• I never received ordered goods and the store is not responding to emails. Scam.

• zboží dorazilo
    • kvalita zboží je tragická
  • Udělala jsem objednávku, emaily ohledně platby chodily samozřejmě. Ale od té doby žádná komunikace, ani emailem ani telefonicky se nelze spojit. Bylo mi sděleno od.obchodu drewmax, že jim zkopirovali logo a nemají s nimi nic společného. Čekám jestli se tedy někdo ozve nebo mi vezmou telefon, pokud ne, v pondělí se spojim s ČOI.

Nabízejí zboží co nemají skladem, musela jsem se dotazovat na stav objednávky která je zaplacena. Zboží neví kdy bude k dodání. Nabídli mi jiné zboží, mnohem dražší ,bez jakékoli kompenzace.

Reakce obchodu Drewmaxcz.cz

Dobrý den, paní Dederová, reagujeme na váš dotazník na hueureka.cz kterou jste vyplnila a rádi by jsme vše uvedli na pravou míru.

Zboží je objednala : 15.3.2020 – u skluzavky je uvedena jasná dostupnost: 7-21 DNÍ

7-21 DNÍ Kód produktu: dr-drew-mo209-zelene-jablko
    1 384 Kč s DPH Začátek formuláře
    Konec formuláře

Nikde nevíme kde jste sehnala, že je zboží skladem. Zboží je ve výrobě pokud o zboží nemáte zájem ihned uděláme storno objednávky a navrátíme vám peníze. Dle dodavatele k nám má zboží přijít příští týden.

Tým drewmaxcz.cz

Na můj písemný dotaz, zda je zboží, dřevěné šachy GD361, zbožím vyrobeným v ČR, mi bylo sděleno, že se jedná o český výrobek. Při kontrole zboží jsem však našla nápisy pouze v polštině. Z tohoto důvodu se domnívám, že se jedná o šachy polské výroby.
    Šachy, které jsem objednávala přes e-shop, jsem po jejich doručení zkontrolovala. Zjistila jsem, že popis výrobku vůbec nesouhlasí se skutečností. Zásilka mi byla doručena v neporušeném obalu. Při kontrole zboží jsem zjistila velké množství nedostatků:
    1. Vnější poškození dřevěné kazety, ve které byly šachy uloženy.
    2. Vnitřní poškození výplně kazety, ve které byly šachové figurky uloženy (část byla prasklá).
    3. Panty kazety byly zdeformované a vyčnívající plech by mohl způsobit zranění.
    4. U bílého krále byla část koruny odlomena a s tímto úlomkem, který byl pootočený a nenacházel se na místě, na kterém se nacházet měl, byl do figurky vlepen a následně zalakován.
    5. Na těle bílé královny byla zalakována velká tříska.
    6. U tmavé královny bylo u ozdob, přilepených na koruně, steklé a zaschlé lepidlo.
    7. Ještě na několika figurkách byl steklý zaschlý lak a přilepené třísky.
    Šachy jsem vrátila zpět a odstoupila od kupní smlouvy.

• špatná komunikace,nekompletní objednávka

Nejsem spokojen s tímto obchodem.

Reakce obchodu Drewmaxcz.cz

Dobrý den pane Procházka, reaguji na váš dotazník na portále heureka.cz.

Můžeme vás prosím požádat o informaci, proč nedoporučujete náš obchod? Uvádíte : špatná komunikace,nekompletní objednávka. Bohužel z vaší strany neevidujeme žádný email o vašem problému.
    Pokud by jste nám informoval určitě by jsme vám pomohli s řešením daného problému, ale nepřijde nám adekvátní psát recenzi na obchod, když zboží vám bylo doručeno s předstihem a z vaší strany nemáme evidovaný problém.

Prosím napište nám co vám nebylo kompletně doručeno na [email protected] a vše vyřešíme k vaši spokojenosti.

S pozdravem Tým drewmaxcz.cz

že je to polský výrobek je v principu jedno, že na to obchod tvářící se jako výrobce neupozorní, je už jiné kafe... a že uvnitř původního balíku z Polska je pouze polský návod je ostudné....

Reakce obchodu Drewmaxcz.cz

Vážená pane Abraháme, reaguji na váš dotazník na portále heureka.cz

Omlouváme se, že vám přišel dle vaši informací k zásilce polský návod. Bohužel u vás ve skladu se stala chyba a skladníci zapomněli daný český návod přibalit. Postačilo se pouze u nás informovat a vše by jsme vám zaslali. Co se týče vaši informace, že se tváříme jako výrobci není tomu tak. Pouze máme stejnou adresu od našeho partnera se který spolupracujeme.

Omlouváme se vám za problém který nastal.

S pozdravem Tým eoshop.cz

Dlouha čekaci lhuta !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§§

Reakce obchodu Drewmaxcz.cz

Vážená paní Křížová, reaguji na váš dotazník na portále heureka.cz

Můžeme vás požádat o informaci, proč hodnotíte takto náš obchod? U vámi objednaného zboží je uvedena jasná dostupnost 7-21 dnů. Zboží se vždy musí nechat vyrobit a proto je vždy uvedena psaná u produktu také v košíku. Vaše objednávka byla učiněna 21.8.2019 což je 12 den od objednání zboží.

Nezlobte se na nás, ale zaráží náš daná vaše recenze, když je vše jasně uvedeno u produktu. Dále pokud o zboží nemáte zájem prosím ihned nám napište a vše vystornujeme.
    Tento týden by se mělo zboží naskladňovat.

S pozdravem Tým drewmaxcz.cz

• jak můžu hodnotit, když jsem zboží dosud neobdržela

• Dodané pískoviště byl velmi nekvalitní polotovar, který vyžaduje truhlářské dokončení, aby mohl být sestaven. Díly k sobě nepasují. Návod, který je nutno stáhnout z internetu, neodpovídá skutečnosti. U stavebnice jsou nesprávně předvrtané díry. Předem smontované skupiny nesvírají správně pravý úhel. K dodržení sestavy podle návodu je nutné koupit jiné závěsy pro sklopné lavičky. Dle zvětšeného detailu v návodu mají být osy závěsů pro sklopné lavičky posunuty ke straně mezery, není zřejmé na kterou stranu. Ačkoliv si průměrně zručný kutil s nesrovnalostmi ve stavebnici může poradit, z principu jsem se rozhodl pro vrácení zboží.

Obchod po obdržení odstoupení od smlouvy namísto potvrzení, jak mu ukládá zákon, se dotazuje, kdy mu bude zboží vráceno, ačkoliv lhůta pro vrácení nebyla překročena.

Reakce obchodu Drewmaxcz.cz

Dobrý den, doadné pískoviště nevyžaduje žádné další truhlářské dokončení jak uvádíte. Dané pískoviště prodáváme každým dnem okolo 50 ks a nemáme s ním problém. Pokud se jedná o návod je totožný s daným pískovištěm. Bohužel nevíme kde jste udělali chybu, ale pokud by jste nám zavolali tak by jsme vám vše vysvětlili.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Tak za prvé, platit za poštovné 319 Kč mi přijde opravdu hodně (v životě jsem nikde tolik neplatila), působí to, že e-shop rejžuje peníze i na poště. Za druhé nemůžu kladně ohodnotit komunikaci e-shopu - poslali mi povrzení o tom, že je objednávka přijata, a poté deset dní nic. Musela jsem psát e-mail, když zboží dorazí, na ten jsem dostala odpověď nejprve v tom smyslu, že nevědí, a poté že snad příští týden. Trochu mě zaráží, že e-shop nemá ponětí, jak dlouho bude trvat danou věc dovézt/vyrobit, a nemůže zákazníkovi poskytnout žádné hodnotné informace. Jsem zvědavá, jestli zboží dorazí, a pokud ano, tak v jakém termínu.

Reakce obchodu Drewmaxcz.cz

Vážená paní Náprstková, reaguji na váš dotazník na portále heureka.cz

Objednala jste si dřevěný květináč který je nestandartních rozměrů. Dle přepravní společnosti se jedná o atyp tudíž nemůžeme zboží zaslat klasickou přepravní společností nýbrž paletovou přepravou.
    Pokud by jsme vám odeslali balíkovou službou nepřijde vám ve 100% stavu.

Dále u zboží je uvedena jasná dostupnost 7-21 dnů, jelikož se jedná o atypickou výrobu. Vše jak částka za dopravu tak termín doručení vám bylo jasně známo. Tudíž nechápeme, že hodnotíte cenu dopravy kterou jste si vybrala a zároveň termín doručení, který je jasně uveden u zboží.

Prosíme o informaci zda máte či nemáte o zboží zájem. Dodavatel k nám doručuje zboží tento týden.

S pozdravem Tým drewmaxcz.cz

květináč měl být podle popisu 2x lakovaný. Dle mého názoru (laika) nebyl nalakován ani jednou. Požádala jsem tedy o posouzení odborníka - nalakován nebyl. Přesto paní, se kterou hovořil můj manžel, stále tvrdila, že nalakován byl. Dále jsme neřešili, protože bychom museli opět zboží zabalit a poslat na naše náklady zpět k reklamaci.

Reakce obchodu Drewmaxcz.cz

Dobrý den, bohužel z vaší strany neevidujeme žádný email pokud by to tak bylo tak by jsme vše vyřešili k vaši spokojenosti. Máme v evidenci pouze dotaznik který jste vyplnili zde. Prosíme o zaslání emailu na [email protected]
    Děkujeme s pozdravem Tým drewmaxcz.cz

• Čekal jsem několik dní na zaslání. Poté jsem zavolal sám co se děje a zdelili mi že se výrobek už nevyrábí. Kdybych se neozval já sám tak bych asi čekal do teď. Nehledě na to že nabízíte věci které se nedají koupit!!!!

Reakce obchodu Drewmaxcz.cz

Dobrý den pane Fierone, psali jsem vám email, ohledně dodání zboží. Objednal jste si ptačí budku a my vám sdělili, že dané zboží je sezoní a také jsme vám řekli termín doručení. Bohužel z vaší strany jste neakceptoval sezonost zboží a objednávku jste stornoval. Nabízíme věci které se standartně dají koupit a pokud se jedná o sezoní záležitost vždy jste kontaktován emailem jako ve vašem případě.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Zavádějící informace k dostupnosti nabízeného zboží.
    • Nedodržení termínu dodání zboží.
    • Komunikace se zákazníkem na bodu mrazu.
    • Neiformovanost zaměstnanců o pohybu zboží.
    • Zboží dodáno se zpožděním tří týdnů.

Nedůvěryhodný. Zde už nikdy nakupovat nebudu.

Reakce obchodu Drewmaxcz.cz

Vážený pane Kodeši, u vámi ojebjednaného zboží je uvedena jasná dostupnost 6-8 týdnů. Ve vašem případě jsme s vámi x krát komunikovali a vy jste nebyl ochotný tuto infromaci vstřebat. Bohužel pokud objednáváte zboží a je u toho uvedeno ještě termín, že se jedná o výrobu + dostupnost, neznamená to, že zboží bude k vám odesláno do týdne.