• Doteď mi nikdo nedal vědět, že si můžu zásilku vyzvednout..

Reakce obchodu Dortisimo.cz

dle infomací od kolegyně Vám byl 6.1. odeslán email že Vaše objednávka byla přijata a 7.1. Vám byl zaslán email že objednávka je připravena k vyzvednutí. Kolegyně se Vám pokoušel dovolat, ale neúspěšně. Z tohoto důvodu 20.1. objednávku stornovala.

• nevím
    • komunikaci

Reakce obchodu Dortisimo.cz

omlouvám se za chybu která vznikla při komunikaci. Bohužel číslo poukazu jsme v našem systému nedohledali a proto kolega Vám balík poslal za plnou cenu. Snažil se s Vámi telefonicky spojit, ale bohužel se tak stalo až po navrácení balíčku. Jak jsem se informoval poukaz Vám byl odečten a v pořádku opět zaslán.
    Děkujeme za hodnocení a nákup

Dortisimo.cz

Objednala jsem jednorázovou zlatou barvu ve spreji a předpokládala jsem, že s ní nastříkám malou dekoraci, když je teda na 1 použití. Sprej však jenom prsknul trochu barvy, a to bylo všechno, pak už z něj pouze unikal plyn. Takže mi byla na nic.

Reakce obchodu Dortisimo.cz

velmi nás mrzí že hodnotíte spíše výrobek a ne kvalitu našeho eshopu.
    Za tuto komplikaci se omlouváme a samozřejmě pokud by jste nás kontaktovala zaslali bychom Vám nový sprej nebo bychom Vám vrátili peníze na Váš účet.

Dortisimo.cz

• velmi rychlé dodání zboží

Reakce obchodu Dortisimo.cz

Děkujeme za hodnocení a budeme se těšit na další návštěvu.

• Delka dodani.
    • Komunikace.

Objednavala a zaplatila jsem zbozi s osobnim odberem v Praze, ktere melo byt na sklade a trvalo to 10 dni a jeden urgujici mail, nez mi napsali, ze je zbozi pripraveno k vyzvednuti. A to jeste tonem, jako bych ho u nich v obchode nechavala lezet schvalne a dokonce chteli informaci, kdy si ho prijdu vyzvednout. Mozna se stala nekde chyba v systemu, ale v kazdem pripade mi jejich reakce prijde rekneme nestandardni. Jako zakaznik jsem zvykla na prijemnejsi zachazeni. Tato spolecnost, na to kolik ma kladnych hodnoceni, me velmi zklamala. Presto, ze maji siroky a hezky sortiment a puvodne jsem chtela jeste neco priobjednat, po vic nez tydnu cekani na jakoukoliv reakci ze strany obchodu jsem zmanila nazor a nebudu tam jiz vickrat nakupovat.

Reakce obchodu Dortisimo.cz

Vaše hodnocení nás velice mrzí. Pokoušel jsem se zjistit v čem byl přesně problém a dopátral jsem se že bohužel email se odeslal s chybou a k Vám pravděpodobně nedošel. Po 5dnech od objednání se Vás pokoušel kontaktovat kolega, ale neúspěšně. Proto Vám napsal jestli máte o zboží zájem a jestli a kdy se pro něj zastavíte. Dne 13.4. jsem se Vám pokoušel dovolat i já osobně s omluvou, ale bohužel mi to nikdo po celý den nezvedal. Snažil jsem se Vám dovolat jak dopoledne tak i odpoledne a v podvečer.

Tímto se Vám touto cestou omlouvám

Provozní manager
    Dortisimo.cz

• Slabá, nekompletná komunikácia. Na tovar som dlho čakala, až som nakoniec zrušila objednávku a nebolo mi nakoniec ani nič potvrdené, či bol tovar odoslaný,alebo zrušná objednávka. Zlá komunikácia.

Nemala som skúsenosti z týmto obchodom, išla som objednávať 1x, no hneď sa vyskytli problémy a zdĺhavé riešenie. Nakoniec som sa tovaru nedočkala.

• sortiment
    • pro mne neskutečně dlouhá doba doručení

jsou lepší

• Zadne

Super

Zboží dorazilo použité.

• nic nadprůměrného
    • inzerované zboží není vůbec na skladě, neověřují dostupnost, zjištění až při osobním odběru na místě!

zásadně nedoporučuji

• nabízí zboží které nemá

zajít si raději ověřit dostupnost zboží do kamenného obchodu

• Dodnes tovar nemám doručený, aj keď objednávka bola potvrdená ihneď, ale dodávka ani po mojom telefonáte s majiteľkou neprišla do tejto chvile.

Pokiaľ tovar potrebujete ihnd, obráťte sa na iný eshop.