V balíku s policí chyběl pytlík se šrouby a čepičkami, na reklamaci e-mailem nikdo nereaguje, na jediné telefonní číslo se těžko dovoláte (strávil jsem s tím 2 dny). Na vyřízení stále čekám, o průběhu nikdo neinformuje.

• rychlé vyřízení a dodání objednávky

Barová stolička má jednu nohu kratší, takže se dost kýve :-(

• slibovali dodací lhůtu 2-3 týdny, po 4 jsem začala pátrat, kde to vězí a zjistila jsem, že objednaný produkt jaksi zrušili ve výrobě, neinformovali mě, pak slíbili náhradní řešení a že dají vědět - opět se vloudila chybička a týden uběhl a nic. Tak jsem objednávku zrušila a žádala vrácení peněz. Objednávku jsem zaplatila 1.5.2023, dnes je 10.7.2023 a peníze zpět stále nemám. Na lince mi říkají, že je to zadané K VRÁCENÍ, jen pan MAJITEL (Kosinka či Košinka???) neudělal fajfku u mojí platby. Takže NIKDY VÍCE!!!

• Nemám zboží ani peníze

Zboží jsem objednala a zaplatila před 36 dny a nic jsem nedostala, dodací lhůta přitom měla být 7-21 dní. Nikdo se mnou nekomunikuje, telefony nikdo nebere (navíc jde o placenou barevnou linku), na e-maily a vzkazy v chatu nikdo neodpovídá. V systému se objednávka stále zobrazuje jako "potvrzená". Dříve jsme měli s obchodem docela dobré zkušenosti, teď to vypadá, že jsme přišli o 14 tis.

• Barevné provedení dub neodpovídá vzorníku. Objednala jsem v eshopu ,kde je ve vzorníku dub světlý a přišlo mi něco mezi ořechem a tmavým dubem. A navíc jedna židle se viklá, musím to něčím podložit. Ale ta barva je pro mě velké zklamání.
  • Zboží nebylo dodáno, objednávku mi sami od sebe stornovali. Už nikdy nic nebudu na Drewmaxcz nic objednávat. Nespolehlivý dodavatel.

• Dobrý výběr
    • Špatná komunikace
    • Doteď zboží nepřišlo

• je to s nimi na dlouhé lokte

• dlouhé termíny dodání zboží

Dostali jsme e-mailem prosbu o ohodnoceni, když zboží ještě nedorazilo. Az dostanem zboží, rádi uděláme ohodnoceni.

Reakce obchodu Drewmaxcz.cz

Vážená paní Foss, reaguji na vaši recenzi na portále heuréka.cz kterou jste uvedla.
    Velice nás mrzí vaše recenze na náš obchod a jménem obchodu se vám omlouvám za problém který nastal.

Zároveň by jsme vás požádali o informaci jak uvádíte recenzi na náš obchod, že bylo doručeno tak doručeno bylo v den vaši recenze.
    Opravdu nás ale zaráží, že hodnotíte náš obchod jako NEDOPORUČUJI, když zboží s dostupností 7-21 dnů jste si objednali 21-10-2021 . My jsme vám zboží odeslali 1.11-2021 což je cca 10 dnů od vaši objednávky.
    Uvádíte, zboží zatím nemáte, ale na váš email musel přijít email s fakturou a sledovacím číslem zásilky.
    CZ-PRAHA (HUB) 2. listopadu 2021, 12:52:23 Doručeno. Převzal FOSS.
    CZ-PRAHA (HUB) 2. listopadu 2021, 11:07:46 Nakládka na rozvoz.
    CZ-PRAHA (HUB) 2. listopadu 2021, 10:58:10 Nakládka na rozvoz.
    CZ-PRAHA (HUB) 1. listopadu 2021, 20:40:49 Zásilka byla přijata na doručujícím depu.
    CZ-PARDUBICE 1. listopadu 2021, 15:29:25 Odjezd z terminálu.
    CZ-PARDUBICE 1. listopadu 2021, 14:31:12 Příjezd na terminál.
    -- 1. listopadu 2021, 13:29:48 Zásilka čeká na svoz od odesílatele.

Pokud by jsme měli aspoň nějakou informaci ihned vše vyřešíme. Daný dotazník zasílá automaticky portál heuréka na který nemáme vliv.

S pozdravem tým eoshop.cz

• Zboží bylo zabaleno asi jako kus flákoty.

Stůl byl nedbale zabalen,při přepravě došlo k poškození nalakovaných povrchů na více místech a k sežvanění montážního návodu téměř k nečitelnosti.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Špatný stav

Pískoviště přišlo mokré, odřené plné plísně.

Reakce obchodu Drewmaxcz.cz

Vážený pane Hlávko, reaguji na vaši recenzi na portále heuréka.cz kterou jste uvedl.

Zároveň by jsme vás požádali o informaci jak uvádíte recenzi na náš obchod, že bylo něco špatně dodáno či poškoženo.
    Je škoda než předtím než náš obchod takto hodnotíte se s námi nespojíte a vše by jsme určitě vyřešili k vaši spokojenosti, ale bohužel nemáme od vás žádný email či telefon pouze tuto recenzi.
    Pokud by jsme měli aspoň nějakou informaci ihned vše vyřešíme. Prosíme zašlete nám fotografie co je špatně. Je divné, že odesíláme desítky pískovišť denně a není s nimi problém.

Prosíme fotografie zašlete na [email protected] a vše vyřešíme.

Nejsme žádná podvodná firma a víme, že občas se chyby mohou stát, a chápeme vaši recenzi NEDOPORUČUJEME.

Na váš email jsme. zaslali informaci jak vše vyřešit.
    Drewmaxcz.cz

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Zboží zatím nedorazilo informace ohledně zboží žádná.

Reakce obchodu Drewmaxcz.cz

Vážená paní Janc.....á, reaguji na vaši recenzi na portále heuréka.cz kterou jste uvedla.

vám omlouvám za problém který nastal a rád bych vám vše vysvětlil.

Vaše objednávka byla učiněna – 22.5.2021 – u zboží je uvedena jasná dostupnost a zboží jsme vám také zasílali. Na váš email musela přijít faktura společně se sledovacím číslem zásilky.

27.5.2021 SMS zpráva adresátovi - zásilka převzata do přepravy.
    27.5.2021 E-mail adresátovi - zásilka převzata do přepravy.
    27.5.2021 Zásilka v přepravě.
    27.5.2021 Zásilka převzata do přepravy. 53307 Depo Pardubice 71
    27.5.2021 Obdrženy údaje k zásilce.

Proto nechápeme vaši recenzi na náš obchod. Daný dotazník zasílá automaticky portál heuréka.cz a my na to nemáme vliv. Zaráží nás ale vaše hodnocení, jelikož vše jsme odeslali v řádném termínu.

S pozdravem Tým drewmaxcz.cz

• Recenze smazána na žádost autora.

• Dobrý den,

zboží jsem zaplatila, obchodník peníze si nechal a zboží nedodal. Již je 3 týdny po uzavření objednávky a žádná komunikace nefunguje.

Produkt za 10 000.

Reakce obchodu Drewmaxcz.cz

Vážená paní Lukš..., reaguji na vaši recenzi na portále heuréka.cz kterou jste uvedla.

vám omlouvám za problém který nastal a rád bych vám vše vysvětlil.

Vaše objednávka byla učiněna – 29.4.2021 – u zboží je uvedena jasná dostupnost – DOSTUPNOST:2-6 TÝDNŮ

Proto nechápeme vaši recenzi na náš obchod. Daný dotazník zasílá automaticky portál heuréka.cz a my na to nemáme vliv. Zaráží nás ale vaše hodnocení, jelikož vše je ve výrobě a koncem příštího týdne má být vyrobeno.

Prosíme o informaci zda o zboží máte zájem či máme udělat storno vaši objednávky a ihned vám navrátíme peníze v tom problém vůbec nevidíme.

S pozdravem Tým drewmaxcz.cz

• 17.3.21 objednáno a 16.4.21 nic , ani info

Reakce obchodu Drewmaxcz.cz

Dobrý den, u vámi uvedeného zboží je dostupnost - 4-5 týdnů. Zboží jsme vám řádně odeslali v termínu.
    S pozdravem Drewmaxzc.cz

• Zboží jsem nikdy neobdrželi.

Reakce obchodu Drewmaxcz.cz

Vážená paní K....., reaguji na vaši recenzi na portále heuréka.cz kterou jste uvedla.

vám omlouvám za problém který nastal a rád bych vám vše vysvětlil.

Vaše objednávka byla učiněna – 16.3.2021 – u zboží je uvedena jasná dostupnost – 7-21 dnů.

Proto nechápeme vaši recenzi na náš obchod. Daný dotazník zasílá automaticky portál heuréka.cz a my na to nemáme vliv. Zaráží nás ale vaše hodnocení, jelikož vše je ve výrobě a koncem týdne má být vše doručeno k nám na sklad a poté se má expedovat.

Prosíme o informaci zda o zboží máte zájem či máme udělat storno vaši objednávky.

S pozdravem tým drewmaxcz

Nelze smontovat bez přešroubování již smontovaných lišt. Nedodány 6x dlouhé panty. Kratší panty 4x namontovány nadbytečně. Povrch desek ve velké míře od smoly (pryskyřice). I montážní návod je chybně stanovena mezera 2,5cm - musí být větší! Nebylo by na škodu, aby si montáž vyzkoušeli!

Reakce obchodu Drewmaxcz.cz

Vážená paní Friedlová, reaguji na vaši recenzi na portále heuréka.cz kterou jste uvedla.

Zároveň by jsme vás požádali o informaci jak uvádíte recenzi na náš obchod, že bylo něco špatně dodáno.

Prosíme fotografie zašlete na [email protected] a vše vyřešíme.
    S pozdravem tým drewmacz.cz