Dodan jiny rozmer

• Obchod si účtuje objednávku 2x a když chcete vrátit peníze tak se s vámi nikdo nebaví
    • Účetní se neumí vůbec chovat raději práskne telefonem a už telefon nezvedá když se jí vůbec dovoláte
    • Firma nemá zájem o zákazníky. jediné co je zajímá je jak vám vytrhnout peníze z ruky

Jedná se obandu lidí kteří se neumí chovat. Účetní práská telefonem když se vůbec uráčí telefon zvednout. Na oddělení co má na starosti objednávky pokud se dovoláte tak se vám jen vysmějí pokud popíšete problém.
    Firma se spoléhá na to, že si zákazník nevšimne že se částka strhne 2x a s toho žijí.

• Nevím kdy a jestli vůbec zboží dorazí

Reakce obchodu Dortisimo.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi, bohužel je neoprávněná. Mezi svátky jsme objednávky neposílali, a byli jste na to upozorněný na stránkách vyskakovacím oknem i banerem . Objednávka byla odeslána hned 2.1. 2024. Tým Dortisimo.cz

• Tisk na jedly papír se stále více komplikuje. Co by mohlo jít jednoduše, jako doposud, musí být složitě zpracováno grafikem. Proč? Nechcete to dělat?

Objednávku jsem udělala na osobní vyzvednutí a nikdo se mi neozval s možností vyzvednutí.

Reakce obchodu Dortisimo.cz

Dobry den dekujeme za vase hodnoceni email s informaci o vyzvednuti vam byl dorucen 6.4.2023 v 7h20min je mozne ze vam spadl do spamu.
    Bohuzel jste nereagovala tak to nemuzeme ovlivnit .
    Dortisimo.cz

Objednala jsem ve středu na osobní vyzvednutí. Další středu stále nic, tak jsem napsala mail, že ruším objednávku. Ve čtvrtek ráno mi přišel mail, že můžu objednávku vyzvednout. Napsala jsem jim znovu, že jsem objednávku už stornovala. V životě se mi nestalo, že bych čekala víc než týden na osobní odběr na nějaké prodejně. Většinou to nachystají přímo z prodejny a je k vyzvednutí ještě ten den a nebo když to posílají z nějakého centrálního skladu, tak to trvá 2-3 dny.

Zboží nebylo dodano

• Rýchle doručenie
    • Poškodené-NEFUNKČNÉprodukty(Prskavky)
    • Neodpovedajú/nereagujú na emaily/správy

Objednávala som si odtiaľ viackrát, vždy 100% spokojnosť.
    Posledný nákup bol ale sklamaním.Dva rôzne druhy prskaviek a ani jedny nefungovali(neprskali).

neposkytli vše, co jsem si objednal (chyběly 4 kusy krabice), neorganizovaný personál udělal chybu pouze v malém množství produktů a bez toho, aby se omluvil. Každý, kdo si objedná dortové krabice z tohoto obchodu, by si to měl zkontrolovat sami.

• Bohužel již týden čekám na dodání.

Reakce obchodu Dortisimo.cz

Zboží jsme odeslali druhý den po večerním objednání zákazníkem . Zásilka uvízla na depu dopravce.
    Tým Dortisimo

• rychlost doručené
    • Ne moc ochotný personál v obchodě, trochu nestandardní "balení" zboží. Na 50 ks rozložených dortových krabic bych si představovala, že mi obsluha nabídne tašku nebo zabalení do fólie a ne, že krabice plácne na pult a hotovo.

• Místo objednaných 1 kg potahových hmot zaslány 250g fakturovany 1kg hmoty...

Zboží týden zaplaceno a nedorazilo. Teď už ho ani nepotrebuji,dort jsem vyrobila bez toho.

• všechno zabalené do tuny plastu, i věci, které se nemají šanci poničit

Po mnoha letech se budu muset podívat po jiném dodavateli. Již několikátá objednávka dorazila neúplná ( bez předchozího a víza) . Nemohu se již spolehnout na dodávku, váš e shop je poloprázdný.... Už nejsem s vašimi službami spokojená.

Objednala jsem 3 krabičky - kamínky jedlé.. a v každé byla půlka rozbitá

• Po sedmi dnech od objednání není žádná informace o dodání. Při návštěvě obchodu o ničem nevědí. Prý mám zkusit v dalším týdnu

Dodanie objednávky tovaru, ktorý majú na sklade im trvá týždeň!! Pritom v obch. Podmienkach píšu že expeduju max. Do 2 dní! Komunikácia katastrofálna! Keď im píšem po 4 dňoch kde je môj objednaný tovar, žiadne ospravedlnenie, ani objasnenie kde to tak dlho trčí! Obchod nedoporučujem! Tento prístup je sklamanie! Už tam nič neobjednam!!! Nemôžem si dovoliť čakať tak dlho keby som mala deadline na objednávku torty pre zákazníka!

• Zboží bylo v pořádku
    • Komunikace s obchodem
    • Obsluha

Zboží bylo k vyzvednutí v Hradci Králové. Nepřišla zpráva, že už je připravené k vyzvednutí a při konverzaci e-mailem (v úterý) bylo řečeno, že zboží bude k vyzvednutí v sobotu a že bude v sobotu určitě otevřeno. Ve čtvrtek přišla SMS, že si mám laskavě zboží vyzvednout, že ho budou držet max do pátku. V telefonu pak bylo řečeno, že v sobotu je zavřeno. Tudíž komunikace centrály s pobočkou moc dobře nefunguje.

• Zboží v pořádku
    • Rychlé vyřízení objednávky
    • Opravdu velmi nepříjemné prodavačky a velmi neochotné.

Zboží jsem potřebovala rychle a proto jsem si vybrala tento obchod. Po návštěvě prodejny a chování a přístupu prodavaček, tak nakoupím příště jinde.