• Nabízí něco u čeho nemají zajištěno dodání.

Vše ok.

• Nabídka neodpovídá skutečnosti

Ikdyž jsem si objednala variantu telefonu X3 ( která nebyla skladem ),prodávající automaticky zaslal lepší variantu X4 za stejnou cenu,prostě super!!

• lhaři a podvodníci

Rozhodně tento obchod NEDOPORUČUJI, objednal jsem si u nich 2 baterie pro THL 5000 o kterých píšou že se jedna o originální a nové zboží ale VUBEC tomu tak není, mně prišly dve použité (poškrabane a bez originálních polepu od thl,zřejmě nejaka druhovýroba) baterie ktere jsou samy o sobě nachylné na poškození! potom co jsem psal prodejci aby mi to nejakým zpusobem kompenzoval finančně protože jeto použité zboži tak nato nereagoval, a až dnes jsem zjistil že druha ma zavadu jako moje original a proto píšu tohle hodnocení obchodu.
    DOBA dodání zboží byla neuvěritelných 2 MĚSÍCE! (25.4 objednano a přislo mi to 4.7) prodejce, reagoval spožděně a pořad se na něco vymlouval. V průběhu komunikace jsem podotýkal že uvádí dodání 6 až 12dní a ja baterky pořad nemam, dnes jsem se díval na jejich e-shop a dodání už není zmíněných 6-12dni ale POUZE! přijeti objednavek

Reakce obchodu Dualsim Android

Dobrý den, objednal jste si baterie na THL 5000, které je 3 roky staré a baterie výrobce již nevyrábí. Podařilo se nám přes obchoďáka zakoupit posledních 10ks baterií, kde čekací doba byla opravdu dlouhá, ale o tom jsme Vás informovali. Byli jsme rádi, že baterie dorazily. Před odesláním k Vám byly baterie proměřeny a otestovány. Byly v naprostém pořádku. Dohodli jsme se, vzhledem k tomu, že byly z vyřazených přístrojů, na 50% slevě. Pokud jste i přesto nespokojen, baterie můžete vrátit.

• klame zákazníky

Nesolidní, nabízí zboží, které nemá, nelze ani objednat a následně nabízí jiný výrobek

Reakce obchodu Dualsim Android

Dobrý den, objednala jste telefon, který se již nevyrábí. Byl Vám nabídnut jeho nástupce, který je za stejnou cenu s lepší výbavou. Vy jste odmítla. Bohužel neovlivníme to, že výrobce nám již nedodá starší verzi telefonu. Bylo to zrovna v termínu, kdy jste si objednala starší model, ale výrobce nám dodal již jeho nástupce.

• Ceny zboží,doprava zdarma,nabídka zboží.
    • N.C.

Nakoupil jsem zde, protože obchod nabízel nejlepší cenu.
    Spolu s telefonem jsem objednal i micro SD kartu 32Gb,tu jsem bohužel v balíčku ani v telefonu nenašel

Reakce obchodu Dualsim Android

Dobrý den, prosím zkontaktujte nás na [email protected] Abychom kartu mohli doposlat. Děkujeme.

• Dorazila neúplná objednávka obchod nekomunikuje tel. nefunkční.pod timto majitelem vice eshopu .Nedoporučuji .

Reakce obchodu Dualsim Android

Dobrý den, prosím o zkontaktování nás. Podle Vašeho nicku zde v hodnocení Vás nelze v objednávkách dohledat. Rovněž můžete volat na druhou linku 732 479 357 (9 - 16 hodin). Děkujeme.

• dobra cena, darek
    • silikonove pouzdro (darek) dobre nesedi na maobil (otvory pro fotak apd, posunuty)

• levné zboží
    • Obchod nekomunikuje se zákazníkem
    • v kontaktech uvádí neexistující tel. číslo
    • na mail neodpovídá
    • provozuje i druhý obchod po stejným neexistujícím tel. číslem

Pokud hledáte spolupráci s anonymním obchodníkem a chcete riskovat, potom hodně štěstí. Jste na správné adrese :(

Reakce obchodu Dualsim Android

Dobrý den, dnes jsme Vás podruhé e-mailem zkontaktovali, abychom vzniklou chybu napravili. Rovněž nás můžete kontaktovat na telefonu 732 479 357 (9 - 16 hodin).

• Prodejce naúčtoval objednávku, část nedorazila, neodpovídá.

Objednal jsem si telefon a datovou kartu. Balíček přišel v nejkratším možném čase(hodnoceno dle otevírací doby pošty), ovšem datová karta, která byla naúčtovaná na faktuře se v balení nenacházela. Zkoušel jsem firmu kontaktovat přes její formulář na stránkách i telefonicky, ovšem nikdo nereagoval. Proto i přes příznivé ceny nákup nedoporučuji. Cena datové karty pro mě nebyla likvidační částka, pouze cca 350 kč, ale investovat čas a peníze do reklamací a právníků, na to jsem neměl žaludek. Pořád je to ovšem podvod/krádež a proto ještě jednou opakuji, že nákup zde nedoporučuji.

Reakce obchodu Dualsim Android

Dobrý den, psali jsme Vám e-mail, že paměťovou kartu Vám dodáme dodatečně, neboť ze skladových kusů micro SD karet byly tyto karty vadné. Kartu jsme Vám již dodatečně odeslali. Omlouváme se za komplikace. Cílem bylo dodat objednaný mobilní telefon v co nejkratším možném termínu.

• Výborná komunikace a přístup.
    • Zboží dorazilo hned další den po předání poště.
    • Dobré ceny

Dobré ceny produktů.
    V případě problémů výborná komunikace.
    Snaží se vycházet vstříc.

• Rychlost a kvalitu
    • o žádné slabině nevím

důvěryhodný

• PŘEHLEDNOST V NABÍDCE ZBOŽÍ.
    • SOLIDNÍ CENA.

URČITĚ BYCH OBCHOD DOPORUČIL.
    PO PRVNÍM NÁKUPU, JSEM ZATÍM VELMI SPOKOJEN.

Kontaktní telefonní číslo v "potvrzení objednávky" neexistuje - prý je majitel tohoto čísla v Číně.
    Objednávku jsem stornoval 2. možností - odpovědí na potvrzení objednávky. Po 2 dnech mi volal pán z jiného čísla, že se mu z pošty vrátila nepřevzaná zásilka - na telefon jsem čekal, dodací adresa do zaměstnání, vždy je někdo v kanclu, na konci rozhovoru mi pán řekl, že by mi poslal stejně jiný - "lepší" telefon za stejnou cenu. Takže bez předchozího varování by mi pán poslal zcela jiný telefon - s poloviční kapacitou baterie.
    Jedna velká LEŽ, podivné jednání.

• super cena a perfektní komunikace

Jsem maximálně spokojěný můžu jen doporučit

• Levnější ceny než mainstream
    • Nekomunikuje, objednávku jsem zrušil hned po objednání a stále mi chodí stav mnou již minulý měsíc zrušené objednávky.

• Přehlednost , komunikativnost ....před odesláním zboží.
    • U mobilu nebyl návod ani v elektronické formě a obchod vůbec nezareagoval na mejl se zádostí o něj. Zboží odesílá poštou, což je jedna velká katastrofa. Pošta poslala mejl, že balík doručí 28.3., nejsou schopní specifikovat rozmezí několika hodin k doručení a nakonec stejně doručili zboží až 29.3. bez jakéhokoliv oznámení. Jiná přepravní služba by byla namístě.

Obchod samotný je vedený dobře.