• Nevím, na základě recenzí na heurece jsem objednávku zrušil.
    • Nevím, na základě recenzí na heurece jsem objednávku zrušil.

Na základě recenzí na heurece jsem objednávku zrušil.

• Žádné

Nedoporučuji

• bez komunikace

nevím co jsi mám myslet zboží zatím nedorazilo platba proběhla před 14 dny nikdo se neozval a na mobil se nedá dovolat ted jen doufám že zboží dorazí

• Žádná kominikace

• Nákup relativně cenově dostupných telefonů čínské provenience.
    • Komunikace. Špatná před nákupem, nulová po nákupu.

Zboží dorazilo, je funkční, i když ne zcela podle specifikací vyrobce, měl jsem po obdržení zboží dva dotazy ohledně obsahu balení a funkcionality, nedostal jsem žádnou odpověď. Příště nakoupím přímo v Číně. Moje zkušenost s tamními eshopy je kupodivu zcela opačná. Tento český už zcela jistě neoslovím a nedoporučuji to ani dalším potenciálním zákazníkům.

• zatiaľ neviem o žiadnych výhodách
    • žiadny potvrdzovací email od objednania
    • 2x odložená doba dodania (ani žiadna nebola)

neviem posúdiť, keďže toto bol môj prvý nákup a tovar mi neprišiel

Reakce obchodu Dualsim Android

Dobrý den, prosím kontaktujte nás na náš e-mail. Z Vašeho nicku nerozeznám o koho / jakou objednávku se jedná. Děkuji.

edit: Baterie pro Blackview BV5000 jsme naskladnili dnes. Minulý pátek jsme Vás o tom informovali, ale neobdrželi jsme od Vás žádnou reakci, až dnes hodnocení.

• Komunikace se zakaznikem

Reakce obchodu Dualsim Android

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. V době objednávky jsme Vám informovali o tom, že Vámi objednané pouzdro bude skladem později. Pouzdra dorazí tento pátek. Poté bude Vaše objednávka expedována.

• Kdo chce vidět nečinnost obchodu v praxi, tak ať si zkusí něco objednat.
    • Telefon jsem si objednal 8.3.2016, na stránkách bylůa dodací lhůta do 7 dní. Po urgencích mi poslali mail, že telefon byl odeslán.Toto se samozřejmě nezakládalo na pravdě, a tak jsem obchod znovu kontaktoval a došla mi jen odpověď:,,děkujeme za zprávu. Ihned situaci prověřím. Ozveme se Vám během dne.".Samozřejmě se nikdo neozval a tak jsem 23.3.2016 objednávku zrušil.Ještě že jsem nedal platbu předem.

Pozor na ně jsou to pěkní vypečenci.

• Jedinou vyhodou, na kterou jsem se chytil byla bila barva-jako jediny prodejce v CR
    • Po tydnu mi volali,ze ho"jiz" v bile barve nemaji-jestli bych nechtel koupit cerny, ale jinak jim prijde za tyden v Pondeli a od te doby(dalsich 14 dnu jsem od nich neslysel). Ani mi nedali vedet,jestli je objednavka ztornovana nebo ne. V pripade, ze ne, by po mne mohli vyzadovat odber a zaplaceni treba i za rok....Je to firma,ktera je vedena bezohlednymi lidmi,kteri zjevne cekaji na prilezitost zakaznikovi ublizit a lzou ve sve inzerci,nebot inzerat s bilou barvou nadale bezi na Internetu...a zjevne bilou barvu nemaji.Lhari.

Doporucoval bych nedotykat se teto firmy ani klikovou hrideli od stareho motoru ze Skodovky.

• Jedinou, ale velikou výhodou byla cena - nejlepší cena na trhu - telefon za 4800,- konkurenční cena začíná na 6000,-
    • Vše ostatní.

Bohužel jsem se podíval na komentáře pozdě. Na stránkách je uváděno dodání do druhého dne. Po týdnu čekání jsem napsal email - bez reakce. Po devíti dnech jsem začal volat - "volané číslo neexistuje" - pak jsem koukl na komentáře k obchodu a uvědomil si svou chybu. Nicméně druhý den (10 dní od objednávky) telefon dorazil. Tudíž patřím do té šťastné skupiny lidí, kde vše proběhlo relativně bez závad. Proto hodnotím kladně, ale doporučení bych nedal. Pan Studnička je prostě zřejmě časově vytížený člověk, který to nestíhá a na svých webovkách uvádí nereálné lhůty. Po zkušenostech ostatních lidí upřímně doufám, že nikdy nebudu potřebovat řešit reklamaci. A pokud ano, promyslím, zda nezainvestuji ušetřených 1200Kč do opravy jinde.

• nízká cena
    • zboží mělo být dodáno do týdne, s čímž jsem počítala, ale dosud se tak netalo a na dotaz ohledně dodávky jsem odpověď nedostala

lépe si připlatit a nakoupit v obchodě, který znáte

• Nedoporučují. Zboží jsem objednal, a hned zaplatil. Do dnešního dne mi nic nepřišlo. Psal jsem i Email a doposud jsem se odpovědi nedočkal. telefon který mají uvedený tak neexistuje. proto nedoporučují.