• Nedodržení termínu dodání
    • Nulová aktivní komunikace

22.1. jsem objednala postel. Ihned jsem ji i zaplatila. Ještě ten den přišel email s tím, že doba dodání je 4-6 tydnů.
    Když se blížil konec 6 týdne, musela jsem sama aktivně telefonovat, kdy postel dorazí. Bylo mi sděleno, že dodavatel měl s její výrobou problémy, ale že do 20.3. přijde. Dnes je 20.3. a postel nedorazila, nikdo se ani neozval, že se případně opět termín doručení prodlouží.
    NEDOPORUČUJI.

• možná nabídka
    • dodací lhůta měla být 7-21 dnů, nyní e-shop avizuje dodání za 3-6 týdnů

• Žádná odpověď na dotaz objednaného zboží,čekám
    • již 23 dní.

• Naprosto nevhodná komunikace na zákaznické lince.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Objednal jsem dva stoly v půlce září. Dodán byl pouze jeden kus se zpožděním (dorazilo koncem října, termín dodání měl být 7-21 dní) a až potom jsem byl informován, že druhý přijde až příští rok a ještě v jiné barvě! Neuvěřitelné. Špatná komunikace, zpoždění, nedodržení dodání. Stůl si odvezli zpátky, peníze vráceny. Celé to měl být dárek pro dvě dcery k narozeninám, objednával jsem to pro jistotu v předstihu, ale všechno selhalo.

• Pěkné zboží.

Reakce obchodu Drewmaxcz.cz

Dobrý den paní Šafářová, omlouváme se vám za problém s přepravcem. Ihned jsme začali vše řešit. Bohužel zde hodnotíte daný výrobek se kterým si myslíme že jste s ním neměla žádný problém. Ještě jednou se vám omlouváme za daný problém.
    Tým drewmaxcz.cz

• Zboží bídné kvality - hanba výrobci, k dopravě nemám výhrady, perfektní

Uvadite lhutu výrobce 7az 21 pracovních dnů, ale uz je to vice jak 21 pracovních dnů a jen píšete at jsem trpělivý takže vubec nekontrolujete slíbené lhuty

• Nedodržená dodací lhůta,odjíždím do zahraničí

• Komunikace s obchodem pouze meilem pokud chcete telefonovat. Tak si pěkně priplatite.
    • Napisou email o odeslani zboží. Pritom žádné zboží neodeslali. Az další dny. Objednavala jsem 3 židle. Vybrala jsem vzor, který nabízeli, ale nebyl skladem. Tak mi sami vybrali vzor aniž by mě informovali. Poslali pouze 2 zidle. Třetí prý byla poškozená. Tak na 3 zidli čekám už druhý týden.

Budu velice ráda az mi pošlou 3 zidli. A tím bude celá objednávka uz konečně vyřízená. Za mě tady nákup uz nikdy.

Reakce obchodu Drewmaxcz.cz

Vážená paní Kociánová, expedovali jsem vám zboží a také vám přišel odkaz o sledování zásilky jak to bylo ve vašem případě a kde můžete také vše sledovat.
    U zboží byla uvedena dostupnost - 7-21, vaše obj. byla učiněna - 16.6.2020 a my jsme odesílali zboží - 22.6.2020 a ano máte pravdu, že jsme vám prozatím poslali dva kusy židlí, jelikož jedna byla poničena a také jsem vám o tom psali.
    Objednali jsme novou židli a tu vám zašleme jakmile se vyrobí.

Drewmaxcz.cz

• Obenavka Bílí tři stojani na kitky ale přišli mi každý jiní, dva buk a jeden světlíky,

• Zboží bylo nekompletní. Chyběli šrouby na připevnění zad stoličky, nebyl dodán návod. K židličce byl dodán návod v polštině, co neodpovídá Zákonu o ochraně spotřebitele.

• Piskovište dorazilo v katastrofálním stavu..Dřevo bylo zlomené, žádný návod a o šroubkach se ani bavit nebudu..Byla jich asi jen polovina!

Pískoviště dorazilo v katastrofálním stavu..Dřevo bylo zlomené, žádný návod a o šroubkach se ani bavit nebudu..Byla jich asi polovina!!

Reakce obchodu Drewmaxcz.cz

Vážená paní Vrbovská, reaguji na vaši recenzi na portále heuréka.cz kterou jste uvedla.
    Velice nás mrzí vaše recenze na náš obchod a jménem obchodu se vám omlouvám za problém který nastal .
    Co se týče pískoviště odesíláme jich stovky měsíčně a není s nimi žádný problém. Montážní návod si můžete stáhnout na našich www stránkách je zde uveden v PDF formátu.
    Zasílám vše v pořádku, ale může se stát, že se mohlo poškodit při přepravě, ale pokud by se poškodilo při přepravě proč jste nás prosím o tomto neinformovala dříve, ale až nyní na základě daného dotazníku. Náhradní díly máme a můžeme vám je zaslat, ale bohužel pokud nevíme o problému nemůžeme nic vyřešit.

Nejsme žádná podvodná firma a víme, že občas se chyby mohou stát.
    Prosím zašlete nám fotografie a vše vám u dodavatele vyreklamujeme.

S pozdravem Tým drewmaxcz.cz

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Od dob socialismu,jsem se s větším šmejdem nesetkal!!!Nožky na nichž mlýn stojí,dělány z odpadního dřeva,soudruh pracující hnal vruty pod tlakem,dvě nohy ze čtyř,prasklé v suku.Tělo mlýna z palubek,velmi nekvalitních,praskliny přes celou palubku,u jedné asi milimetrová prasklina,je skrz ní vidětOzdobné lišty v čele mlýna(vroubkování) nezačištěné z každého trčí tři až pět třísek!!!Mlýn drží pohromadě nastřelovací sponky,soudruh pracující asi pidlovokej mnohé sponky střílel vedle.Nejvíc patrno u střechy,ta se mi při vybalování hned rozpadla v ruce.Na nátěru se šetřilo,spáry mezi palubkami svítí panenskou nedotčenostíToto vše se dá zjistit,až po vybalení zboží,prodejce si je dobře vědom,že většina lidí nemá náladu na reklamace a tak si zmetek raději opraví sami Řadím Vás mezi šmejdy,rozhodně si u Vás už nic neobjednám a totéž doporučím svým přátelům a známým!!!Váš dotazník považuju za vrchol drzosti,tak se nedivte,že se s Váma loučím Děte do prdele Zdeněk

• Absence dokumentace.
    • Velmi nekvalitní výrobek.
    • Neodpovídá inzerovanému.

Výrobek vrátím prodávajícímu.