• Nabízí něco u čeho nemají zajištěno dodání.

• Nabídka neodpovídá skutečnosti

• lhaři a podvodníci

Rozhodně tento obchod NEDOPORUČUJI, objednal jsem si u nich 2 baterie pro THL 5000 o kterých píšou že se jedna o originální a nové zboží ale VUBEC tomu tak není, mně prišly dve použité (poškrabane a bez originálních polepu od thl,zřejmě nejaka druhovýroba) baterie ktere jsou samy o sobě nachylné na poškození! potom co jsem psal prodejci aby mi to nejakým zpusobem kompenzoval finančně protože jeto použité zboži tak nato nereagoval, a až dnes jsem zjistil že druha ma zavadu jako moje original a proto píšu tohle hodnocení obchodu.
    DOBA dodání zboží byla neuvěritelných 2 MĚSÍCE! (25.4 objednano a přislo mi to 4.7) prodejce, reagoval spožděně a pořad se na něco vymlouval. V průběhu komunikace jsem podotýkal že uvádí dodání 6 až 12dní a ja baterky pořad nemam, dnes jsem se díval na jejich e-shop a dodání už není zmíněných 6-12dni ale POUZE! přijeti objednavek

Reakce obchodu Dualsim Android

Dobrý den, objednal jste si baterie na THL 5000, které je 3 roky staré a baterie výrobce již nevyrábí. Podařilo se nám přes obchoďáka zakoupit posledních 10ks baterií, kde čekací doba byla opravdu dlouhá, ale o tom jsme Vás informovali. Byli jsme rádi, že baterie dorazily. Před odesláním k Vám byly baterie proměřeny a otestovány. Byly v naprostém pořádku. Dohodli jsme se, vzhledem k tomu, že byly z vyřazených přístrojů, na 50% slevě. Pokud jste i přesto nespokojen, baterie můžete vrátit.

• klame zákazníky

Nesolidní, nabízí zboží, které nemá, nelze ani objednat a následně nabízí jiný výrobek

Reakce obchodu Dualsim Android

Dobrý den, objednala jste telefon, který se již nevyrábí. Byl Vám nabídnut jeho nástupce, který je za stejnou cenu s lepší výbavou. Vy jste odmítla. Bohužel neovlivníme to, že výrobce nám již nedodá starší verzi telefonu. Bylo to zrovna v termínu, kdy jste si objednala starší model, ale výrobce nám dodal již jeho nástupce.

• Dorazila neúplná objednávka obchod nekomunikuje tel. nefunkční.pod timto majitelem vice eshopu .Nedoporučuji .

Reakce obchodu Dualsim Android

Dobrý den, prosím o zkontaktování nás. Podle Vašeho nicku zde v hodnocení Vás nelze v objednávkách dohledat. Rovněž můžete volat na druhou linku 732 479 357 (9 - 16 hodin). Děkujeme.

• levné zboží
    • Obchod nekomunikuje se zákazníkem
    • v kontaktech uvádí neexistující tel. číslo
    • na mail neodpovídá
    • provozuje i druhý obchod po stejným neexistujícím tel. číslem

Pokud hledáte spolupráci s anonymním obchodníkem a chcete riskovat, potom hodně štěstí. Jste na správné adrese :(

Reakce obchodu Dualsim Android

Dobrý den, dnes jsme Vás podruhé e-mailem zkontaktovali, abychom vzniklou chybu napravili. Rovněž nás můžete kontaktovat na telefonu 732 479 357 (9 - 16 hodin).

• Prodejce naúčtoval objednávku, část nedorazila, neodpovídá.

Objednal jsem si telefon a datovou kartu. Balíček přišel v nejkratším možném čase(hodnoceno dle otevírací doby pošty), ovšem datová karta, která byla naúčtovaná na faktuře se v balení nenacházela. Zkoušel jsem firmu kontaktovat přes její formulář na stránkách i telefonicky, ovšem nikdo nereagoval. Proto i přes příznivé ceny nákup nedoporučuji. Cena datové karty pro mě nebyla likvidační částka, pouze cca 350 kč, ale investovat čas a peníze do reklamací a právníků, na to jsem neměl žaludek. Pořád je to ovšem podvod/krádež a proto ještě jednou opakuji, že nákup zde nedoporučuji.

Reakce obchodu Dualsim Android

Dobrý den, psali jsme Vám e-mail, že paměťovou kartu Vám dodáme dodatečně, neboť ze skladových kusů micro SD karet byly tyto karty vadné. Kartu jsme Vám již dodatečně odeslali. Omlouváme se za komplikace. Cílem bylo dodat objednaný mobilní telefon v co nejkratším možném termínu.

Kontaktní telefonní číslo v "potvrzení objednávky" neexistuje - prý je majitel tohoto čísla v Číně.
    Objednávku jsem stornoval 2. možností - odpovědí na potvrzení objednávky. Po 2 dnech mi volal pán z jiného čísla, že se mu z pošty vrátila nepřevzaná zásilka - na telefon jsem čekal, dodací adresa do zaměstnání, vždy je někdo v kanclu, na konci rozhovoru mi pán řekl, že by mi poslal stejně jiný - "lepší" telefon za stejnou cenu. Takže bez předchozího varování by mi pán poslal zcela jiný telefon - s poloviční kapacitou baterie.
    Jedna velká LEŽ, podivné jednání.

• Levnější ceny než mainstream
    • Nekomunikuje, objednávku jsem zrušil hned po objednání a stále mi chodí stav mnou již minulý měsíc zrušené objednávky.

• Nedostal jsem dárky k telefonu které obchod nabízel.

Po objednání zboží mi z obchodu mi přišel informační email, že bylo zboží expedováno. Vzhledem k tomu, že Česká pošta při odeslání balíku do ruky informuje příjemce formou sms a mně žádná sms nepřišla, po pár dnech, kdy nebylo po zboží ani památky, telefon uvedený na stránkách byl nedostupný a nikdo mi neodpovídal na emaily jsem objednávku emailem zrušila a zboží si objednala jinde.
    Věc by pro mě byla tímto uzavřená, ale co se nestalo. Najednou se prodejce probudil, začal komunikovat, omluvil se že, chyba je na straně přepravce (nesmysl) a zboží mi okamžitě zasílá. Na to jsem mu odepsala, že už zboží nechci a opakuji, že objednávku ruším. Nedostala jsem žádnou odpověď a opět mi nepřišla žádná sms z České pošty, takže jsem měla věc za konečně vyřízenou.
    A najednou o 3 dny později ... sms z České pošty, že zásilka byla odeslána. Opravdu nechápu, kde se v prodejci vzala ta drzost. Zásilku jsem samozřejmě nepřevzala a o tomto prodejci už nechci ani slyšet.

Reakce obchodu Dualsim Android

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. U Vaší zásilky bohužel došlo k chybě při zpracování, jak jsme Vás informovali. E-mail od Vás nám dorazil se zpožděním, proto byla zásilka opětovně odeslána.

Objednal jsem si zboží, které jsem současně i zaplatil. Po třech dnech jsem obdržel e-mailem potvrzení platby a upozornění, že do dvou dnů bude zboží naskladněno a posláno. A tím to celé skončilo.
    Přestože jsem se snažil po více jak čtrnácti dnech komunikovat z obchodem, nedočkal jsem se žádné reakce.
    Nyní je tomu už téměř měsíc, a dodnes jsem neobdržel mnou zakoupené i zaplacené zboží.
    Proto tento obchod nikomu nedoporučuji.

• dobrá cena
    • nemožnost kontroly zásilky

bohužel zklamání z doby doručení(15 dní)

nekomunikují
    neodpovídají na emaily
    telefon nefunkční, pouze hlasová schránka
    čekám to je jediné - snad mi vrátí peníze

Reakce obchodu Dualsim Android

Dobrý den, zboží Vám bylo zasláno napodruhé. Zásilka vrácena - byla uložena na poště ve Zlíně a nevyzvednuta. Nyní zboží v pořádku u Vás.

• Dodávku zboží.I když jsem objednal 9.12.2016,tak dosud nedorazilo!

Reakce obchodu Dualsim Android

Dobrý den, zkontaktujte nás prosím na e-mail: [email protected] s číslem objednávky. Zjistíme, kde se stal zádrhel. Děkujeme.

• Špatná komunikace.

Nedoporučuji

Reakce obchodu Dualsim Android

Dobrý den, pokud jsme na Vaši zprávu nezareagovali včas, omlouváme se. Před Vánoci jsme letos měli výrazně silnější nápor, než předchozí roky. To se promítlo v pomaůejší komunikaci. Pracujeme na zlepšení. Děkujeme za podnět.

• Pokud mi obchod pošle stránku s ohodnocením dříve než samotné zboží, tak je asi něco špatně.

• zoufalá komunikace, nemožnost se dovolat na kontaktní telefon

Nedoporučuji.

Reakce obchodu Dualsim Android

Dobrý den, je nám líto, že se Vám nepodařilo s námi telefonicky spojit. V těchto dnech je linka více vytížena. Prosím o zkontaktování skrze e-mail, kde zaručeně obdržíte odpověď. Děkujeme za pochopení.

• nulová komunikace (téměř měsíc vypnutý telefon)

Objednávku jsem zaplatila předem, po odeslání předžalobní výzvy mi obchod vrátil peníze a stornoval objednávku ze zdravotních důvodů. Nakonec vše dobře dopadlo, ale za ty nervy to nestálo.

Reakce obchodu Dualsim Android

Dobrý den, omlouváme se za situaci, která vznikla, a to díky zdravotnímu stavu. Nyní již vše funguje jak má.

Obchod vytvoreny pravdepodobne pouze za ucelem vylakat od lidi penize za zbozi, ktere nikdy nedodaji. Obchod absolutne nekomunikuje, email se vrati jako nedorucitelny a tel. cislo je vypnute.