostřednictvím kterého můžete zboží zaslat zcela zdarma zpět na naši adresu. Štítek přikládáme do každé zásilky. Částku za chybějící látku jsme vám neprodleně vrátili zpět prostřednictvím platební karty, kterou byla objednávka uhrazena.
    Krásný den, Dumlatek.cz

• Zboží mi bylo doručeno, ale v balíčku jedna látka chyběla . Na faktuře ale byla a tudíž jsem jí i zaplatila. Čekám na vyřízení reklamace. Předešlé zkušenosti- velmi dlouhé dodací lhůty

Dobrý den, paní Kračmárová,
    děkujme za Vaši recenzi.
    Velice se omlouváme, že Vám jedna látka v balíčku chyběla, jedná se o zcela nestandardní pochybení.
    Vaši reklamaci jsme přijali v úterý 1.9.2020 odpoledne, následující den jsme neprodleně chybějící látku předali dopravci a zároveň jsme Vám zaslali trackovací číslo zásilky, pro on-line sledování doručení balíčku.
    Doručovací dobu se nám podařilo zkrátit na současných 3 - 5 pracovních dní.
    Děkujeme za Vaše pochopení.
    Krásný den.
    Dumlatek.cz

• dlouhá doba mezi objednávkou (platbou) a doručením
    • Zakoupila jsem si střih pro ušití šatů a přišel mi jen odkaz na jakési pdf. Střih si nemám jak vytisknout !!

Za víc než 200 Kč chci normální papírový střih, podle kterého můžu šít šaty!! Nechci nějaké digitální výstřelky s dodělávkou doma nebo za další drahé peníze na velký arch v nějakém kopírovacím centru !!!!!!
    Vraťte mi peníze za zaplacený a nedodaný papírový střih!

Dobrý den, paní Radko,
    děkujeme za Vaše hodnocení.
    V současné době zpracováváme objednávky 3 - 5 pracovních dní od přijetí platby, tento termín jsme dodrželi.
    Objednala jste si u nás elektronický střih, který je zasílán formou pdf . Elektronický střih si můžete vytisknout i na domácí tiskárně. Střih je ve velikosti A4. Informaci, že se jedná o elektronický produkt uvádíme na našich stránkách.
    Krásný den, Dumlatek.cz

Přišel mi jiný úplet, než jsem objednala. Reklamace mi nestála za to, protože se jednalo jen o 80 cm na tričko, ale naštvalo mě to, jelikož jsem místo studeného šedého odstínu obdržela teplý hnědý, který ke mě vůbec nejde. Stalo se to poprvé, tak jsem se rozhodla nechat to být. Kdyby se to opakovalo, budu reklamovat.

Reakce obchodu Dumlatek.cz

děkujeme za Vaši recenzi. Jestliže Vám z jakéhokoliv důvodu látka nevyhovuje, můžete ji obratem vrátit prostřednictvím vratného štítku zcela zdarma na naše náklady. V případě, že obdržíte jinou látku, než bylo objednáno, můžete nás kontaktovat na naši infolince nebo na emailu, kde se Vám budeme plně věnovat a vyřešíme k Vaší plné spokojenosti.
    Krásný den, Dumlatek.

měsíc trvalo dodání a bez nějakého upozornění ani zprávy o tom, že se balíček vychystává. V podmínkách mají 14 dní. Jsem zklamaná a bohužel už nebudu v tomto eshopu nakupovat.

Reakce obchodu Dumlatek.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Výše uvedená objednávka byla zpracována pátý pracovní den a následující pracovní den byla předána přepravci zásilkovny. Zásilka byla převzata na výdejním místě zásilkovny další pracovní den. Deklarované termíny byly zcela dodrženy.
    Krásný den, Dumlatek.cz

Sice jsem byla upozorněna na delší dobu doručení, ale přišlo mi úsměvné, že ve chvíli, kdy jsem poprosila o změnu dodací adresy, tak ten den zboží odeslali a poté poslali e-mail, že to již logicky nejde... zboží mi dopravní společnost ještě nedoručila, prý mě 2x nezastihli, ale nikdo mi nepsal, nikdo mi nevolal a zboží je teď kdo ví kde... samotné zboží tedy nemohu hodnotit, když ani po měsíci (a pár dnech) objednávku stále nemám u sebe.

Reakce obchodu Dumlatek.cz

děkujeme za Vaše hodnocení. Vaše zásilka byla zpracována ve stejný den, kdy jste odeslala požadavek se změnou adresy. Vzhledem k tomu, že příchozí maily řešíme postupně tak, jak se nám načítají do naší mailové schránky, tak se Váš požadavek se změnou dodací adresy dostal k vyřízení později, než byla odeslána zásilka. Ve chvíli, kdy je již objednávka ve zpracování a potřebujete úpravu týkající se dodací adresy je lepší volit rychlejší - telefonickou komunikaci. Na naší infolince Váš požadavek vyřídí rychle a ochotně naše operátorky, které jsou v pracovní době plně k dispozici. Za způsobené komplikace se omlouváme.
    Krásný den, Dumlatek.cz

Po 3 tydenim cekani na balik, prilo misto latky, zruseni objednavky.

Dobrý den, paní Aneto,
    děkujeme za Vaši recenzi.
    Naše operátorka Vás kontaktovala, ohledně komplikace ve Vaší objednávce. Na Vaše přání byla objednávka zrušena.
    V případě, že jsme Váš požadavek na naší komunikační lince špatně pochopili, mohla jste se na nás obrátit, jistě bychom Vám vyšli vstříc.
    Krásný den, Dumlatek.cz

• Neuvěřitelně dlouhá dodací lhůta,přestože při objednávce bylo uvedeno 8-10 dní

Reakce obchodu Dumlatek.cz

vzhledem k velkému nárůstu počtu objednávek je současný termín expedice prodloužený na 18 pracovních dní.
    O prodloužení termínu zpracování objednávky jsme informovali všechny naše zákazníky formou omluvného informačního e-mailu.

Krásný den, Dumlatek.cz

• Chtěla jsem osobně zboží vyzvednout, mají více poboček. Ale reakce obchodu na email žádná.

Reakce obchodu Dumlatek.cz

z hygienických důvodů v tuto chvíli není opravdu možný osobní odběr na žádné z našich prodejen. Za pozdní dobu zpracování objednávky se moc omlouváme, ale vzhledem k velkému nárůstu počtu objednávek se nám doba zpracování prodloužila.
    Přejeme krásný den.

Zbozi nrodeslali

Reakce obchodu Dumlatek.cz

O prodloužení termínu zpracování objednávky informujeme všechny naše zákazníky formou omluvného informačního e-mailu.

Krásný den, Dumlatek.cz

• Zaplacená objednávka je 2 týdny vedena jako nezaplacená a pak jako zrušená. Jak ji mají poslat, když je systém v nepořádku. 2x mi slíbili nápravu a nic.

Chápu, že je přehlcen, ale když pošlu skoro 3 tisíce, není mi jedno, jestli potvrdí, že tam peníze mají s systém mi platbu zruší, jako nedošlou.

Reakce obchodu Dumlatek.cz

děkujeme za Vaše hodnocení.
    Pravděpodobně došlo k chybě při přenosu dat, v době, kdy jste prováděla on-line platební úhradu a došlo k jejímu zrušení.
    Vaše objednávka byla poté v pořádku uhrazena klasickým bankovním převodem, včera zpracována a dnes odeslána.
    Děkujeme za Vaše pochopení ohledně delší zpracovací doby.
    Krásný den, Váš Dumlatek.cz

Na vašem webu jsem provedla objednávku až 25.3. Při objednání mi bylo sděleno, že objednávka bude doručena do 8 až 10 dnů. Dnes už je 5.4 !!. Ale na vašem webu moje objednávka stále nemá poštovní číslo!

Reakce obchodu Dumlatek.cz

vzhledem k velkému nárůstu počtu objednávek se nám doba zpracováni prodloužila.
    Omlouváme se, že jsme Vás s touto informací nekontaktovali dříve.
    Snažíme se objednávky zpracovávat co nejrycheji.

Děkujeme za Vaše pochopení a tpělivost.
    Přejeme krásný den, Váš Dumlatek.cz

Pěkný den, Důmlatek.cz

• Stále mi zboží nebylo doručeno i přesto ze jsem platbu hradila předem!!!

Látky krásné na internetových stránkách ale komunikace vázne. Látky jsem si objednala někdy okolo 20.3. Ihned uhradila platbu a látky do dnešního dne nemám.,

Dobrý den, Anet,
    vzhledem k velkému nárůstu počtu objednávek je současný termín expedice prodloužený na 18 - 20 pracovních dní.

O prodloužení termínu zpracování objednávky informujeme zákazníky na našich webových stránkách a zároveň odesíláme informační mail na každého zákazníka.

Věřte, že děláme naprosté maximum, pracujeme na směny 7 dní v týdnu 12 hodin denně a přesto nedokážeme vyhovět takto velké poptávce a expedici ještě více urychlit.

Pěkný den, Důmlatek.cz

• Krásné látky
    • Výběr
    • Komunikace obchodu
    • Dodaci doba

Zboží nemohu hodnotit... žádné nedorazilo. Komunikace obchodu žádná. Dodací doba hrozná, ale chápu, že v této době je nákup látek prioritou.

Dobrý den, paní Radko,
    moc se omlouváme, ale vzhledem k velkému nárůstu počtu objednávek je současný termín expedice objednávek 14 pracovních dní. Děkujeme za Vaše pochopení.
    Krásný den, Dumlatek.cz

Vím, že je nyní špatná situace, ale jiné firmy s tímto sortimentem stihaji zaslat zboží. Máme si pomáhat, ale jak když stále nemám z čeho šít roušky. Kdyby nechtěli zboží platit předem objednala bych už jinde.

Dobrý den, paní Michalo,
    moc se omlouváme, ale vzhledem k velkému nárůstu počtu objednávek je současný termín expedice objednávek 17 pracovních dní. Děkujeme za Vaše pochopení.
    Krásný den, Dumlatek.cz

Zboží jsem objednala 21.3., zatím mi nebylo dodáno a ani jsem nedostala zprávu o expedici zboží, proto ho nemohu hodnotit.

Dobrý den, paní Hano,
    Krásný den, Dumlatek.cz

I v době tak vypjaté a zcela výjimečné nelze kladně hodnotit dodání zboží za více jak 10 pracovních dnů. Zboží stále nemám a čekám. Obchod raději nekontaktuji neboť je na stránkách uvedeno, že zákazníci kvůli objednávkám volat nemají a že se vše vyřizuje tak jak to jen jde. Stopnutí objednávek ze strany obchodu mělo přijít dříve, aby byli schopni zvládnout vyřizování objednávek.

Dobrý den, paní Moniko,